Reklama
Strona 3383 z 3910 PierwszaPierwsza ... 23832883328333333373338133823383338433853393343334833883 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 50,731 do 50,745 z 58648

Temat: Piłka Nożna

  1. #50731
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj luk72 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To chyba ze. Nie wiedzialem ze zmienili. Ogolnie to zjebane bylo strasznie przyznawanie za rok kalendarzowy
    no zjebane, zwłaszcza że kończyli wybierać 2 miesiące przed końcem roku, jak jeszcze normalnie wszystkie ligi i puchary sobie grały xD i te mecze się potem nie liczyły ani do jednego ani do drugiego roku
    zresztą cały ten plebiscyt jest śmieszny

  2. #50732
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,018
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    ROBERT DO BOJU

  3. Reklama
  4. #50733
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,709
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    nie powinienem zapeszać ale trudno

    póki co wygląda to nieźle i w miarę solidnie, chociaż jest lekki niedosyt bo najlepszą szansę na bramką miało Rayo, ale może cos wpadnie jeszcze

  5. #50734
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,018
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    za tydzień się uda, kilka strzałów na odmułke da lewy kolegom i będzie śmigało prima sort

  6. #50735
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,709
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    nie powiem że balon pękł z takim hukiem, że było słychać aż w łodzi bałuty, ale myślę że mecz ostudził zapędy co poniektórych, chociaż do trzasku dup w pełnym zakresie niewiele brakło, bo obiektywnie patrząc z remisu dużo bardziej zadowolona może być barka. To co chłopaki z Rayo odstawiali w ataku momentami może konkurować z popisami amarala w meczu z vikingurem xD natomiast barca stworzyła jedną dobrą akcję kiedy po strzale obamajanga obrońca wybił piłkę z linii, która idealnie spadła pod nogi lewussa na 10 metrze, tyle że ten skiksował i się wywalił xDD poza tym standardowe WE HAD POSSESSION i nic więcej

    to co się rzucało w oczy to kwestia o której mówiłem przed sezonem - meske un klup został zjedzony taktycznie przez drużynę rayo, co wskazuje na to, że czawi rzeczywiście może być ole na kole barka edition, ale zobaczymy w przyszłości

    za tydzień ciężki wyjazd na anoeta więc ewentualne problemy będą uzasadnione, ale za 2 tygodnie z valladoid to już na 100% lewy strzeli

  7. #50736
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,780
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Ale bym Cię zwyzywał Osioł i dał jakąś zabawną anegdotkę o Chelsea, ale pewnie jutro mi jebną Tottenham i bym musiał się gryźć w język

  8. #50737
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,709
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale bym Cię zwyzywał Osioł i dał jakąś zabawną anegdotkę o Chelsea, ale pewnie jutro mi jebną Tottenham i bym musiał się gryźć w język
    jutro bedzie 0-0 po meczu walki w stylu sunday league i będziemy się wyzywać kto był gorszy

  9. #50738
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,780
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jutro bedzie 0-0 po meczu walki w stylu sunday league i będziemy się wyzywać kto był gorszy
    Też jest taka możliwość

  10. #50739
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,701
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    znajde gdzieś streama meczu barcelony bo chciałem sobie pooglądać chociaż mam la lige w pizdzie tak po całości i nie bede kupował canal plus specjalnie zeby mecz ogladać?
    jest promo, albo było?
    240zł na pół roku canal plus online + pakiety sportowe (polsat z liga mistrzów, eleveny), można na 2 apki jednocześnie lecieć
    jak sobie kogoś ograniesz to oglądasz za 2 dychy msc

  11. #50740
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,709
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Odpalasz strims.top z ublockiem i essa bomwłajaż wczoraj nawet na chwilę nie zacięło xD gorsza sprawa to opóźnienie chociaż w viaplay ono też chyba nie małe jest

  12. #50741
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,701
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Odpalasz strims.top z ublockiem i essa bomwłajaż wczoraj nawet na chwilę nie zacięło xD gorsza sprawa to opóźnienie chociaż w viaplay ono też chyba nie małe jest
    kiedyś tam kilka razy na jakimś meczu LM co chwile jakaś zwiecha, odświeżanie ekranu, na większym ekranie to chuj nie jakos tylko pikseloza, daj spokój, może jakiś mecz 1 ligi polskiej gdzie ogląda to 110 osób jeszcze się da oglądać,
    btw 20zł czy nawet 40 msc to jest jakiś kebab ew. dwa, o czym my tu rozmawiamy, już pomijam, ze jakoś transmisji 4k jest jeden kanał canal plus

  13. #50742
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,780
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Tak w ogóle, to ogulnie póki co to z tym Viaplay ja nie mam tragedii. Tzn. parę razy miałem przycięcie, jakość nie jest świetna, no i mają typa na komentarzu, który się zapowietrza i ekscytuje byle gównem jak Kazek Węgrzyn, ale przynajmniej do przyszłorocznej podwyżki chyba se pooglądam na tym.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  14. #50743
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj termere napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kiedyś tam kilka razy na jakimś meczu LM co chwile jakaś zwiecha, odświeżanie ekranu, na większym ekranie to chuj nie jakos tylko pikseloza, daj spokój, może jakiś mecz 1 ligi polskiej gdzie ogląda to 110 osób jeszcze się da oglądać
    no właśnie jest zupełnie odwrotnie w moim odczuciu, bo kto normalny się naraża streamowaniem jakieś śmiesznej polskiej ligi, więc jak już to są dostępne jakieś pikselozy z 3 minutowym delayem a takie topowe mecze to jakość lepsza niż w telewizji xD

  15. #50744
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,709
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj termere napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kiedyś tam kilka razy na jakimś meczu LM co chwile jakaś zwiecha, odświeżanie ekranu, na większym ekranie to chuj nie jakos tylko pikseloza, daj spokój, może jakiś mecz 1 ligi polskiej gdzie ogląda to 110 osób jeszcze się da oglądać,
    btw 20zł czy nawet 40 msc to jest jakiś kebab ew. dwa, o czym my tu rozmawiamy, już pomijam, ze jakoś transmisji 4k jest jeden kanał canal plus
    Nie wiem u mnie jakość igła zawsze, to samo na strimkach redditowych, tylko opóźnienie minutowe czasem irytuje bo flashscore sprawdzać nie można a te 2 czy 4 dychy to chyba od każdej ligi liczone, bo każda jest na innej platformie włącznie z LM xD

  16. #50745
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,701
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem u mnie jakość igła zawsze, to samo na strimkach redditowych, tylko opóźnienie minutowe czasem irytuje bo flashscore sprawdzać nie można
    to mamy chyba inne doświadczenie, mi LM przycinała mocno, pomijam, że podczas 45 minut musiałem odswieżać klika razy strimka (a mam światłowód do 600MB), to jeszcze jak walczył joshua chyba z usykiem to na main evencie stream wyjebało a siedział od 3 godziny xd
    juz pomijam, ze masz komfort ze apka bedze smigac w 99,9% przypadków w full hd/4k i mozesz sobie zaprosic znajomych, kogokolwiek na oglądanie na dużym ekranie (u mnie to 75cali, więc jakiś laptop podłączony przed hdmi zeby oglądac cos na strumyku t0 pikselozxa)

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a te 2 czy 4 dychy to chyba od każdej ligi liczone, bo każda jest na innej platformie włącznie z LM xD
    pewnie gdybyś chciał wszystko mieć to pewnie tak, ale teraz na tym canal plus online (wersja sport) masz dostęp do wszystkich canal plusów, eleveny i polsat sport, czyli masz ekstraklape, każda kolejkę la liga (to jest akurat dosc ważne jak chcesz robercika oglądać bo eleven będzie pokazywać 50% meczy, a drugie 50% canal plus, wyjątek to chyba gran derbi, gdzie będą pokazywać dwie platformy), włoską, francuską, portugalską, F1, NBA oraz lige mistrzów z pakietu polsatu sport, i dwa wybrane mecze z ligi angielskiej, czyli i tak contenct nie do przerobienia w weekend, także za takie pieniądze to miód :P
    aha, no i jeszcze jest tenis i chyba? żużel, więc każdy coś dla siebie znajdzie, w sumie i tak raczej to mam dla barki, ligi mistrzów i może jakąś rome pooglądam jak zalewski i the special one bd w gazie, ew. tenis jednym okiem jak bd pracować z chaty, albo jak NBA puszczą o ludzkiej porze
    Ostatnio zmieniony przez termere : 14-08-2022, 16:41

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 12 użytkowników przegląda ten temat. (1 użytkowników i 11 gości)

  1. Lord Xivan

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •