Reklama
Strona 3 z 27 PierwszaPierwsza 1234513 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 392

Temat: Europa Universalis 3: Divine Wind - Multiplayer

  1. #31
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,624
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    no pomyśleliśmy z Bedlinem że mimo wszystko gra się nią trochę trudniej niż Kastylią, a moze uda sie jeszcze jakiegos gracza sciagnac do Europy

    ale pewnie i tak Francji nikt nie weźmie ;d

  2. #32

    Notoryczny Miotacz Postów Fifcio jest teraz offline
    Avatar Fifcio
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    34
    Posty
    1,087
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    To ja biere Fransje

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,624
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Aureos - Ottomani
    Bedlin - Czechy
    Grudzioh - Widżajanagar,
    Hotarti - Mandżuria
    Seyayelo - Japonia
    Fifcio - Francja

    przypominam, że wersja gry to EU3 5.1, najlepiej takie jak w linku który gdzieś tu krążył w temacie

  5. #34

    Notoryczny Miotacz Postów Bedlin jest teraz offline
    Avatar Bedlin
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,057
    Siła reputacji
    19

    Domyślny


    Król czeski Vaclav IV von Luxemburg oraz Cesarz Imperium Rzymskiego i jeden z najpotężniejszych władców całego europejskiego lądu oświadcza:

    Po anektowaniu Księstwa Śląskiego Królestwo Czeskie nie ma zamiaru się zatrzymywać z wyniszczeniem wrogów, którzy przeciwstawiają się naszym rządom niemającym nic wspólnego z nagminnym imperializmem. Wszelkie działania mają związek z obroną Imperium oraz Królestwa. W związku z tym, że Węgry odrzucili naszą dyplomatyczną przyjaźń i nie zgadzają się z naszym panowaniem nad środkową Europą, postanowiliśmy rozszerzyć nasze wpływy przez wywołanie wojny z dyplomatycznym Casus Beli.

    Ponadto, pozdrawiamy naszych przyjaciół Austrię i Szwajcarię, jednak odczuwamy pewne niezadowolenie i niepokój związany z bardzo szybką ekspansją ziemi europejskich ORAZ podbojem prowincji imperialistycznych. Wzywam więc do zaprzestania agresji na kraje należące do Imperium, gdyż jego założeniem jest jedność i zgoda wszystkich krajów oraz chronienie wspólnego interesu.

    Pozdrawiamy również Maroko, które sukcesywnie dąży do polepszenia statusu międzynarodowego na południu.

    Wzywamy również Księstwo Ottomanów o podpisanie paktu NIEROZERWALNEJ przyjaźni w związku z chronieniem wspólnych interesów. Obiecujemy, że każdy przejaw agresji kierowany w Waszą stronę nie obejdzie się bez echa w naszym Królestwie, ale do tego samego wzywamy Was.


    Pragniemy też przedstawić naszą politykę zagraniczną w jednym słowie: stabilizacja. Niech Europa więc będzie stabilna i zjednoczona.
    01123581321345589144233377610987159725844181

  6. #35
    Avatar Seyaelo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Tybet
    Posty
    2,233
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Polska się jeszcze nie poddała : D

    Organizujcie sobie prędzej czas plax.

    8.0 Custom server

  7. #36
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,624
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Pierwsza torgowa sesja EU3 Multi już za nami :) Było ciekawie, szczególnie w środkowej europie ciągły rozpierdol, sojusze i traktaty. Najbardziej rozrosło się Maroko, Szwajcaria po spłaceniu 5 pożyczek też zaczęła ekspansję. Ottomanami powoli podbijam okoliczne kraje jednocześnie próbując przeżyć w starciu z 2 Hordami które ze mną graniczą. Był nawet taki moment na początku że od porażki dzieliło mnie niewiele ;d Poniżej fotorelacja i lista graczy (Fifcio niestety nie dał rady uporać się z problemami technicznymi). Jeśli ktoś chciałby dołączyć to śmiało, można przejąć bez problemu kraj sterowany wcześniej przez komputer

    • Aureos - Ottomani
    • Bedlin - Czechy
    • Grudzioh - Maroko
    • Hotarti - Szwajcaria
    • Seyayelo - Genua/Polska
    • Drazus - Austria



    ***

    Parę fotek z pierwszych lat







    ***

    Środkowa część gry, Europa już w ogniu wojny.









    ***

    Ostatnie lata. Kastylia doświadczyła inwazji wojsk kilku krajów jednocześnie


    Aktualny stan terytorialny krajów Europy Środkowej


    I podsumowanie


    Sesja trwała około 3 godzin, w grze minęło 18 lat. Dzięki wszystkim za grę, prawdopodobnie spotykamy się za tydzień. Jak ktoś chce dołączyć to zapraszamy ;)

  8. #37
    Avatar Grudzioh
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Poznan
    Wiek
    29
    Posty
    648
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Teraz w sumie stwierdzilem ze po cholere sie pcham na ta polnocna afryke jak moge podbijac zachodnia. Tam jest zloto, a na polnocy nic nie ma.

  9. #38
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Szwajcaria ma taka inflacje ze czeka mnie z 20 lat ogarniania panstwa po tych wojnach. Boje sie tez mediolanu ktory nie jest do mnie przyjaznie nastawiony.
    Ale z sukces uwazam splacenie 5 pozyczek i powiekszenie prawie dwukrotnie mojego terytoriun. Niestety rozwoj jest bardzo ograniczony przez czechy ktore gwarantuja niepodleglosc prawie kazdemu krajowi w europie i wraz z austryjackim przyjacielem przekonalismy sie juz ze bronia swoich. W pewnym momecie czeskie armie oblegaly cala austrie i musielismy zawrzec pokoj mimo wygrywanej wojnyz piemontem.

    Udalo sie tez oslabic potege wenecji.
    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe czy opierdalanie galy jest fajne
    Bo lizanie cipa to nie ma dużo możliwości, a przy paruwie można nieźle rzeczy tworzyć

  10. #39

    Notoryczny Miotacz Postów Bedlin jest teraz offline
    Avatar Bedlin
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,057
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Nie zrozumcie mnie źle. Chciałem tylko pokazać, że nie rzucam słów na wiatr i wszystkie kraje przekonały się, że każdy członek Imperium ma pełną gwarancję pomocy przeze mnie. Cały twór polega na wspólnej i wzajemnej obronie przed agresywnym zachodem i północą, jednak odniosłem wrażenie, że Wy jako jeden z podstaw całego Imperium nie macie pojęcia na czym polega wyżej opisana jedność. Uważam Was za moich największych sojuszników, gdyż tylko razem możemy ochronić Imperium Rzymskie przed upadkiem. W takim wypadku bardzo bym prosił o niezajmowanie terenów do niego należących, ale również proszę o powstrzymanie swojej chciwości szybkiej ekspansji terytorialnej. Wydaje mi się, że dekrety, które tworzą nas w jedność jasno mówią -
    najpierw Imperium, potem Imperium, na końcu Imperium, a wszystko co inne nie może się liczyć.
    Ponadto chciałem ogłosić, że dnia dzisiejszego tj. 8 maja roku 1417 Królestwo Czeskie podpisuje pakt o nierozerwalnej przyjaźni między Królestwem Ottomanów



    Pakt obejmuje:
    - pomoc militarną w wypadku wojny z PIERWSZEŃSTWEM
    - pomoc finansową dla każdej ze stron
    - ogólnie pojęta nienawiść do wszystkich hord wschodnich
    - żadna ze stron nie będzie anektowała prowincji należącej do wpływów którejś ze stron
    - ochrona małych państw będących celem wasalizacji lub wasalizowanych
    Ostatnio zmieniony przez Bedlin : 29-03-2014, 16:02
    01123581321345589144233377610987159725844181

  11. #40
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Musze podziekowac tobie i koledze ktory gral austria.
    Gdyby nie czeskie dary nie splacilbym pozyczek a gdyby nie austryjacka armia buntownicy zajeli by caly moj kraj
    AVE

    Mze grupe zrobimy na torgu?
    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe czy opierdalanie galy jest fajne
    Bo lizanie cipa to nie ma dużo możliwości, a przy paruwie można nieźle rzeczy tworzyć

  12. #41
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,624
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Bedlin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W takim wypadku bardzo bym prosił o niezajmowanie terenów do niego należących, ale również proszę o powstrzymanie swojej chciwości szybkiej ekspansji terytorialnej.
    Pytanie tylko czy takie prośby odniosą skutek, bo jak wiadomo każdy kraj może mieć inne zdanie na temat przyszłości Europy i Cesarstwa ;)
    Cytuj Bedlin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ponadto chciałem ogłosić, że dnia dzisiejszego tj. 8 maja roku 1417 Królestwo Czeskie podpisuje pakt o nierozerwalnej przyjaźni między Królestwem Ottomanów
    Potwierdzam
    Ostatnio zmieniony przez Aureos : 29-03-2014, 17:01

  13. #42

    Notoryczny Miotacz Postów Bedlin jest teraz offline
    Avatar Bedlin
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,057
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pytanie tylko czy takie prośby odniosą skutek, bo jak wiadomo każdy kraj może mieć inne zdanie na temat przyszłości Europy i Cesarstwa ;)

    Potwierdzam
    wiadomość była kierowana do wszystkich krajów członkowskich. w przypadku gdy któreś z królestw posiada inną wizję europy to jest to dla mnie ogromne rozczarowanie, gdyż każdy kto dołączał do Imperium wiedział jaki cel ma ten twór. Liczę jednak na jedność każdego z członków. Powód? Na świecie jest wystarczająco dużo zła i chciwości, które może wykorzystać każdy najmniejszy rozłam.
    01123581321345589144233377610987159725844181

  14. #43
    Avatar beny
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Siedlice
    Posty
    4,839
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Mam ta europe z biedronki, moge na niej z wami pograc ?

  15. #44
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,624
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    włącz grę, w lewym dolnym rogu będzie napisana wersja

    a jeśli nie będzie 5.1 to możesz pobrać z internetu odpowiednią, legalnie jako kopię zapasową skoro już kupiłeś :D

  16. #45
    Avatar Seyaelo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Tybet
    Posty
    2,233
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Gramy dzisiaj?

    8.0 Custom server

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Na podbój świata - czyli Europa Universalis
    Przez Aureos w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 146
    Ostatni post: 03-06-2018, 01:33
  2. Europa Universalis 4 - kampania MULTIPLAYER
    Przez karutso w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post: 28-02-2016, 19:32
  3. Odpowiedzi: 234
    Ostatni post: 14-07-2014, 21:44
  4. Europa Universalis IV
    Przez Pietrek w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 13-08-2013, 12:27
  5. Europa Universalis III
    Przez durassek w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 13-02-2013, 20:15

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •