Reklama
Strona 474 z 499 PierwszaPierwsza ... 374424464472473474475476484 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 7,096 do 7,110 z 7474

Temat: Patostreamerzy

  1. #7096
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,405
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    dobre te ai ze chlopa od 3 lat nie ma w internecie, nie wie jak aktualnie wyglada i akatnie nagranie zgadza sie z jego obecnym dripem

  2. #7097
    Avatar Zakon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz/Katowice
    Wiek
    29
    Posty
    1,888
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Hi Chatbot GPT, please make me Stuart Burton using ascii, thanks in advance

  3. Reklama
  4. #7098
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,016
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    jak wchodziłem se wczoraj do galerii to akurat wychodziła z niej ta cyganka viki gabor co w tym roku 16 lvl wbiła i lekko bym jej 20+ dał, także uważajcie panowie

  5. #7099
    Avatar Zakon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz/Katowice
    Wiek
    29
    Posty
    1,888
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    a wystarczy by gates zaczipowal kazdego i po bt juz bedziesz wiedzial ile ma lat, ale nie bo inwigilacja

  6. #7100
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak wchodziłem se wczoraj do galerii to akurat wychodziła z niej ta cyganka viki gabor co w tym roku 16 lvl wbiła i lekko bym jej 20+ dał, także uważajcie panowie
    No to raczje mozna podejrzewac, ze te 13/14 latki wygladaly tak jak ta 13/14 latka ponizej. Mnie jako zaraz 35 letniego chlopa takie spompowane trzynastki nie jaraja, ale jakbym wrocil do siebie majacego 18-20 lat i nie znal ich wieku... Taka Roksi Węgiel tez pewnie bylaby ponentnym konskiem dla wiekszosci 18/19 latkow kiedy miala 14/15 i essa pierdel.

    Tylko o ile da sie jakos wybronic jezeli baxton czy inny stuu byl wprowadzony w blad, np. dziewczyny klamaly ze swoim wiekiem, a ich wyglad sugerowalby, ze sa starsze tak tutaj zarzuty (chociaz chuja tam jest chyba, a nie oficjalne zarzuty bo nadal operujemy w klimacie zwyczajnych pomówień xD) wardengi i oskarka sa o to, ze chlopy wiedzialy ile te laski maja lat dokladnie. I wtedy niezaleznie czy dla nich jako 18-21 latkow te trzynastki byly ruchable, nie powinni doprowadzac do jakiegokolwiek bliskiego kontaktu z nimi i tyle. Prawo jest jakie jest, a natura i realia nie maja w tym nic wspolnego. Przeciez to nie jest tak, ze 14 latka nie moze wygladac jak 16-17-18 latka bo swiat zna w chuj takich przykladow, a zwlaszcza w ostatnim czasie gdzie 12-14 latki juz robia sobie mocny makijaz. Przeciez jak czasem odbieram siostrzenice z podstawowki to mam wrazenie, ze chodzi do liceum patrzac na styl makijazu i ubioru wielu 14 latek. xD Tylko w sytuacji gdzie typ wiedzial dokladnie ile dziewucha ma lat to taki chuj, nic go nie broni chocby i wygladala jakby miala z 30.

    Tak tez dzialaja ci spierdoleni lowcy pedofilow, bo 13-14 latki, za ktore sie podaja tak wlasnie wygladaja. xD I np. nie mowia nic na temat wieku, a dopiero jak sie umowia na spotkanie, i chlop juz tam jedzie to wysylaja wiadomosc w stylu "no elo ale ja mam 14 lat mam nadzieje, ze to dla cb nie problem??". xD

    Patostreamerzy-zrzut-ekranu-2023-10-19-115140.jpgPatostreamerzy-zrzut-ekranu-2023-10-19-115200.jpgPatostreamerzy-zrzut-ekranu-2023-10-19-115303.jpg
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #7101
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,016
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    nom taką roxie to by

    dawno nie śledziłem kariery i widzę że se znalazła chłopaka przedsiembiorce

  8. #7102
    Avatar Boleslaw Chrobry
    Data rejestracji
    2022
    Położenie
    W lesie
    Posty
    840
    Siła reputacji
    2

    Domyślny

    Te patologie mnie nigdy nie intrygowały, to praktycznie smiecie społecznosci, te Polskie YouTubery to podludzie, ja nigdy tak naprawdę ich nie nadążałem, te pizdeczki z rodzin patologicznych po domu dziecka i poprawczaku lub rodzinie niskiej jakości sie bawiły w ten sposób z tymi chujami a teraz płacz, bo wiadome w Europie dzisiaj jest feminizym zenistyczny, wiec te kurwy mogą podać każdego za gwałt a tak naprawde to tylko kobieca bipolarnosć, niech spierdalają pracować jak pradzwi meżczyźni to zrozumieją co to znaczy prawdziwe życie pełne obowiązkow..
    Kiedy wejdziesz między wrony musisz krakać tak jak one


  9. #7103
    Avatar Boleslaw Chrobry
    Data rejestracji
    2022
    Położenie
    W lesie
    Posty
    840
    Siła reputacji
    2

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nom taką roxie to by

    dawno nie śledziłem kariery i widzę że se znalazła chłopaka przedsiembiorce
    Ten grubasek taki typowy synek tatusia i mamusi, pewnie cos tam osiagneli w Polsce i takich eunukow produkuja, co moze w czasie zajmą pewne "ważne pozycje" w polityce i bedą dalej niszczyć Polski naród, kurwy potomkowie żydow i swiń Żydowskich i zdrajców, pamiętajcie ze prawdziwi Polacy wrocą i beda kutasy w dupe, semickie robale.
    Kiedy wejdziesz między wrony musisz krakać tak jak one


  10. #7104
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    benzyna po 5,19 mordo xDDDD
    Wiek
    29
    Posty
    10,444
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No to raczje mozna podejrzewac, ze te 13/14 latki wygladaly tak jak ta 13/14 latka ponizej. Mnie jako zaraz 35 letniego chlopa takie spompowane trzynastki nie jaraja, ale jakbym wrocil do siebie majacego 18-20 lat i nie znal ich wieku... Taka Roksi Węgiel tez pewnie bylaby ponentnym konskiem dla wiekszosci 18/19 latkow kiedy miala 14/15 i essa pierdel.

    Tylko o ile da sie jakos wybronic jezeli baxton czy inny stuu byl wprowadzony w blad, np. dziewczyny klamaly ze swoim wiekiem, a ich wyglad sugerowalby, ze sa starsze tak tutaj zarzuty (chociaz chuja tam jest chyba, a nie oficjalne zarzuty bo nadal operujemy w klimacie zwyczajnych pomówień xD) wardengi i oskarka sa o to, ze chlopy wiedzialy ile te laski maja lat dokladnie. I wtedy niezaleznie czy dla nich jako 18-21 latkow te trzynastki byly ruchable, nie powinni doprowadzac do jakiegokolwiek bliskiego kontaktu z nimi i tyle. Prawo jest jakie jest, a natura i realia nie maja w tym nic wspolnego. Przeciez to nie jest tak, ze 14 latka nie moze wygladac jak 16-17-18 latka bo swiat zna w chuj takich przykladow, a zwlaszcza w ostatnim czasie gdzie 12-14 latki juz robia sobie mocny makijaz. Przeciez jak czasem odbieram siostrzenice z podstawowki to mam wrazenie, ze chodzi do liceum patrzac na styl makijazu i ubioru wielu 14 latek. xD Tylko w sytuacji gdzie typ wiedzial dokladnie ile dziewucha ma lat to taki chuj, nic go nie broni chocby i wygladala jakby miala z 30.

    Tak tez dzialaja ci spierdoleni lowcy pedofilow, bo 13-14 latki, za ktore sie podaja tak wlasnie wygladaja. xD I np. nie mowia nic na temat wieku, a dopiero jak sie umowia na spotkanie, i chlop juz tam jedzie to wysylaja wiadomosc w stylu "no elo ale ja mam 14 lat mam nadzieje, ze to dla cb nie problem??". xD

    Patostreamerzy-zrzut-ekranu-2023-10-19-115140.jpgPatostreamerzy-zrzut-ekranu-2023-10-19-115200.jpgPatostreamerzy-zrzut-ekranu-2023-10-19-115303.jpg


    Patostreamerzy-19935-shark-tale.jpg

  11. #7105
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    31
    Posty
    4,920
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    panowie
    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak wchodziłem se wczoraj
    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w
    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    viki gabor
    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to akurat
    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    lekko bym jej
    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wbił
    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    20+
    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cyganka
    Aha

  12. #7106
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    xD

    tadek widzę torgowy baxton 20cm

    za to jak czytam te wywody mastera, że wiek to tylko liczba i konstrukt społeczno-prawny, to 1:1 tłumaczenia stuu, coś czuję że to się może źle zestarzeć

  13. #7107
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,405
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    zbanuje ktos w koncy tych pedofili mastera i taidio?

  14. #7108
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj mOtH~:3 :** napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zbanuje ktos w koncy tych pedofili mastera i taidio?
    gowno
    w meksyku mozna od 13
    gowno
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #7109
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,016
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    sprawa jest poważna, o 18 będzie oświadczenie na youtube, a "koledzy" wrzucający takie zmanipulowane wiadomości odpowiedzą z art. 212 pozdrawiam

  16. #7110
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,405
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    w meksyku jest 18 wiek zgody ale to juz sie bedziesz przez prokuratura tlumaczyl

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •