Reklama
Strona 17 z 1245 PierwszaPierwsza ... 7151617181927671175171017 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 241 do 255 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #241
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Pavel321 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Insignia a nie insygnia. Samochód mega dobry, zawieszenie się w ogóle nie psuje na polskich drogach, silniki raczej bez awaryjne w czasie gwarancji nic się nie dzieje jedynie przy przelotach powyżej 120k problemy z pompą wody mogą być.
    No i akurat opel nie miał kiedyś udanych diesli po za 1.7... ale u ciebie i tak wszystko na odwrót :).
    Tyy, ale wiesz że Insignie (niech Ci leży, naprawdę nie masz się do czego przyczepić, to chwytasz się spolszczenia nazwy) rdzewieją po tych 3 latach i że elektronika lubi się pojebać? No i nie wyjeżdżaj tutaj z okresem gwarancyjnym, bo akurat wtedy się nic nie psuje, a potem dopiero lecą kwiatki.
    Już od przynajmniej 3 osób mających Insignie z salonu słyszałem jakie to chujowe auto.

    A co do tego 1.7 to ich chyba było więcej jak jeden i jestem niemal pewny, że jakiś był tragiczny i wszyscy mówią, żeby się od tego trzymać z daleka. Nie wiem czy to na pewno był ten Isuzu, ale sprawdzę to jak będę miał chwilę.

    Poza tym 2.0 DTI/DI były udane, może prawie nie jechały, ale przynajmniej nie sprawiały problemów. W sumie to już nie wiem, bo opinie są podzielone, ale wychodzi chyba na to, że jednak to te 2.0 były chujowe, a isuzowski okej.
    Weź tu się pytaj posiadaczy Opli o silniki, sami nie wiedzą co jest dobre, a co nie :D
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 06-03-2014, 17:37

  2. #242
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ten lexus fajne autko i całkiem tanie jak na Lexusa
    Lexus moim zdaniem jedna z najlepszych marek obecnie. Jedynym minusem w używkach jest to, że sporo palą.

  3. Reklama
  4. #243
    Avatar vOire
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    442
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Mi spalił 11,5 w mieście w największe mrozy

    tak, jeździłem ekonomicznie. dla sprawdzenia.

  5. #244
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja jedynie polegam na raportach spalania w internecie. Chciałem niegdyś swoją hondzinkę zamienić na jakiegoś lexusa, ale mniej niż 11 w mieszanym, to nie znalazłem przy silniku 2.0 i wyżej.

  6. #245
    Mexeminor

    Domyślny

    IS200 spali koło dychy jeśli pojeździ się ekonomicznie (mieszany, wiadomo). Ludzie piszą, że w mieście da się zrobić nawet takie 10 litrów, a więc dla chcącego nic trudnego.

  7. #246

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    30
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ludzie piszą, że w mieście da się zrobić nawet takie 10 litrów, a więc dla chcącego nic trudnego.
    Tylko co to za jazda...

  8. #247

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    764
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tyy, ale wiesz że Insignie (niech Ci leży, naprawdę nie masz się do czego przyczepić, to chwytasz się spolszczenia nazwy) rdzewieją po tych 3 latach i że elektronika lubi się pojebać? No i nie wyjeżdżaj tutaj z okresem gwarancyjnym, bo akurat wtedy się nic nie psuje, a potem dopiero lecą kwiatki.
    Już od przynajmniej 3 osób mających Insignie z salonu słyszałem jakie to chujowe auto.

    A co do tego 1.7 to ich chyba było więcej jak jeden i jestem niemal pewny, że jakiś był tragiczny i wszyscy mówią, żeby się od tego trzymać z daleka. Nie wiem czy to na pewno był ten Isuzu, ale sprawdzę to jak będę miał chwilę.

    Poza tym 2.0 DTI/DI były udane, może prawie nie jechały, ale przynajmniej nie sprawiały problemów. W sumie to już nie wiem, bo opinie są podzielone, ale wychodzi chyba na to, że jednak to te 2.0 były chujowe, a isuzowski okej.
    Weź tu się pytaj posiadaczy Opli o silniki, sami nie wiedzą co jest dobre, a co nie :D
    Co ty zero rdzy, może chodziło ci o corse d gdzie ludzie są wzywani na kampanie na weryfikacje stanu pokrywy komory silnika bo rdzewieje ale o insigni nie można tego powiedzieć samochód jeśli chodzi o budę i zawieszenie idealny. Może źle to napisałem ale jeśli chodzi o silniki to tam czasami są problemy z tą pompą i z kolektorem ssącym który cieknie w jednym na 30 samochodów. Nie będę pisał o takich problemach jak dwumasa albo turbina bo to jest kwestia indywidualna i w 95% awaria jest spowodowana przez kierowce, wiadomo że jak ktoś jeździ normalnie to się nie psuje.
    A wersje silników 1.7 różniły się między sobą głownie mocą.

  9. #248
    Avatar vOire
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    442
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    IS200 spali koło dychy jeśli pojeździ się ekonomicznie (mieszany, wiadomo). Ludzie piszą, że w mieście da się zrobić nawet takie 10 litrów, a więc dla chcącego nic trudnego.
    w lato normalka

    Cytuj lukaszeq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tylko co to za jazda...
    przyjemna - jak to w Lexusie ;) to jest auto do przyspieszania w razie potrzeby, do ruszania spod swiatel kupuje sie malego hatcha

  10. #249
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj vOire napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przyjemna - jak to w Lexusie ;) to jest auto do przyspieszania w razie potrzeby, do ruszania spod swiatel kupuje sie malego hatcha
    ano dokładnie ;) Ja ogólnie jestem dziadkowatym kierowcą, nie lubię specjalnie zapierdalać, zrywać się na światłach itd. Zazwyczaj jeżdżę przepisowo, jeśli przekraczam prędkość to o przyzwolone 10km/h.

    Takie auto ma zapas mocy, który powiniem mieć każdy samochód, to jest kwestia głównie bezpieczeństwa (przynajmniej dla mnie), bo jednak przy wyprzedzaniu "pociagów" z kilku TIRów trzeba mieć czym pocisnąć.

  11. #250
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jeśli DA się zrobić 10, to musisz liczyć 11-12 przy normalnej jeździe. Taka mega ekonomiczna jazda to katorga jest. Sporo bierze, to 3.5 litrowy chrysler rodziców łapał się w tym przedziale.

  12. #251
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeśli DA się zrobić 10, to musisz liczyć 11-12 przy normalnej jeździe. Taka mega ekonomiczna jazda to katorga jest. Sporo bierze, to 3.5 litrowy chrysler rodziców łapał się w tym przedziale.
    Z tym że wiesz, jak czytałem raporty i opinie kierowców, to nikt tam nie miał lekkiej nogi i wychodziło im takie spalanie.
    Muszę przeprowadzić dokładniejsze badania, bo imo z moją jazdą mógłbym zejść spoko poniżej dychy w mieście i na 7 z hakiem w trasie. Z resztą mam to w dupie, bo jeśli nie będę musiał wydawać ciągle kasy na jakieś pierdoły, to benzyna nie będzie żadnym problemem przy moich przelotach po maks 6-7k rocznie.

    No i coś nie wierzę, że 3.5 litrowy amerykaniec robił dychę w mieście ;d

  13. #252
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    około 12 litrów robił 3,5 litrowy automat 250KM, w trasie schodził poniżej 9. Nie gazowaliśmy go ;)

  14. #253
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    około 12 litrów robił 3,5 litrowy automat 250KM, w trasie schodził poniżej 9. Nie gazowaliśmy go ;)
    No, to ja wiem ile spala ten 3.5 V6, właśnie takie 12 litrów przy spokojnej jeździe w mieście, dochodzi spokojnie do 15, ale wiadomo - kwestia jeżdżenia.

    Trasa też wiadomo, że musi zejść dużo niżej.

    Sęk w tym, że miałeś to auto, a ja takiego Lexusa raczej jeszcze jakiś czas nie wypróbuję, a więc nie mam zielonego pojęcia jakie będzie spalanie.

  15. #254
    Avatar vOire
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    442
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    póki co robię same trasy gdzie jadę 150-160 km/h, potrzebowałbym około tygodnia wolnego w rodzinnym mieście żeby go sprawdzić w cyklu miejskim a na to się na razie nie zanosi

    po trasie przy takiej prędkości w 4 osoby + bagaże bierze 9-9,5 litra

  16. #255

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    O-ca
    Posty
    229
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Nie miałem gdzie, co o tym sądzicie?? Jeżeli nie ten temat to sorki ,
    http://otomoto.pl/volkswagen-passat-...C32485224.html ??

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 8 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 8 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •