Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Rybki

  1. #1
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Rybki

    Panowie, w ciągu tygodnia jem przynajmniej 0,5kg(najmarniej) ryb. Problem w tym, że jest to łosoś, tuńczyk i szprot popularny. Ktoś mi kiedyś powiedział o zawartości rtęci i innych świństw, a ja niepotrzebnie pogłębiłem temat. Jak to jest w końcu ze szkodliwością przy jedzeniu ryb? Załóżmy, że moje nawyki żywieniowe nie zmienią się przez najbliższe 10 lat to moje ciało jakoś odczuje to dziadostwo, czy zwyczajnie będzie to niezauważalne?

  2. #2
    Avatar RedheadPapa
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Z Elliotta Hulse'a:



    Ja się z tym zgadzam. Woda w której te ryby żyją to absolutny syf. Ale tak samo sprawa wygląda z glebą i mięsem. Gleba jest w słabej kondycji, w wyniku czego owoce i warzywa są prawie że pozbawione witamin. O mięsie to już chyba nie muszę pisać bo każdy wie jak traktowane są zwierzęta. Jak się zastanowić to nic co jest dostępne w sklepach nie jest "zdrowe". Hulse potem dalej w tym swoim pdfie piszę o rybie raz w tygodniu.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar chemik
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    5,269
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    akurat w ue zawartosc metali ciezkich jest dosc mocno kontrolowana, wiec o to bym sie jakos specjalnie nie martwil. martwilbym sie o inny syf.

    najlepiej jesc ryby, ktore nie sa drapiezne, tylko wpierdalaja jakis plankton. mintaj imo jest spoko.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •