Reklama
Strona 48 z 499 PierwszaPierwsza ... 3846474849505898148 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 706 do 720 z 7474

Temat: Patostreamerzy

  1. #706
    Avatar Enter_
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    348
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    butelki rozbijal,sapal do matki ze "czemu ich ukrywasz" no kurwa gosc takiego psychola dal ze szok....

  2. #707
    Avatar Ninja Deruz
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,263
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Wkręciła mu się jakaś chora faza po chlaniu i zaczął się nad matką znęcać psychicznie.
    https://oddshot.tv/s/G1Ld9w?order=recent

  3. Reklama
  4. #708
    konto usunięte

    Domyślny

    Jest w ogóle jakiś strimer tibijski który nie jest patolem? xD

  5. #709
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Ninja Deruz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wkręciła mu się jakaś chora faza po chlaniu i zaczął się nad matką znęcać psychicznie.
    https://oddshot.tv/s/G1Ld9w?order=recent
    also
    >chora faza po chlaniu
    xD
    co on wódke z meskaliną pił?


    w ogóle co se gorzej przejebał, jak tylko coś tam matke powyzywał to jak wytrzeźwieje to przeprosi, ewentualnie zgarną go na obserwacje albo wytrzaźwiałke i tyle z tego będzie
    no chyba że potem tym tulipanem starej zapierdolił pod żebro to inna sprawa xD
    Ostatnio zmieniony przez Voldemop : 30-03-2017, 03:55

  6. #710
    Avatar Enter_
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    348
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    no ciekawe co tam bylo potem jak mu bana zajebali :o typ ostro najebane w bani przez ta tibie... matka mu mowila cos ze "znow ci cos zabrali?" bo on ogolnie dostal podobno bana na postacie/postac i stracil w chuj kasy :D

  7. #711
    konto usunięte

    Domyślny

    rano już pewnie wszystkie śmieszne kanały na jutubie będą huczały od informacji nt MŁODY JUTUBER GEJMINGOWY POBIŁ MATKE????? [ZOBACZ MEMY] to zobaczymy xD
    ale o ile nie spuścił matce ostrego wpierdolu czy tam butelki jej nie wbił to nic mu nie będzie, wytrzeźwieje mamusie przeprosi i z czapy ;p


    also nigdy nie zaznam tego uczucia agresji czy jakiejś paranoi w stanie nietrzeźwości i tego nie pojmuje xD
    waliłem wszelakie miksy różnych dragów i wódy i nawet jak już nie byłem w stanie się ruszyć pod stołem to nigdy nie byłem agresywny czy nie wpadałem w żadne psychozy, a co najśmieśniejsze w przeciwieństwie do większości zawsze wszystko szczegółowo pamiętam po takich maratonach, nawet jak jestem w takim stanie że nie mogę się inaczej przemieszczać niż turlać po ziemi to na drugi dzień wszystko doskonale pamiętam
    Ostatnio zmieniony przez Voldemop : 30-03-2017, 04:05

  8. #712
    Avatar Enter_
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    348
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    TA XD czekam na boxdela az ten frajer zara cos zrobi XD newsy i dramy ze youtuber zneca sie nad matka xD
    Ostatnio zmieniony przez Enter_ : 30-03-2017, 04:12

  9. #713
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Torg User napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jest w ogóle jakiś strimer tibijski który nie jest patolem? xD
    Tacy się tu nie sprzedają, oglądalność niska by była i w ogóle szkoda zachodu
    nic.

  10. #714
    konto usunięte

    Domyślny

    W sumie z tych wszystkich tibijskich popularnych strimerów to chyba tylko bubba nie jest kompletnym debilem i nawet po pijaku nie robi z siebie debila a reszta dno totalne

  11. #715
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Torg User napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W sumie z tych wszystkich tibijskich popularnych strimerów to chyba tylko bubba nie jest kompletnym debilem i nawet po pijaku nie robi z siebie debila a reszta dno totalne
    No Bubba jest ogólnie mega przyjemnym gościem, nawet jak stoi w dp i pierdoli to chce sie go oglądać, z polskiej 'sceny' chyba nikt ne ma tego do zaoferowania, może raptem dwóch strimerkow lola
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  12. #716
    Avatar Genway
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,758
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    a uwazalem zuczka za nawet spoko goscia a tu takie maniany po alkoholu odpierdziela xD

  13. #717
    Avatar Mistrz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    959
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Gosc nie zachowuje sie jakby byl po alkoholu, znaczy nigdy nie widzialem osoby w taki sposob zachowujacej sie po alku. Pewnie cos przymixowal chopak i nie weszlo odpowiednio.

    A Boxdel to fenomen i sie odjebac, koles robi filmiki 1,5 min o niczym, ma na nich po 500k wyswietlen i kazdy traktuje go jak boga, a przy tym lezy jajami do gory bo zrobienie tego kontentu zajmuje mu pewnie z 8-15 min dziennie XD
    Ostatnio zmieniony przez Mistrz : 30-03-2017, 08:22
    One thing I ask from the Lord,
    this only do I seek:
    that I may dwell in the house of the Lord
    all the days of my life,
    to gaze on the beauty of the Lord
    and to seek him in his temple.

  14. #718
    Avatar Bazan
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    1,909
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Mistrz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gosc nie zachowuje sie jakby byl po alkoholu, znaczy nigdy nie widzialem osoby w taki sposob zachowujacej sie po alku. Pewnie cos przymixowal chopak i nie weszlo odpowiednio.

    A Boxdel to fenomen i sie odjebac, koles robi filmiki 1,5 min o niczym, ma na nich po 500k wyswietlen i kazdy traktuje go jak boga, a przy tym lezy jajami do gory bo zrobienie tego kontentu zajmuje mu pewnie z 8-15 min dziennie XD
    Debile tak sie zachowuja nawet na trzezwo :D
    Dreaming by drumming. ˆˆ™

  15. #719
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Ale co to za strimer wgl, co go po 20 osób oglada, na tibii jest tylko 2 strimerow - bubba i punio, gdzie ten drugi tez ma nieźle najebane, ale dopóki nie zaczynasz pierdolic o tym jakim jest bogiem 7.4 albo wyzywac wszystkich dookoła, to się go przyjemnie oglada

  16. #720
    Avatar Slyad
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Tarnów
    Wiek
    28
    Posty
    1,935
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    oglądam właśnie ten reportaż.. masakra, jakim skurwysynem trzeba być by tak dziecko wyglądało... jak mnie rzadko coś rusza tak to drgnelo moje serduszko
    Cytuj beny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    smiecham sobie przeciez, nie ulega chyba zadnej watpliwosci ze virusy nasraja na ta grupke i jestem w stanie dac sie ujebac 8 cm chuja zeby miec okragle 20 ze oddadza max 2 mapki przez wszystkie mecze w grupie

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •