Reklama
Strona 2836 z 3910 PierwszaPierwsza ... 183623362736278628262834283528362837283828462886293633363836 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 42,526 do 42,540 z 58646

Temat: Piłka Nożna

  1. #42526
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No owszem, ale cofnął xD
    Ale w sumie to było nagrane i tak, więc jakbyśmy się odwołali do DZPN, to by albo dali walkovera albo powtórzyli mecz, więc chociaż nam to czasu zaoszczędziło
    nie daliby walkowera, bo to nie wina tej drugiej drużyny, w ogóle chuja by zrobili, czekalibyście na powtórzenie meczu, jak błaszczykoski na karnego
    w tym zjebanym sporcie przyjmuje się, że sędzia jest nieomylny, nawet jak się pomylił, to nadal jest nieomylny i chuj
    przecież nie takie cuda się odpierdalały, w niemczech to nawet uznali gola po strzale w boczną siatkę, a innym razem po odbiciu od poprzeczki, i żadnego powtarzania nie było, to myślisz, że ktoś by dawał jebanie o jakąś okręgówkę (z całym szacunkiem)? tam sędzia sprzeda mecz za dwa harnasie, a ty chcesz sprawiedliwości i poszanowania zasad xD
    max co by zrobili, to obniżyliby sędziemu ocenę po fakcie, i to jest wszystko xD co i tak nie ma żadnego znaczenia, bo o awansach sędziów decydują układy
    przecież w tej polskiej śmiesznej chujoklasie, to nawet nie można kogoś zawiesić, czegokolwiek by nie zrobił, jeżeli sędzia mu dał żółtą kartkę
    jak mu nie da żadnej, to wtedy można, bo się przyjmuje że 'nie widział' xD ale jak gwizdnie i da żółtą, to klamka zapadła, sędzia podjął decyzję i nie można jej zmienić

    żeby doprowadzić do powtórzenia meczu, to trzeba oskarżyć o rasizm

  2. #42527
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    tak w ogóle to z tym dobijaniem karnego, to była kiedyś taka sytuacja w meczu warta - wisła w pucharze polski z 10 lat temu
    nie pamiętam czy potem nie zmienił decyzji, ale w 0:20-0:25 można zobaczyć że pokazuje na środek boiska, po tym jak typ dobił swój szczał od słupka xD


  3. Reklama
  4. #42528
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,780
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie daliby walkowera, bo to nie wina tej drugiej drużyny, w ogóle chuja by zrobili, czekalibyście na powtórzenie meczu, jak błaszczykoski na karnego
    w tym zjebanym sporcie przyjmuje się, że sędzia jest nieomylny, nawet jak się pomylił, to nadal jest nieomylny i chuj
    przecież nie takie cuda się odpierdalały, w niemczech to nawet uznali gola po strzale w boczną siatkę, a innym razem po odbiciu od poprzeczki, i żadnego powtarzania nie było, to myślisz, że ktoś by dawał jebanie o jakąś okręgówkę (z całym szacunkiem)? tam sędzia sprzeda mecz za dwa harnasie, a ty chcesz sprawiedliwości i poszanowania zasad xD
    max co by zrobili, to obniżyliby sędziemu ocenę po fakcie, i to jest wszystko xD co i tak nie ma żadnego znaczenia, bo o awansach sędziów decydują układy
    przecież w tej polskiej śmiesznej chujoklasie, to nawet nie można kogoś zawiesić, czegokolwiek by nie zrobił, jeżeli sędzia mu dał żółtą kartkę
    jak mu nie da żadnej, to wtedy można, bo się przyjmuje że 'nie widział' xD ale jak gwizdnie i da żółtą, to klamka zapadła, sędzia podjął decyzję i nie można jej zmienić

    żeby doprowadzić do powtórzenia meczu, to trzeba oskarżyć o rasizm

    Ja czytając tego posta:

    Ja nie wiem czy Ty chcesz mi zajebać czy co, ale się przestraszyłem troszkę
    Ale no ogólnie masz rację, trochę popłynąłem idealistycznie, że ktoś by dawał jebanie, ale widocznie wystarczająco zmobbowaliśmy sędziego
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  5. #42529
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Oglądam se borussie, bardzo dobry meczyk panie hummels hehe
    a reus to sie nadaje juz do zakladu pogrzebowego ew

  6. #42530
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,780
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    > bądź ciągle opluwany przez jego agenta
    > bądź ciągle opluwany przez niego samego jak ma wyjebane w grę i nawet się nie stara
    > wystawiaj go w pierwszym składzie

    Solskjaer to chyba myśli, że siłą miłości uda mu się każdego poprowadzić tak, żeby dawał jak najwięcej i chciał tu grać xD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  7. #42531
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Marzy mi się klub kokosa w tej drużynie

  8. #42532
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,780
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Niby United lepiej wygląda, ale kurwa jaki meh mecz xD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  9. #42533
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,708
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Warto odnotować że Arek Reca z bramką

  10. #42534
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,018
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    a ten którego imienia nie wolno wymawiać powie że brzęczek nikogo nie zbudował

  11. #42535
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Kiedyś jak się nie wygrało derbów to wszyscy byli wkurwieni, teraz po meczu są takie wypowiedzi:
    Shaw: "We said we needed to start brightly and if we did not we could be 3-0 or 4-0 down by 30 minutes."
    To jest kurwa żałosne. Nawet jak grałem kiedyś w b klasie to ludzie mieli więcej charakteru I BROWARKOW HEHEHEHEHE

  12. #42536
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,780
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    A czy Solszja już powiedział, że the lads played very well and I'm proud of them?
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  13. #42537
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    no to zobaczymy czy dzisiaj RSSS też wygra jak Oyarzabal kontuzja, a w Eibarze pewnie po przerwie wejdzie potężny Polak, Kądzior. Ahh ten transfer mu wypalił jak nic.
    nic.

  14. #42538
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,708
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Favre out, może by tak się zamienili klubami z Ole, obie strony powinny być zadowolone

  15. #42539
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    kurwa nareszcie

  16. #42540
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,780
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Favre out, może by tak się zamienili klubami z Ole, obie strony powinny być zadowolone
    Ty kurwiszonie, a ja tyle dobrego o Lampardzie mówię i zawsze Czelsi w miarę szanuję, a Ty taki
    Cytuj Beciio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa nareszcie
    To kto teraz, coś się mówi na mieście?
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •