Reklama
Strona 856 z 1245 PierwszaPierwsza ... 356756806846854855856857858866906956 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 12,826 do 12,840 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #12826
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Mex napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie jesteś w stanie znać się na niej całej, bo jest tego za dużo, ale trzeba potrafić docenić każdy jej produkt.
    Troche trąci fanatyzmem, stwierdzenie że dane auto jest chujowe, bo jest brzydkie jest normalne, nie każdemu sie musi wszystko podobać i chyba każdy jest na tyle ogarnięty, że jego auto, dziewczyna, mieszkanie czy telefon nie musi się podobać wszystkim. Dla kogoś wszystko powyżej 2 litrów będzie chujowe, bo spalanie większe i opłaty i bla bla, a amerykańskie fury nie skręcają. Zresztą Mex czy to nie ty hejtowałeś E60, głównie za wygląd? może nie, może to ktoś inny z forume, ale tak samo masz prawo hejcić, a inni mieć to w dupie

  2. #12827
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No ja hejtuję to auto fest za wygląd, ale zrozumiałeś co ja napisałem? Hejtuję E60, ale doceniam w chuj ten samochód, bo to niesamowicie odważne było, ten design. Poza tym to dobry wóz, zaawansowany technologicznie, jak na 2003 rok to było naprawdę coś. No i E60 zostanie za ten kontrowersyjny design zapamiętane, murowany youngtimer (niestety bądź stety), gdzie takie F10 imo zdechnie w odmętach historii, pomimo tego, że jest tak samo perfekcyjnie narysowane jak E39, z tą różnicą, że po prostu bardziej na miarę XXI wieku
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 30-12-2018, 21:09

  3. Reklama
  4. #12828
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Chyba nie zrozumiałem, bo ja hejtuję multiple za wygląd i widzę tutaj kontrowersję, to jednak nie mój gust, aczkolwiek rozumiem, że auto jest praktyczne i wiele osób jest zadowolonych z niego. Pewnie istnieje szansa, ze multipla też bedzie young timerem, jednak nawet wtedy na nią nie spojrze, bo jest brzydka. Nie będe tutaj doszukiwał się drugiego dna, że w tej chujowości jest coś nadzwyczajnego. Fajnie, że ktoś próbował zrobić coś innego, ale mu nie wyszło

  5. #12829
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Jesteś w takim razie carguyem bądź petrolheadem, ale nie prawdziwym miłośnikiem motoryzacji. Done

  6. #12830
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jesteś w takim razie carguyem bądź petrolheadem, ale nie prawdziwym miłośnikiem motoryzacji. Done
    No i dobrze, że znasz swoje miejsce

  7. #12831
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,329
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Multipla to nie jest po prostu samochód
    Multipla to jest sztuka
    Ludzie nie rozumieją sztuki, nie doceniają
    Jak obrazy Kirchnera, nieproporcjonalne postacie, dziwna kolorystyka, brzydkie
    Ale narysowane doskonale, dokładnie tak jak miały być
    Taka jest Multipla, niezrozumiana
    Trochę nieproporcjonalna, brzydka jak chuj, ale narysowana właśnie tak jak miała być, miała być wyjątkowa, wyróżniającą się, ciekawa
    No i co kurwa no i jest, daj mi drugiego minivana, który zapadł ci w pamięć, który ma ciekawy design
    Inb4 renault avantime - ale to się nie liczy, bo to coupe

  8. #12832
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Wojtek, jak ty mie zaimponowałeś w tej chwyli.

  9. #12833
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,329
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Prawdziwe piękno ma w sobie właśnie Multipla, jest idealnie spójna, można analizować co artysta miał na myśli tworząc ja
    A taki jakiś no nie wiem nowy Civic?
    Hehe sportowe autko hehe sztuczne wloty, atrapy końcówek wydechu, wszystko byle wyglądało tak jak masowy klient chce, żeby masowego klienta inni ludzie odbierali jako kogoś, w sensie, że on jest kimś
    Człowiek, który jeździ Multipla nie ma takiej potrzeby - on po prostu już taki jest, nie potrzebuje fantów, żeby pokazać np. jaki to on nie jest zajebiście męski, bo jeździ 8 litrowym dizlem w f250
    Samochód stworzony u księgowego, bo pewnie niewiele zostało z tego, co pierwotnie ktoś narysował
    A "obrzydliwa" Multipla wygląda tak jak poczatkowa koncepcja
    Prawdziwe dzieło sztuki na kołach
    Trochę brzydkie
    Ale kurwa tak spójne i prawdziwe, że ja pierdole
    Aha i nie obrażam civica w sumie ale tak mi się skojarzył

    Kiedyś kupię multiple
    Albo wezmę od starego

  10. #12834
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Dobra, posty roku 30 grudnia, to jest właśnie forum torg.pl, kocham to miejsce.

  11. #12835
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    https://www.facebook.com/groups/5837...56072097802568
    @Astinus ; znasz tego Mustanga? To jest ten 3.8 Supercharged jak w Pontiacu GP? Dobra to tak ogólnie, jak oceniasz ten egzemplarz tak z grubsza? Podba się dla mn nawet, wydaje się w miarę dobry na daily.

  12. #12836
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    https://www.facebook.com/groups/5837...56072097802568
    @Astinus ; znasz tego Mustanga? To jest ten 3.8 Supercharged jak w Pontiacu GP? Dobra to tak ogólnie, jak oceniasz ten egzemplarz tak z grubsza? Podba się dla mn nawet, wydaje się w miarę dobry na daily.
    @Mexeminor ;
    Znam właściciela, gość był ze mną oglądać tego Tbirda 3.8 SC :)
    Auto bardzo fajnie się prezentuje, widać, że jest zadbane. Nie miałem okazji nim jechać, ale podejrzewam, że wszystko tam jest ok. Chłopak tak samo jak ja - zachorował na fbody i szuka camaro 3gena, dlatego takie price dropy poszły z jego strony, ten mustang chyba z 15k startował?
    On mi pokazał to camaro w macie, które tu wrzucałem - miał okazję kupić za 14k, ale ma mustanga zamiast kasy, więc nie zdążył xD Także teraz się uparł, że go sprzedaje i już do 11,7k zszedł z ceny, za 11 na pewno do wzięcia i jak za ten stan to jest bardzo dobra cena.

    A te 3.8 to co innego niż w pontiacach, gm miał swoje 3.8, mopar swoje i ford swoje :)
    W

  13. #12837
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,329
    Siła reputacji
    17

    Domyślny


    dajcie dla mnie taterke mocna

  14. #12838
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    ctkj

  15. #12839
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    O kurwa, Tatra <3 Taterki to jest 10/10, czajcie to: jedziesz se Taterkom i popijasz Taterke Mocnom. @Master ;
    @Astinus ; czyli ogólnie to 3.8 w tym Mustangu dobre jest? On już stał za 11k na święta, może nawet na 10,5 by się zgodził. Podobał mi się zawsze SN95, a okolice 11k za solidny egzemplarz to jakaś śmieszna kasa jest. Pomyśleć muszę poważnie, chyba bym wolał jednak fajną budę zamiast V8.

  16. #12840
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Nie słyszałem nic, żeby było złe, także chyba spoko. Wpadaj do Łodzi, to sam go sobie zobaczysz ;p

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •