Reklama
Strona 2 z 3 PierwszaPierwsza 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 33

Temat: komis

  1. #16
    Avatar Marcines
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    3,977
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Co do testu z całego roku na podwyższenie oceny, to jest on układany na 5, a nie na 2.Po drugie jak cie ten nauczyciel nie lubi to moze ci zrobic ultra trudny i jeżeli słabo ogarniasz ten angol to mozesz miec problemy(jezeli faktycznie chce cie uwalic) u mnie w szkole z gegry powiedziala ze jest szansa u niej pisac test na podwyzszenie oceny ale da taki trudny i ze nikt go nie zdal =] no i nie wiem czy te testy nie pisze sie do terminu gdzie sa wystawiane ostatecznie oceny(u mnie do dzisiaj bylo) ale nie jestem pewien tego.

  2. #17

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    c==3
    Wiek
    31
    Posty
    2,060
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    smierdzi tu ściemo

    jezeli z ocen ci wychodzi 2/3, i masz to czarno na bialym, ze twoja wiedza waha sie miedzy 2, a 3 to on nie ma prawa dac ci 1, bo nie ma ku temu podstaw. sprawdziny, kartkowki, testy, w ciagu calego roku/semestru sa weryfikacja twojej wiedzy i jezeli zdales to, nawet na dopuszczajacy to nie ma chuja we wsi, zebys dostal niedostateczny, nawet matematyka jest po twojej stronie. jak dla mnie to nie do konca tutaj jest czyste 2, bo on musi miec podstawy zeby ci grozic pytą, a nauczyciel nie moze sobie mowic, ze da ci 1, bo ma takie kaprycho. on moze bardzo skutecznie to zrealizowac w trakcie roku, ale jak oceny stoja za toba i jest koniec roku to juz sytuacja jest inna

    kazdy normalny czlowiek w tym przypadku by poszedl do dyrektora placowki i powiedzial 'panie, bo pan taki i taki mi grozi ocena ndst, mimo ze srednia WAŻONA moich ocen wynosi ponad 2, pan sobie zobaczy, tutaj pyk pyk sprawdzianik dop, dop, tutaj tesciks trzy-, a a kartkoweczka z literek na 4, prosze o sprawiedliwosc:('


    ps


    po cusz tak klamacz XD
    Ostatnio zmieniony przez Tiwi : 17-06-2014, 11:13

  3. Reklama
  4. #18

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Poznań
    Posty
    964
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Po pierwsze to nie bój się nauczyciela, potem możesz działać i nie daj się wkręcić w jakiegoś komisa, czy poprawki. Wychodzi Ci 2, to ma Ci dać beton 2 i tyle, a jego widzimisię niech sobie w dupę wsadzi.

    A co do sytuacji z kolegą od PP, to powiedz, że ma sprawdzić test/sprawdzian przy Tobie i dyrektorce, wtedy wała nie zrobi. Jeśli już uprzesz się przy pisaniu tego komisa, czy co to tam jest.
    Ostatnio zmieniony przez Celesta Slayer : 17-06-2014, 14:51

  5. #19
    konto usunięte

    Domyślny

    niepokazywanie pracy na żądanie jest niezgodne z prawem i jeśli kolega nie poprosił o pokazanie mu tej pracy to jest debilem

  6. #20
    Avatar Żółw
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Administrator.
    Posty
    2,343
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Widze ze zamieszanie sie robi wiec juz prostuje, a na przyszlosc czytajcie calosc.
    @Tiwi ;
    Pisalem juz wyzej, pisze w swoim imieniu, nie bede sie bawil ze moj kolega blabla bla i ten kolega wlasnie bla bla


    Cytuj Tiwi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    do dyrektora placowki
    Cytuj Celesta Slayer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    powiedz, że ma sprawdzić test/sprawdzian przy Tobie i dyrektorce
    Wlasnie problem taki, ze oni sa jak rodzinka, 3maja sie razem, dyrektorki wiecznie nie ma, srednio raz na tydzien, sekretarka mowi wprost ze jest u fryzjera... Dlatego wlasnie dyrektorka ma wyjebane grubo w to wszystko.

    Cytuj Celesta Slayer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po pierwsze to nie bój się nauczyciela,
    Chodze do niego od konca maja.

    Cytuj Celesta Slayer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A co do sytuacji z kolegą od PP, to powiedz, że ma sprawdzić test/sprawdzian
    Pisalem wyzej - to bylo rok temu i tyczy sie tej samej osoby.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A tak przy okazji. Mogę na siebie rzucić jakiś urok? Tak żeby mi się twarz poprawiła?
    Cytuj Pluton napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ej Zółw, błagam, jestem jeszcze kompletnie najebany, mogę to PW w ogóle przeczytać o 14:00? Błagam xD
    23:57 Maskott [107]: ja mam wieksza frajde ze bije ziomeczkow z torga niz gdybym walil konia
    [background color='#000000'] ,,i,, [/background]

  7. #21

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie Przemo jest teraz offline
    Avatar Przemo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    3,598
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Żółw napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wlasnie problem taki, ze oni sa jak rodzinka, 3maja sie razem
    Jeśli FAKTYCZNIE tak jest, a nie jest to wasze subiektywne odczucie jako uczniów. -> Kuratorium.

    Acz wpierw ZAWSZE staramy załatwić się sprawę u osoby/przedstawicieli najniższej instancji, tj. w tym przypadku chyba nauczyciel->(Interwencja rodziców/opiekunów)->Wychowawca->Vice Dyrektor-> Dyrektor -> Kuratorium.
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

  8. #22
    Avatar Rollercoster
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    29
    Posty
    1,247
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Pisz odrazu co się u Ciebie odpierdala do kuratorium,dobrze by było gdyby np. jakiś prawnik napisał pismo (chociaż nie wiem czy to się do tego kwalifikuję) + pieczątka kancelarii. Pokażesz to dyce/nauczycielowi to im zmięknie rurka.

    Ewentualnie wynajmij prawnika i pisz do Strasbourga.

  9. #23
    Avatar Żółw
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Administrator.
    Posty
    2,343
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Zadne widzimisie uczniow, juz mieli pisac na dyrektorke. Dzis bylem i na jutro mam napisac odwolanie od oceny, tak mi wychowawczyni napisala, dyrektorki dzis nie bylo, ale nauczyciel nie dal mi zadnego pisemnego uzasadnienia oceny.

    @up
    No tak, ale rodzice kumpla nie beda chcieli tak postepowac. Oni sie pogodzili z tym ze sobie siada, a ja walcze;d
    Ostatnio zmieniony przez Żółw : 17-06-2014, 16:01
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A tak przy okazji. Mogę na siebie rzucić jakiś urok? Tak żeby mi się twarz poprawiła?
    Cytuj Pluton napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ej Zółw, błagam, jestem jeszcze kompletnie najebany, mogę to PW w ogóle przeczytać o 14:00? Błagam xD
    23:57 Maskott [107]: ja mam wieksza frajde ze bije ziomeczkow z torga niz gdybym walil konia
    [background color='#000000'] ,,i,, [/background]

  10. #24
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Żółw napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No tak, ale rodzice kumpla nie beda chcieli tak postepowac. Oni sie pogodzili z tym ze sobie siada, a ja walcze;d
    Ty w końcu piszesz o sobie czy o kumplu? Bo założyłeś dwa tematy i w każdym się plątasz. Stronę temu pisałeś, że to o Tobie, a teraz, że starzy kumpla.

    Może po prostu powiedz jakie masz oceny i poszczególnie która jest za co. Jeżeli faktycznie średnia ważona jest powyżej bodajże 1.75 (zależy od wso, ja tak miałem) to MUSI I KURWA NIE MA BATA postawić Ci 2. Jak Ci nie wystawi to z jednym z rodziców (tym stanowczym, który opierdoli dyra i nauczyciela) lecisz do dyra i robisz (a raczej Twój rodzic, Ty tylko słuchasz). Jak będą dobre argumenty i sugestia, że sprawa poleci do kuratora to nie będzie im się chciało bawić takie coś, żeby jednego gościa uwalić. Jak jednak wizyta rodzica nie poskutkuje to lecisz do kuratora.

    Natomiast jeżeli nie zasługujesz na 2 to piszesz komisa w sierpniu albo nie zdajesz.
    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 17-06-2014, 18:08

  11. #25
    Avatar Kansu
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,440
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ty w końcu piszesz o sobie czy o kumplu? Bo założyłeś dwa tematy i w każdym się plątasz. Stronę temu pisałeś, że to o Tobie, a teraz, że starzy kumpla.
    czytanie ze zrozumieniem, napisał, że jego kolega miał egzamin z pp, oblał go i nawet nie widział go na oczy, chociaż myślał, że zda

  12. #26

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Poznań
    Posty
    964
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Żółw napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wlasnie problem taki, ze oni sa jak rodzinka, 3maja sie razem, dyrektorki wiecznie nie ma, srednio raz na tydzien, sekretarka mowi wprost ze jest u fryzjera... Dlatego wlasnie dyrektorka ma wyjebane grubo w to wszystko.
    To jest lekki przypał, bo raczej dyrektorka się za Toba nie wstawi. Tak czy tak bym do niej poszedł i powiedział wprost, że nauczyciel xxx jest frajer i chcę Cię usadzić, a z ocen wychodzi co innego. Pogroź trochę kuratorem to się zesra ;d
    Cytuj Żółw napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chodze do niego od konca maja.
    Chodzić to możesz, ale weź go raz zjeb konkretnie, podnieś głos i przestanie kozaczyć.

    Powiedz mi, nie mieliście na początku roku czegoś takiego jak "lekcja organizacyjna" i nie podawał wam kryteriów do zaliczenia przedmiotu?
    Jeśli byś miał coś takiego to mu to pokaż przed ryj i musi Ci wpisać 2...

  13. #27
    Avatar Rollercoster
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    29
    Posty
    1,247
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    @Żółw ; i jak ?

  14. #28
    Avatar Żółw
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Administrator.
    Posty
    2,343
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    dzis wbijam do szkoly i jutro na 15:00 mam przyjsc pisac
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A tak przy okazji. Mogę na siebie rzucić jakiś urok? Tak żeby mi się twarz poprawiła?
    Cytuj Pluton napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ej Zółw, błagam, jestem jeszcze kompletnie najebany, mogę to PW w ogóle przeczytać o 14:00? Błagam xD
    23:57 Maskott [107]: ja mam wieksza frajde ze bije ziomeczkow z torga niz gdybym walil konia
    [background color='#000000'] ,,i,, [/background]

  15. #29
    Avatar Ishy
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    488
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    i jak tam sytuacja?
    Cytuj WlochatyOdkurzacz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zrobiłem to dlatego bo już mnie kiedys w chuja z tym zrobiliście... konkretnie chodzi o Grubsona - gość jest z mojego miasta i tak się składa że niedawno w towarzystwie wyszedłem na idiotę ..PRZEZ WAS !!! :(

  16. #30
    Avatar Rollercoster
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    29
    Posty
    1,247
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Ishy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i jak tam sytuacja?
    @Ishy ; chyba nie zdał xD
    @Żółw ;

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Komis niemiecki - ustna
    Przez Yeti Braveaj w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 26-08-2014, 16:19
  2. Podanie o komis
    Przez Hunterius w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 21-09-2013, 21:00
  3. Poprawka/komis
    Przez Arkbla w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post: 18-06-2013, 23:25

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •