Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Skrypty Windbot full afk, najlepsi skrypterzy

  1. #1

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Sanok
    Posty
    17
    Siła reputacji
    0

    Domyślny Skrypty Windbot full afk, najlepsi skrypterzy

    Typ transakcji: sprzedaż posiadanych skryptów
    Typ usługi: sprzedaż
    Świat: ---
    Cena: ---
    Preferowana forma płatności: gp/tibia coins
    Kontakt: forum, pw
    Uwagi:

    Witam!
    Jestem w posiadaniu kilku skryptów, stworzonych przez jednych z najlepszych skrypterów, nieznacznie przerobionych przeze mnie (poprawione ew. błędy). Po zakupie, kupujący dowie się, czyj skrypt był bazą do powstania tego, który kupuje.
    Za wszystkie skrypty zapłaciłem ok 5kk, cały aktualny pakiet odsprzedam za 2,5 kk.
    Pragnę podzielić się nimi z zainteresowanymi, przy okazji odrobić trochę z wydanych pieniędzy.
    Posiadane skrypty:
    [1] fermorgar mines cults dla EK,
    [2] ice witch temple dla EK (wraz z frostami, wszystkie poziomy),
    [3] werewolves dla EK

    Ceny poszczególnych skryptów dla forumowiczów:
    [1] - 900k (skrypt kupiony za 1,6 kk)
    [2] - 1kk (skrypt kupiony za 1,8 kk)
    [3] - 800k (skrypt kupiony za 1,1 kk, jednakże przynoszący największe zyski)

    Możliwe jest rozliczenie się w tibia coinsach.
    Jeżeli temat wypali, przewiduję dzielenie się z wami innymi, nowymi skryptami, kupionymi za zarobione tu pieniądze.
    Możliwe zamówienie nie posiadanego przeze mnie skryptu, warunkiem jest min. 3 chętnych.
    Uważam temat za ciekawą inicjatywę, umożliwiającą kupienie świetnych skryptów za dużo niższą cenę.

    Polecam,
    Pozdrawiam
    Ostatnio zmieniony przez mroofka : 24-02-2016, 23:08

  2. #2

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Sanok
    Posty
    17
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Zapraszam

    @Quater Pater
    Mylisz się, bo skrypty zostały kupione, a nie ściągnięte za darmo.
    Cóż, to jest Twoja opinia. Nikt nie każe Ci kupować, jeżeli są ogólnodostępne, korzystaj z darmówek.
    Jeżeli będzie więcej głosów sprzeciwu, temat zamykam.
    Pozdrawiam
    Ostatnio zmieniony przez mroofka : 24-02-2016, 07:15

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    727
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj mroofka napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Uważam temat za ciekawą inicjatywę, umożliwiającą kupienie świetnych skryptów za dużo niższą cenę.
    Dla mnie to raczej totalne frajerstwo, żeby sprzedawać skrypty od kogoś, to nie jest Twoja wlasnosc, żeby ja sprzedawac, ba raczej nawet watpie w to, ze je kupiles, skoro większość z tych skryptow jest ogolnodostepna na wielu forach za darmo. Skad moje wątpliwości ? Sam kupiłem wiele już skryptow jak i wiele sciagnalem w 95% każdy kupiony skrypt dzialal perfekcyjnie, te 5% to raczej skrypty na nowych bot place'ach, gdzie mało kto boci ( udpate nowy itp). Natomiast na Twoje miejsca jest tak wiele skryptow, ze po prostu wiem, ze sciagnales je z jakiegoś forum w wersji 1.05 i dlatego znalazles bledy, gdzie oficjalna jest 1.7 i ma każdy bugfix sama w sobie. Wedlug mnie ten temat powinien być zamknięty, to zwykla kradzież praw autorskich i frajerstwo.

  5. #4
    Avatar Kredka
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    2,840
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Quater Pater napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dla mnie to raczej totalne frajerstwo, żeby sprzedawać skrypty od kogoś, to nie jest Twoja wlasnosc, żeby ja sprzedawac, ba raczej nawet watpie w to, ze je kupiles, skoro większość z tych skryptow jest ogolnodostepna na wielu forach za darmo. Skad moje wątpliwości ? Sam kupiłem wiele już skryptow jak i wiele sciagnalem w 95% każdy kupiony skrypt dzialal perfekcyjnie, te 5% to raczej skrypty na nowych bot place'ach, gdzie mało kto boci ( udpate nowy itp). Natomiast na Twoje miejsca jest tak wiele skryptow, ze po prostu wiem, ze sciagnales je z jakiegoś forum w wersji 1.05 i dlatego znalazles bledy, gdzie oficjalna jest 1.7 i ma każdy bugfix sama w sobie. Wedlug mnie ten temat powinien być zamknięty, to zwykla kradzież praw autorskich i frajerstwo.
    zgadzam sie ten uzytkownik dużo wie o frajerstwie

  6. #5
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Quater Pater napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dla mnie to raczej totalne frajerstwo, żeby sprzedawać skrypty od kogoś, to nie jest Twoja wlasnosc, żeby ja sprzedawac, ba raczej nawet watpie w to, ze je kupiles, skoro większość z tych skryptow jest ogolnodostepna na wielu forach za darmo. Skad moje wątpliwości ? Sam kupiłem wiele już skryptow jak i wiele sciagnalem w 95% każdy kupiony skrypt dzialal perfekcyjnie, te 5% to raczej skrypty na nowych bot place'ach, gdzie mało kto boci ( udpate nowy itp). Natomiast na Twoje miejsca jest tak wiele skryptow, ze po prostu wiem, ze sciagnales je z jakiegoś forum w wersji 1.05 i dlatego znalazles bledy, gdzie oficjalna jest 1.7 i ma każdy bugfix sama w sobie. Wedlug mnie ten temat powinien być zamknięty, to zwykla kradzież praw autorskich i frajerstwo.
    Myślę, że kolega wyjaśnił temat.
    A jak już mowa o kupionych skryptach, to mając buga piszesz do jego autora i przeważnie w ciągu 24 godzin skrypt jest na mailu u Ciebie poprawiony, bez buga więc coś ściemniasz ;)
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  7. #6

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Sanok
    Posty
    17
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Dobra, macie rację, to frajerstwo. Sam wkurzyłbym się będąc skrypterem, jakby ktoś w taki sposób nie szanował mojej pracy i praktycznie mnie okradał.
    Zakładając temat kierowałem się chęcią odrobienia choć w części wydanych gp i nawet nie myślałem o kwestiach moralnych.
    No cóż, na swój sposób staram się być uczciwy, dlatego jak napisałem wyżej,
    proszę o zamknięcie tematu
    Każdy popełnia błędy, przez mój błąd, żaden ze skrypterów nie ucierpiał, bo nic nie sprzedałem :P
    Przepraszam jak kogoś uraziłem i za całą szopkę z tematem.
    Pozdrawiam, mroofka :)

  8. #7
    Avatar Snoffie
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Przesnycz pod Zagaciami wielkimi
    Posty
    2,849
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Bez jaj zawijasz interes bo kogoś dupa zabolala że sprzedajesz nie swoje skrypty? Żeby to nowość jakas była. W to gowno i tak grają same mcki więc sprzedawaj ile wlezie może ta gra wkoncu pójdzie do piachu ;)
    #kazdego nagle boli ale jak jest opcja darmowego craka to nikt mordy nie odezwie
    Ostatnio zmieniony przez Snoffie : 25-02-2016, 01:21

  9. #8
    Avatar Sativa
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Białystok
    Posty
    553
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Popieram pana wyżej 2x w kwestii cracka.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sprzedam Skrypty 100% AFK Xenobot Hexera pod zamówienie!
    Przez Eslu w dziale Usługi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 19-04-2018, 09:18
  2. Sprzedam Skrypty 100% AFK Xenobot Hexera!
    Przez Eslu w dziale Usługi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 15-12-2016, 20:37
  3. Kupię Skrypty BBOT/ full afk / 150+ ek/ms/ed
    Przez Heer_Xi w dziale Przedmioty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 01-09-2016, 21:35
  4. Sprzedaje tanie skrypty 100% afk.
    Przez Xeferagon Drut w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 30-01-2013, 16:48

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •