Reklama
Strona 2 z 4 PierwszaPierwsza 1234 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11 do 20 z 31

Temat: Ćwiczenia dla osoby otyłej

Data rejestracji
    2006
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Cytuj Kruzio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wrzucałem informacji, bo nie chcąc zaśmiecać tematu chciałem wysyłać na PW w razie czego, ale proszę bardzo.
    Wzrost: Ok 180 +/-
    Waga: 100kg

Nie wstydzę się, bo biorę odpowiedzialność za zły styl życia jaki miałem.
    Jestem Twojego wzrostu, byłem Twojej wagi, rok starszy, poszedłem do dietetyka, ułożyła mi dietę pode mnie bezpośrednio, 2 miesiące 15 kg w dół ( przy czym nie trzymałem jej w 100 % bo wiadomo wakacje itp itd ) z tym że dodatkowo półtora miesiąca na budowie + brzuszki i pompki.
    Jak zaczynałem miałem problem zrobić 15 brzuszków, teraz 100 co wieczór, z pompkami trochę ciężej idzie bo jednak łapy jak nie były ćwiczone to siły same w sobie nie nabiorą ot tak, ale to też postępuje.
    Więc z własnego doświadczenia polecam poświęcić trochę swoje przyzwyczajenia + odrobinę pieniędzy na dobrego dietetyka ( 150 zł na półtora miesiąca to są grosze ) i do tego zacząć robić cokolwiek poza siedzeniem przed komputerem - efekt gwarantowany ;)

Data rejestracji
    2009
    Siła reputacji
    11

Domyślny

Co do żywienia:
    -Nie jadam fast foodów, gotuję sam-górują u mnie kasze i ryż, z mięsa głównie kurczak, bo za innym nie przepadam.
    -Jem dużo owoców, świeżych-sezonowych. Z warzyw to różnie, co aktualnie jest.
    -Pijam różnie. Jako, że aktywnie gram w zespole, to czasem wspomagam się energy drinkami. Tak to przeważnie woda, herbata i yerba mate.
    -Jak to nazwałeś-uzależnienia, od czasu do czasu jakieś orzeszki "do filmu"
    -Co lubię jeść? To co jestem w stanie ugotować.
    -Na śniadanie jem przeważnie dwie kromki pieczywa z masłem i jakąś polędwicą drobiową (dla przykładu), obiady robię sam, głównie takie jak opisałem, kolacje różnie-najczęściej nie jem.
    Złota Lista Cytatów

Macintosh:
    "kadra prezentuje poiom forum forum prezetuje poziom kadry "

3. Reklama
    Data rejestracji
    2008
    Siła reputacji
    12

Domyślny

Cytuj Maciek_1993 napisał Pokaż post
    Jestem Twojego wzrostu, byłem Twojej wagi, rok starszy, poszedłem do dietetyka, ułożyła mi dietę pode mnie bezpośrednio, 2 miesiące 15 kg w dół ( przy czym nie trzymałem jej w 100 % bo wiadomo wakacje itp itd ) z tym że dodatkowo półtora miesiąca na budowie + brzuszki i pompki.
    Jak zaczynałem miałem problem zrobić 15 brzuszków, teraz 100 co wieczór, z pompkami trochę ciężej idzie bo jednak łapy jak nie były ćwiczone to siły same w sobie nie nabiorą ot tak, ale to też postępuje.
    Więc z własnego doświadczenia polecam poświęcić trochę swoje przyzwyczajenia + odrobinę pieniędzy na dobrego dietetyka ( 150 zł na półtora miesiąca to są grosze ) i do tego zacząć robić cokolwiek poza siedzeniem przed komputerem - efekt gwarantowany ;)
    po co tracic hajs na dietetyka jak mozna znalezc na necie/porposic jakiegos eksperta/poczytac na temat odzywiania i samemu wiedziec co jesc, a czego nie jak chyba wiekszosc torgow.

/up
    jak wiekszosc torgow radzi, jesli obserwowales jaksi czas swoja wage i wiesz,ze stoi w miejscu i z tego co piszesz masz mniejwiecej stabilna diete to oblicz kalorie u utnij troche wegli(np. mnie tego ryzu gotuj) i czekaj na efekty
    Ostatnio zmieniony przez Chodniczek : 11-08-2014, 22:54

Data rejestracji
    2006
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Cytuj Chodniczek napisał Pokaż post
    po co tracic hajs na dietetyka jak mozna znalezc na necie/porposic jakiegos eksperta/poczytac na temat odzywiania i samemu wiedziec co jesc, a czego nie jak chyba wiekszosc torgow.
    Bo mi przy takim czymś brakowało motywacji, ale z drugiej strony po co krytykować od razu to co napisałem skoro to też jest pewne rozwiązanie tej sytuacji ?

Data rejestracji
    2013
    Siła reputacji
    10

Domyślny

Cytuj Kruzio napisał Pokaż post
    Nie wrzucałem informacji, bo nie chcąc zaśmiecać tematu chciałem wysyłać na PW w razie czego, ale proszę bardzo.
    Wzrost: Ok 180 +/-
    Waga: 100kg

Nie wstydzę się, bo biorę odpowiedzialność za zły styl życia jaki miałem.
    podstawowe informacje to nie spam

to co jesz nie wazne, wazne ile i kiedy, powtarzam, kalkulator

Bo mi przy takim czymś brakowało motywacji, ale z drugiej strony po co krytykować od razu to co napisałem skoro to też jest pewne rozwiązanie tej sytuacji ?
    ja tu nie widze krytyki

ogarniecie sprawy samemu i dojscie powoli do tego czego to a nie to itd > wizyta u dietetyka z rada MŻ ;];];]
    Ostatnio zmieniony przez ayx~ : 11-08-2014, 22:55

Data rejestracji
    2008
    Siła reputacji
    12

Domyślny

nie obrazaj sie cumplu ;] podalem tylko imo lepsze rozwiazania. wiadomka jak go stac niech idzie, ale spokojnie moze sobie dac rade bez dietetyka.

Data rejestracji
    2006
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Cytuj Chodniczek napisał Pokaż post
    nie obrazaj sie cumplu ;] podalem tylko imo lepsze rozwiazania. wiadomka jak go stac niech idzie, ale spokojnie moze sobie dac rade bez dietetyka.
    No to jest oczywiste i jakbym to podważył to tylko zrobiłbym z siebie idiotę ;d

Data rejestracji
    2007
    Siła reputacji
    12

Domyślny

miłej lektury
    http://body-factory.pl/forumdisplay.php?f=40

pytania wal w głównym temacie
    http://torg.pl/showthread.php?437991...yczna/page5000
    EWENTUALNIE pw

pzdr
    Ostatnio zmieniony przez Kubaa93 : 11-08-2014, 23:14
    Kubaa14

Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wa████wa
    Siła reputacji
    15

Domyślny

Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Radze nie sugerowac sie radami typa ktory mowi ze mozna przytyc przez glodzenie xD zesralem sie
    A ja radze nie sugerowac sie suchymi artykulami z sfd.
    Na wage ludziego ciala wplywa troszke wiecej czynnikow, niz tylko dieta. Jesli ktos ma rozjechany metabolizm, tarczyce, estro w chuj wysoko, to nawet na 1k kcal bedzie tyl.

Co ja polecam?
    - lekarz, sprawdzic tarczyce, opcjonalnie reszta badan
    - CALKOWITA zmiana nawykow zywieniowych. Zapisujesz wszystko co jesz, przynajmniej przez tydzien. Liczysz kcal, bialko, weglowodany(dzielac na proste i zlozone), oraz tluszcze. Po tygodniu okolo zapamietasz mniej wiecej ile kcal jesz i jaka ilosc makroskladnikow dostarczasz
    - DIETA. Wysokobialkowa, duzo bialka zwierzecego i sporo tluszczow nasyconych. Nie wiecej niz 2000 kcal. Regularne posilki, nie chodzax nigdy spac glodnym.
    - Trening. Twoja waga nie jest tak patologiczna, by nie moc jeszcze biegac. Przez tydzien porob szybkie marsze, dalej normalne aero. Po miesiacu powinienes moc wykonywac treningi metaboliczne(hiit, tabata, kompleksy)

Najlepiej w tej kolejnosci.

Data rejestracji
    2013
    Siła reputacji
    10

Domyślny

Cytuj Sura napisał Pokaż post
    Na wage ludziego ciala wplywa troszke wiecej czynnikow, niz tylko dieta. Jesli ktos ma rozjechany metabolizm, tarczyce, estro w chuj wysoko, to nawet na 1k kcal bedzie tyl.
    jezeli bylaby to prawda to ludzie nie umieraliby z glodu, nie wiem na jakich zasadach opierasz slusznosc tego co napisales, ale napewno nie obowiazuja one w swiecie realnym

samo glodzenie, stale, opisywane w czasie terazniejszym i przyszlym, polegajace na przyjmowaniu stale malych (ZA malych, czyt. mniejszych niz nasz organizm potrzebuje do prawidlowej pracy) ilosci kcal ZMUSZA z pewnym czasem (ktory jest zalezny od wielu czynnikow) organizm do wykorzystania substancji zapasowych, co w efekcie daje spadek masy, natomiast kwestia wracania do normalnej diety po stosowaniu takiej glodowki to calkiem inna bajka. warto zauwazyc ze najglupsza osoba jest w stanie wydedukowac ze skoro jem = tyje to nie jem = chudne, nie majac pojecia o zywieniu udaje im sie cos zgubic, po czym wracaja do swojej chujowej diety, wracaja zle nawyki zywieniowe, te same ktore zrobily z takiej osoby grubasa, kogos niezadowolonego swoim wygladem, ale przez rozregulowane hormony osoba ta ma duzo wieksze sklonnosci do przybierania na wadze niz przed zastosowaniem diety cud; ja nigdzie nie pisalem ze to nie prawda, ale pisanie "glodzac sie pprzytyjesz" jest debilne, przytyjesz bo nie wiesz jak i co jesc + zabierasz sie za cos za co nie powinienes

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania