Reklama
Strona 12 z 499 PierwszaPierwsza ... 210111213142262112 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 166 do 180 z 7474

Temat: Patostreamerzy

  1. #166

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    https://www.youtube.com/watch?v=w7757wI-TT0

    to zmiazdzylo mnie w sumie to nawet smutne na swoj sposob takie dramaty ludzkie tam sie dzieja widze

  2. #167
    Boruciarz

    Domyślny

    Dobrze, że napierdalają tego całego puszka. Gość na początku wydawał się trochę odmienny od reszty tych patologów, ale chyba jest nawet jeszcze gorszy. Głupi jak but, jeden tekst potrafi powtórzyć milion razy, aż się chce rzygać, jest taki skurwiel monotematyczny, że przyczepi się do czegoś nieśmeisznego i bedzie powtarzał hehe mirek glazurnik szoł mi glazura bro i tak kurwa 200 razy. W tym momencie nie ratuje go też skill w tej grze, bo widać, że od kiedy zaczęły mu puszczać nerwy jest z tym co raz gorzej. Najgorsze jest to, że "ja mam wyjebane w jakies dedki w tibii, to tylko gra, hehe, yolo", a jak padnie "juz mnie powoli wkurwia ten ots", "ots dla dzieciaczków". Teraz oglądam i kibicuję wszystkim, którzy chcą go zabić.

  3. Reklama
  4. #168
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    https://www.youtube.com/watch?v=w7757wI-TT0

    to zmiazdzylo mnie w sumie to nawet smutne na swoj sposob takie dramaty ludzkie tam sie dzieja widze
    o co tu chodzi w ogóle, kim jest ten gruby i ten drugi patafian z zakolami i czemu jakaś typiara tam ryczy??

  5. #169
    Boruciarz

    Domyślny

    najlepsze są szmaty, które zawsze mówią że nimi nie są xD

  6. #170

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    z tego co wiem to tamta typiara to dagmara i byla juz wczesniej na streamch daniela gdzie ja inny jego kolega przemacywal na streamie, a co do tamtych koleszkow to znajomi daniela z ktorym mieli streamowac w 3 ale daniel spierdolil na balety i zostali sami, a reszte juz znasz

  7. #171

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    254
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    No punio wkurwia, odjebało mu od popularności. Wcześniej był jakiś taki skromniejszy. Wgl myślałem kiedyś że on ma 25+ lat a to dzieciak w moim wieku xD - A co do Daniela ja pierdole, nigdzie dymów nie ma takich jak u niego na streamie. Szkoda, że tibia to epizod jeśli chodzi o jego streamy bo jest gównem.

  8. #172

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    ogolnie wbijajcie jutro na streama

    https://www.twitch.tv/whiteexrabbit

    najladniejsza laseczka ktora gra w tibie jaka widzialem serio wam mowie blondyneczka konkretka 1 dzien streamowala testowo troche spieta i sie wstydzila ale chyba jej sie spodobalo

  9. #173

    ⬛★ Użytkownik TORG VIP ★⬛ rosen jest teraz offline
    Avatar rosen
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    55
    Posty
    2,194
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    bedzie skakanie na dzieciole??

  10. #174

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    254
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Najładniejszą jaką widziałem to ikusia xD

  11. #175
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj chelkubasea napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    @Edit

    2017
    punio
    jak ktos go wiecej oglada to sie kurwa zaczyna nudzic w chuj i odkad ma wiecej widzow i hajsu to mu odjebalo przynajmniej wedlug mnie xD

    Non stop ktos mu cos powie, zwroci uwage hurr durr kurwa bana masz / dzieciaczek / inny chujowy pojazd xD Spina to to sie jak nie wiem
    Sam wchodzi na kanal do kogos, oni gadaja o czyms innym, punio mowi ze go wala, reszta dalej gada o swoim sprawach, a on zaczyna im zamknac ryj i ze go to chuj interesuje bo go bija i maja przyjsc xD Z lipkiem tak samo kurwa jakby liper jego psem byl wszystko mowi co ma robic wczoraj xD A jak cos zrobil inaczej to "nie da sie z tym typem pekowac" xD

    Drefia - tomb - drefia - tomb i sciaganie niewidki

    Poki zyje to hehe gosciu ja nie padam, a jak pada to placz od razu
    Jak ktos nie da mu sie zabic to od razu ze mu sie pofarcilo czy inna wymowka xD

    Mozna kopiowac


    @<a href="http://torg.pl/member.php?u=293328" target="_blank">Kucyk</a> :)))))


    wcześniej tam na niego patrzyłem, ostatnio odpaliłem sobie jego strim ze dwa razy na drugim monitorze jak w coś grałem i spoglądałem co on tam widziwia i zwykle jest


    w ogóle podobno boty i blokowanie respów zabronione, a na dzisiejszym strimku puniówka se blokował wejście na tombe na mc z elfbotem a jak ktoś wbijał po niego to wyzywa xD

    >punio kradnie typowi lootbaga
    >HEHE ELO TYPIE JAK TAM LOCIKA ZBIERASZ PZDR ZAWIJAM TO
    >na czacie ogólne podniecenie i wszyscy srają w gacie bo ich idol zajebał backpack plejt armorów

    >ktoś kradnie puniowi lootbaga/wypierdala do wody
    >kurwy jebane nic pograć nie dadzom tylko patrzom na streamie żeby mi loota ukraść jebane złodzieje
    >na czacie wszyscy potakują jakie to wredne te tibijczyki same mendy normalnie


    >punio zabija jakiegoś nohanda co nie wie co się dzieje przy okazji sam nie trafia dwóch mwalli czy czegoś tam a jakiś typ z tsa przez przypadek rzucił zły spell
    >no elo kurwa lecimy tutaj ja tu gram w te gierke jestem mistrzem a ty kurwa debilu jebany nie potrafisz mort hura strzelić wypierdalaj z ventrilo zara ci bana dam

    >punio pada
    >yy no tego kurwa farta mieli

    a teksty o "dzieciaczkach" też słyszałem u niego w ilości 5 na minute, bo on przecież taki dojrzały gracz gamingowy w końcu, szkoda tylko że nie wie kto to ryszard petru xD
    (cytat ze streama "tego petru to ja kojarze, to jakiś gość z dzień dobry tvn?)

    ale i tak w porównaniu z nim to najbardziej mnie rozpierdalają te ameby co siedzą na jego strimach, zresztą chyba każdy ma takich psychofanów, bo tak jak pisałem u góry, jak punio kradnie/zabija bez powodu/drze morde na innych to jest mistrzem a jak ktoś robi to samo puniowi to mało się na tym czacie nie posrają jakie to "jebane polactwo wspaniałym strimerom żyć nie daje"




    tu się szczególnie zesrałem jak jakiś typiarz na 40 lvlu przybloczył go na dsach a punio nie ogarnął i padł to potem po gościu tak jechał że mało w pory nienawalił xD






    tutaj też ładne gnicie,
    >skleja typa na ueka
    >no ueki ładne na propsie dobrze walą elo kurwa nikt mnie nie zabije na serwerze
    >30 sekund później zdycha na ueka
    >kurwa jebany serwer pierdole to gówno
    >na czacie jakieś kiepy potakują że gówniany serwer bo kto to widział żeby 210 ms zajebał 100 msa na ueka xD

    I tak se patrze, na medivii nic specjalnego nie zrobił i szybko rage quit poleciał i wrócił do zabijania jakichś niepełnosprawnych typiarzy na paladyneriach a na czacie się spusczają GOD OF PVP bo umie wyłożyć jakiegoś typa co ma skilla na poziomie tibiaauto



    tu polecam
    https://www.twitch.tv/puniogaming/v/109790169
    10:39:00

    na 07:15:00~~ grozi typom delejtem za to że go biją xD
    Ostatnio zmieniony przez Voldemop : 27-12-2016, 04:35

  12. #176

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Soplica napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Najładniejszą jaką widziałem to ikusia xD
    ta troche lepsza od ikusi, nie zawiedziesz ise

  13. #177
    Avatar Atakowany Panek
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    557
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    /\ polecam, ale z tymi minosami to przesadza ;P

  14. #178
    Avatar incb
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    754
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Torg User napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    , szkoda tylko że nie wie kto to ryszard petru xD
    (cytat ze streama "tego petru to ja kojarze, to jakiś gość z dzień dobry tvn?)
    D
    nie zesraj sie z tym

  15. #179

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    szanuj dziewczyne chwile postreamuje i wyrobi sie i moze cos pokreci dupeczka, wiec nie skreslaj dziewczyny trzeba zmotywowac ja i bedzie cacy stream

  16. #180
    Avatar Vin
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Wroclaw
    Wiek
    27
    Posty
    284
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ogolnie wbijajcie jutro na streama

    https://www.twitch.tv/whiteexrabbit

    najladniejsza laseczka ktora gra w tibie jaka widzialem serio wam mowie blondyneczka konkretka 1 dzien streamowala testowo troche spieta i sie wstydzila ale chyba jej sie spodobalo

    najladniejsza ktora gra czy najladniejsza ktora streamuje ?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •