Reklama
Strona 63 z 123 PierwszaPierwsza ... 1353616263646573113 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 931 do 945 z 1834

Temat: EA Sports FIFA EA Sports™ FIFA

  1. #931
    Avatar timez
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    188
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    dla mnie to jest mega system. Pierwsze 4 mecze w FUT, drużyny w miarę wyrównane choć zawodnicy większy ovr. Wygrałem te 4 mecze, przychodzi 5 mecz. Nagle OVR całej drużyny to 90, przy mojej 85. Wszystko broni bramkarz gościa, Godin szybszy od Mertensa. Po 1 połowie strzały 2-9, wynik 2-0 dla gościa. Po 5 minutach wiedziałem że nie dam rady wygrać tego meczu. Udaje mi się 2 razy na pustaka trafić, bo wszystko inne broni bramkarz i przegrywam 3-2. Nie wiem, ale ta gra jest w ch*j dziwna. Ja jej nie rozumiem i chyba żałuje zakupu.

  2. #932
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,881
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    czy tylko u mnie buguje sie widok kart specjalnych? W sensie, ze normlanie te karty maja inny portret niz zwykle karty. U mnie jest tak od kilku dni ze jak loguje to sa tak jak powinny byc a po 1 meczu sie buguje :d

  3. Reklama
  4. #933
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    W sumie znudził mi się mój obecny skład, a nie grałem jeszcze CR7 czy Messim, wiec wymyśliłem taki skład. Pewnie lepiej to wyjdzie niż granie mid-low tier legendami. Za Dembele będzie Salah wjeżdzał, tylko że będę musiał sprzedać większość składu. Pewnie koło 18-20 będą najlepsze ceny, więc wtedy opylę zawodników. A nowy skład kupie koło środy. Po sprzedaniu składu będę miał koło 3.2kk + inwestycje i zaległe paczki powinny dać brakujące 1,2kk
    Takie coś skleiłem : https://www.futbin.com/19/squad/3499324
    Neymara chcę zostawić, bo robi różnice. Keane, Fabinho, Robertson, Van Dijk niewymienni. Macie jakieś pomysły? Nie jestem pewien Chielliniego, no ale ciężko o coś lepszego, żeby podtrzymać zgranie.
    A tym składem będę grał w ten weekend : https://www.futbin.com/19/squad/3515845
    Tylko złoci są wymienni. Gold 3 raczej spokojnie wbije, postaram się wbić golda 2, dla player picków, bo dobre TOTW się zapowiada.

  5. #934

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,778
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    mfica super skład Ci się szykuje :)

    Ja robiłem sobie te wymiany całe premium i co? jak zwykle nic :D

  6. #935
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,881
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj mflca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    sumie znudził mi się mój obecny skład, a nie grałem jeszcze CR7 czy Messim, wiec wymyśliłem taki skład. Pewnie lepiej to wyjdzie niż granie mid-low tier legendami. Za Dembele będzie Salah wjeżdzał, tylko że będę musiał sprzedać większość składu. Pewnie koło 18-20 będą najlepsze ceny, więc wtedy opylę zawodników. A nowy skład kupie koło środy. Po sprzedaniu składu będę miał koło 3.2kk + inwestycje i zaległe paczki powinny dać brakujące 1,2kk
    Takie coś skleiłem : https://www.futbin.com/19/squad/3499324
    Neymara chcę zostawić, bo robi różnice. Keane, Fabinho, Robertson, Van Dijk niewymienni. Macie jakieś pomysły? Nie jestem pewien Chielliniego, no ale ciężko o coś lepszego, żeby podtrzymać zgranie.
    A tym składem będę grał w ten weekend : https://www.futbin.com/19/squad/3515845
    Tylko złoci są wymienni. Gold 3 raczej spokojnie wbije, postaram się wbić golda 2, dla player picków, bo dobre TOTW się zapowiada.
    Gdzies slyszalem ze Messi i Ronaldo sa lepsi niz wiekszosc legend. Messim na ŚPO chcesz grac ta? Z tym skladem to tak samo nie pasuje mi ten Chellini. Może jak uzbierasz to jakis Ferdinand wtedy? Tylko nie wiem jak ze zgraniem w takim przypadku.

    Tylko złoci są wymienni. Gold 3 raczej spokojnie wbije, postaram się wbić golda 2, dla player picków, bo dobre TOTW się zapowiada.
    Duza jest roznica jezeli chodzi o grajkow ktorzy wypadaja z TOTW pomiedzy gold 3 a gold 2? Wbilem G3, zostaly mi 3 mecze ale nie mam kiedy ich zagrac :/
    Ostatnio zmieniony przez Avillon : 29-12-2018, 14:18

  7. #936
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj luk72 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gdzies slyszalem ze Messi i Ronaldo sa lepsi niz wiekszosc legend. Messim na ŚPO chcesz grac ta? Z tym skladem to tak samo nie pasuje mi ten Chellini. Może jak uzbierasz to jakis Ferdinand wtedy? Tylko nie wiem jak ze zgraniem w takim przypadku.
    4-2-3-1 Messi ŚPO Neymar LPO Salah PPO

    Cytuj luk72 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Duza jest roznica jezeli chodzi o grajkow ktorzy wypadaja z TOTW pomiedzy gold 3 a gold 2? Wbilem G3, zostaly mi 3 mecze ale nie mam kiedy ich zagrac :/
    Najlepsze picki i tak mają goldy 3 No ale potencjalnie za gold 2 masz większe szanse, bo zamiast 3 wyborów, masz 4.

    CR7 z 2 bramkami. Pierwszy raz w życiu się cieszę z jego bramek, bo teraz jest szansa na to, że dostanie IFa (pewnie nie, bo 2 bramki przeciwko Sampdorii to chyba za mało), ale przynajmniej podniesie hype na TOTW upgrade sbc i moje inwestycje powinny wzrosnąć.
    Ostatnio zmieniony przez mflca : 29-12-2018, 15:16

  8. #937
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    de gea + baby ferdinand i by był kozak skład na długi czas imo

  9. #938
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Beciio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    de gea + baby ferdinand i by był kozak skład na długi czas imo
    Z fartem przy paczkach jest szansa na taki skład już za tydzień, zawsze mogę Cancelo 81 kupić i trochę zaoszczędzić.

  10. #939

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    950
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    tez wczoraj myslalem o sprzedaniu calego skladu i zakupie ronaldo, ale musialbym wyprzedac doslownie wszystko co mam w klubie, a ostatecznie nie wiem czy bym wyszedl na tym korzystnie jezeli chodzi o wyniki. co prawda ronaldo to najwiekszy zbrodniarz w tej grze, ale de bruyne + cuadrado za neymara + mbappe to slabiutko.

    sklad o ktorym myslalem: https://www.futbin.com/19/squad/3531068
    aktualny: https://www.futbin.com/19/squad/3531156

  11. #940
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cuadrado tak średnio, ale to w sumie jedyny downgrade, jeśli grasz 4231. Pogba w tej formacji i tak nie pokazuje się zbytnio ofensywnie, więc dużo nie stracisz na jego braku. Ewentualnie możesz jakiegoś Mahreza 87 na 5chem wpuszczać na początku meczu pod finezyjne.

    #
    EA jednak Best of TOTW póki co nie wypuściło, więc mi szkoda sprzedawać inwestycje przy minimalnym proficie, najwyżej paczki do TOTY poczekają XD W takim razie gram obecnym składem.
    Ostatnio zmieniony przez mflca : 29-12-2018, 19:24

  12. #941

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Ronaldo niby kozak ale kilka osób które tak zrobiło (tzn zmieniło cały skład na Ronaldo) szybko tego żałowało, a sam Portugalczyk nie powalal

  13. #942

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    950
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    jakaś wyjątkowa ta liga weekendowa, z taką ilością podludzi oglądających powtórki i grających na czas jeszcze się nie spotkałem, nie wiem co ich motywuje do takiego zachowania, ale mam najszczerszą nadzieję, że ich wyczyny zostaną nagrodzone rakiem z przerzutami

    gold1 się zapowiada

  14. #943
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    14-3 póki co, ale ostatnie dwa mecze takim fartem wygrane że chyba na dzisiaj odpuszczę sobie już przygód xD

  15. #944
    Avatar Bromon
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    476
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Ja w tym tygodniu kończę na G3 swoją przygodę z fch, nie chcę mi się grać dalej, mam chyba 14-6 teraz czy coś takiego. Ostatnio regularnie g2 wbijany, bo do tego g1 jednak zawsze trochę brakuje, ale z tych nagród jeszcze mi nic nie poleciało, nie mam nawet jednej karty użytecznej z player picków, to może teraz coś poleci xd
    A co do kart 83/84 to też wtopiłem, pomału sprzedaje z małym profitem, żeby odblokować monety, bo chcę sobie kupić Ben Yeddera w IFie - grał ktoś z was nim na CAMie? Ma grać za plecami Griezmanna

  16. #945
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Bromon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A co do kart 83/84 to też wtopiłem, pomału sprzedaje z małym profitem, żeby odblokować monety, bo chcę sobie kupić Ben Yeddera w IFie - grał ktoś z was nim na CAMie? Ma grać za plecami Griezmanna
    Grałem Ben Yedderem 84 na napastniku i bardzo fajnie się grało, 5wf robi robotę. Na CAMa ma chyba zbyt mało staminy. Jeśli to będzie problemem, to zawsze możesz Griezmanna na CAMa przesunąć.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Sports Direct i pokrewne sklepy
    Przez H5N1 w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 07-01-2016, 13:34
  2. Sprzedam Nóż motylkowy (★ StatTrak™) | Tajga FT
    Przez shanarin w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 18-12-2015, 23:06
  3. League of Legends Assassin's Creed™:DCE (steam gift) za Riot Points (20zł)
    Przez oSs w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 12-02-2013, 00:12

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •