Reklama
Strona 2 z 3 PierwszaPierwsza 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 34

Temat: Powrót na siłownie, jakie suple?

  1. #16
    Avatar hajer
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    733
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    zrob testy w laboratorium bialka kfd dopiero potem wstawiaj zdjecia ktore znalalzles na sklepie kfd, zrob screena z badan laboratoryjnych, bo ja tez moge wypuscici bialko napisac ze na 100g bialka 99g to wpi i bede sprzedawal za 30 zlotych 500g i jestem przekonany ze w dzisiejszych czasach 90% ludzi lyklo by to :)

  2. #17
    Avatar chemik
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    5,269
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj hajer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wiecie ile w ogole kosztuje funt (pol kg~) CZYSTEGO białka to koszt około 5-6 dolarow
    @Skrzypas potwierdz albo zaprzecz; piszemy teraz o wpc

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    hajer skoncz pierdolic bo oczy piekom

  5. #19
    Avatar Skrzypas
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Różne miejsca
    Wiek
    32
    Posty
    1,546
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj chemik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Skrzypas potwierdz albo zaprzecz; piszemy teraz o wpc
    Co to znaczy czyste bialko, mowimy o wpcu 80?

    Nie jest to taka pojedyncza sprawa duzo zalezy od ceny surowca na kilogram 80% wpca potrzebujesz okolo 150 litrów serwatki słodkiej a ta wacha sie w cenie od 1-5 groszy w zaleznosci od sytuacji na rynku mleczarskim. Pozniej ten surowiec musisz jeszcze miec to nie jest rok 2005 ze kazdy zaklad odda ci chetnie serwatke i jeszcze doplaci zeby nie musieli za nia placic na oczyszczalni jest w zasadzie w 100% zagospodarowana. Jezeli masz swoja serwatke na zakladzie i z niej robisz wpca to masz taniej, jezeli sciagasz ja z innych zakladow to musisz doliczyc transport do tego zuzycia pradu na UFie MFie wieży suszarniczej obsluga. Nie liczac amortyzacji urzadzen bo taka linia w duzej skali to koszt rzedu 10 baniek podejrzewam ze dla suwalk (najwiekszy producent wpca w polsce) to bedzie koszt ŚREDNIO 12-16 cebul za kilogram w zaleznosci od koniuktury. Chyba ze mowimy o CZYSTYM bialku ale to juz nie jest wpc tylko wpi i tez nie jest do konca czysty bo jestes w stanie osiagnac 90-95% max to cena bedzie gdzies w okolicach 20-25+ cebul bo musisz jeszcze doliczyc proces nanofiltracji i odwroconej osmozy.
    Nie bede tego przeliczac na funty system metryczny tak zostalem wychowany
    No i przypominam ze to co tu podaje to biezace koszty nie wliczam inwestycji w urzadzenia i okresowej wymiany membran. @chemik ;

  6. #20
    Avatar hajer
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    733
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Byczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    hajer skoncz pierdolic bo oczy piekom
    z taka historia dopingowa jaka stosowales to sie ciesz ze tylko oczy

    mnie tylko zastanawia jedno, czemu zwolennicy bialka kfd nie chca zrobic badania tych frakcji w bialku ? przeciez podobno to jest takie same bialko jak on, nie warto przeplacac...
    a ja Wam powiem, bo po 1 wam zal pieniedzy na takie badanie, a po 2 podswiadomie moze byc prawda to co ten idiota wygaduje, wiec bede musial sam z siebie kupowac to lepsze bialko, albo w dalszym ciagu sam siebie oszukiwac...
    Ostatnio zmieniony przez hajer : 11-08-2015, 12:35

  7. #21
    Avatar RedheadPapa
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj hajer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z taka historia dopingowa jaka stosowales to sie ciesz ze tylko oczy

    mnie tylko zastanawia jedno, czemu zwolennicy bialka kfd nie chca zrobic badania tych frakcji w bialku ? przeciez podobno to jest takie same bialko jak on, nie warto przeplacac...
    a ja Wam powiem, bo po 1 wam zal pieniedzy na takie badanie, a po 2 podswiadomie moze byc prawda to co ten idiota wygaduje, wiec bede musial sam z siebie kupowac to lepsze bialko, albo w dalszym ciagu sam siebie oszukiwac...
    A skąd ty masz pewność że Trec nie stosuje takich samych praktyk jak według Ciebie KFD? Dlatego że jest prawie 2x droższe uważasz że nie ma możliwości by oszukiwali?

  8. #22
    Avatar hajer
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    733
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    po pierwsze nigdzie nie napisalem trec, bo nie uwazam zeby ta firma wzbudzila moje zaufanie jest mowa o ON. Bardzo dobry znajomy robil badania i sie zgadza, przynajmniej 3 lata temu, watpie zeby cos sie zmienilo do tego czasu.

  9. #23
    Avatar Skrzypas
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Różne miejsca
    Wiek
    32
    Posty
    1,546
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj hajer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z taka historia dopingowa jaka stosowales to sie ciesz ze tylko oczy

    mnie tylko zastanawia jedno, czemu zwolennicy bialka kfd nie chca zrobic badania tych frakcji w bialku ? przeciez podobno to jest takie same bialko jak on, nie warto przeplacac...
    a ja Wam powiem, bo po 1 wam zal pieniedzy na takie badanie, a po 2 podswiadomie moze byc prawda to co ten idiota wygaduje, wiec bede musial sam z siebie kupowac to lepsze bialko, albo w dalszym ciagu sam siebie oszukiwac...
    Jak mi ktos wysle probki jednego i drugieo bialka to moge wam zrobic oznaczenie bialka ogolnego metoda odwolawcza co do frakcji to jakie ty chcesz miec frakcje w wpcu? Chyba ze producent dopierdala jakas kazeine czy cos ale po chuj

  10. #24
    Avatar chemik
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    5,269
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Skrzypas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak mi ktos wysle probki jednego i drugieo bialka to moge wam zrobic oznaczenie bialka ogolnego metoda odwolawcza co do frakcji to jakie ty chcesz miec frakcje w wpcu? Chyba ze producent dopierdala jakas kazeine czy cos ale po chuj
    w tej metodzie nie wychodza wypelniacze w stylu tauryna/glicyna.

    nie jestem specem od takich rzeczy, ale wydaje mi sie, ze u nas chyba mleko musi byc pasteryzowane. nawet lagodna pasteryzacja mleka zaburzy profil tych legendarnych FRAKCJI. ktoras moze wyjsc zdenaturowana albo cos. ogolnie to mam wyjebane na marke bialka. dopoki pasuje mi design opakowania, smak i to jak sie trawi, to wszystko u mnie gra. wpierdalam kfd i optimum nutrition robi mi loda.
    Ostatnio zmieniony przez chemik : 11-08-2015, 12:56

  11. #25
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj chemik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wpierdalam kfd i optimum nutrition robi mi loda.
    ^

    Cytuj hajer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z taka historia dopingowa jaka stosowales to sie ciesz ze tylko oczy
    kto bogatemu zabroni

  12. #26
    Avatar Skrzypas
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Różne miejsca
    Wiek
    32
    Posty
    1,546
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Mozemy zrobic tak ze dacie mi liste pytan i zadzwonie do glownego technologa wpcow ze sportdefinition


    Apropo treca to najpewniej w przeciagu pol roku bedziemy im robic twarozki z bialka serwatkowego i beda sprzedawane w biedronce
    Ze wstepnych rozmow wiem ze to bedzie kosztowac gdzies 3 cebule za pudelko 200g

  13. #27

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    628
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    OOO NAJLEPSZE FRAKCJE BIALEK MMM PYSZNE BIALECZKO TYLKO TREC A KARMOWSKIEMU TO SSALBYM KUTASA LICZY SIE PROFIL PODKRESLAM PROFIL AMINOKWASOW I KASZA JAGLANA

    Cytuj chemik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dopoki pasuje mi design opakowania, smak i to jak sie trawi, to wszystko u mnie gra
    to
    skoro dziala tak samo i to i to, to po cholere przeplacac czterokrotnie

  14. #28
    KFD

    Domyślny

    Siemka. Widzę że zostaliśmy wywołani do tablicy tak więc musimy się do tego odnieść - jak zwykle merytorycznie.

    Mit nr 1.
    "ze daja moze 20% prawdziwego białka (tego <<<) i dosypuja do tego sweet whey czyli zwykla serwatka spozywcza zawierajaca duzo laktozy""

    Gdyby tak było, wówczas ilość białka w białku wynosiłaby ok np. 30-50% a nie 80% jak u nas - http://sklep.kfd.pl/badania/wpc80styczen2013.jpg

    Mit nr 2
    Mieszanka różnych frakcji, np. kazeiny.

    KFD nigdy nie stosowało takiego miksu, zwłaszcza w takich produktach jak białko WPC Regular (niebieskie) i tym bardziej wersja premium.
    Dowód - badanie na zawartość frakcji (nawet Trec takiego nie ma) - http://www.kfd.pl/kfd-100-whey-prote...4#entry3117655

    Mit nr 3
    Dosypka wolnych aminokwasów.
    Gdyby tak było, wyszłoby w badaniu na aminogram - tabela zrobiona na podstawie badań - http://sklep.kfd.pl/images/.111/etykieta.jpg

    Mit nr 4
    "skoro myslisz ze bialko za 40 zlotych firmy ka ef de jest lepsze lub takie samo jak bialko firmy on warte 4 razy tyle to proponuje sie w dalszym ciagu edukowac, a nie udawac znawce"

    Białko KFD w wersji Premium jest takie samo jak np. Białko Whey 100. Bierzemy ten sam surowiec z Holandii. Oba produkty zawierają surowiec aglomeryzowany (o ile wiem, w Polsce tylko my i firma Trec mamy ten surowiec ponieważ jest droższy o ok, 0,6 euro na 1 kg od zwykłej wersji instant). Jeśli nie wierzysz kup i porównaj wygląd i zachowanie obu produktów w wersji bezsmakowej.
    Nasza firma kładzie nacisk na większą zawartość białka w białku, przez co płacimy nieco więcej niż firmy konkurencyjne, zatem, jeśli ktoś patrzy na zawartość % białka, to nasz produkt jest lepszy.

    Najnowsze badania na zawartość białka w białku w wersji premium (odpowiednik whey 100) - http://sklep.kfd.pl/img/sm/badania-wpc.png

    Należy też pamiętać że w Polsce wzajemnie bada się cała konkurencja. Ostatnio robił to Olimp, który przebadał i zrównał z ziemią takie firmy jak Scitec, Mexx czy... ich wieloletni partner - SFD.
    W zestawieniu znaleźli się niemal wszyscy z dowodem na "przekręt". Nie było tam KFD czy firmy Trec. Dlaczego? Dlatego, że wszystko było tak jak ma być.

    Jakie są główne zalety produktów:
    - nie ma szkodliwych barwników,
    - nie ma sztucznych wypełniaczy jak np. zagęstnik CMC stosowany powszechnie przez sponsora Karmowskiego,
    - stosujemy już niemal w każdym produkcie dodatek glikozydów stewiolowych,
    - niemal każdy smak zawiera aromaty naturalne lub wyłącznie naturalne aromaty (np. miód - wanilia, cynamon - wanilia itd.).

    Reasumując, zachęcamy każdego do przeprowadzania badań we własnym zakresie i ich publikowania. Zabiegamy o to od wielu lat, dzięki czemu trafią do nas takie badania wykonane przez osoby niezależne - http://sklep.kfd.pl/badania/badkfd.jpg

    Aby zrozumieć negatywne emocje niektórych osób i takie bzdurne wręcz zarzuty o rzekomo niskiej jakości, proponuję sięgnąć po lekturę związaną z tematyką socjotechniki, powszechnie stosowanej przez marketingowców.
    Przykład - http://cytaty.mfiles.pl/index.php/se...cjotechniczne)

    (cytat, str. 62) Dziesięć rad dla cen na ekskluzywnym poziomie
    1. Zdecyduj się na jasną strategię!
    2. Wykorzystaj powszechnie znane uprzedzenia do tanich produktów!
    3. Pamiętaj zawsze, że ekskluzywna cena w żadnym wypadku nie może być za niska, gdyż w przeciwnym razie "produkt" przestanie pasować do swojego profilu!
    4. Twoja aparycja i postępowanie muszą odzwierciedlać dobrą jakość produktu!
    5. Wykazuj jasno i wyraźne powiązanie dobrej jakości produktu z wyższym poziomem ceny!
    6. Przedstaw klientowi sprawdzalne dowody świadczące o wysokiej klasie produktu! Klient pragnie dokonać wartościowego zakupu, ale chce jednoznacznie odczuwać różnicę.
    7. Pomóż klientowi: wyższa cena jest korzystniejsza - przy kalkulacji na dłuższą metę oraz uwzględnieniu wszystkich aspektów!
    8. Ostrzegaj klienta przed niskim poziomem jakości, który musi się kryć za każdą niską ceną!
    9. Wyjaśniaj klientowi jak korzystny (długofalowo) jest dla niego zysk tkwiący w cenie dobrego markowego produktu! Klient będzie wszak potrzebował serwisu i części zamiennych także jutro i pojutrze.
    10. Identyfikuj się i bądź wierny swojemu wyższemu poziomowi.
    Osoby, które bezpodstawnie piszą że np. KFD jest słabe bo tanie są ofiarami takich manipulacji. Takie firmy jak Trec, muszą wydawać majątek na marketing i ktoś musi za to zapłacić. Klient podświadomie musi mieć usprawiedliwienie przed samym sobą, że wydał "4 x więcej" za to samo, co kosztuje "4 x mniej'.

    Oczywiście nikt przecież nie broni komuś przepłacać i być sponsorem Karmowskiego i całego stada celebrytów z youtube. Na rynku jest miejsce dla każdego ;)

    Także kochani użytkownicy - zapraszamy na zakupy z gwarancję jakości a jak ktoś nie wierzy to może zbadać i przekonać się sam że KFD = wysoka jakość + niskie ceny.

    Ze sportowymi pozdrowieniami,
    Zespół KFD

  15. #29
    Avatar RedheadPapa
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    14

    Domyślny


  16. #30
    Avatar hajer
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    733
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    czyli sam będę musiał się pofatygować i zrobić badania na własną rękę, z chęcią udostępnie badania jeśli będzie tak jak pisze szanowne kulturystyczne forum dyskusyjne zwrócę honor :)

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Słuchawki na siłownie do 100-150zl
    Przez Maniek900 w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 24-01-2019, 18:25
  2. Suple
    Przez Adanoses w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 28-10-2015, 18:33
  3. Suple Suple !
    Przez Kredka w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 16-09-2015, 11:11

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •