Reklama
Strona 989 z 1245 PierwszaPierwsza ... 48988993997998798898999099199910391089 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 14,821 do 14,835 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #14821

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja pierdole, kupowac za 15k auto ktore ma najebane pol miliona i zara bedzie pelnoletnie
    Co drugie auto które ma tyle lat ma realnie taki przebieg lub nawet większy. Widzę kolega wierzy w to co piszą na otomoto

  2. #14822
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    On zartuje sam dal 20 za 20 letnia rozjebunde przeciez. xD

    Chuj z tym przebiegiem i wiekiem moja Alfa ma 210000 i wyglada w sumie w srodku jak nowka sztuka z salonu podejrzewam, ze za kolejne 200 000 bedzie nadal tak samo wygladac. Pod warunkiem, ze jej nie rozpierdole do konca xD Z drugiej strony to wloskie premium, a nie jakis tam wolkswagen.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #14823
    Avatar Askarnoh
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    586
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Mi się podoba ten tekst:
    "Sprzedam Piękne Audi A6 ALLROAD w rzadko spotykanej manualnej skrzyni biegów"

    Marketing lvl expert.

    A tak tylko z ciekawości, te fotele sa tak ujebane czy ten materiał sprawia takie wrażenie?
    Zawsze mnie zastanawia jak ktoś się fachowo zajmuje sprzedażą i nie ma czym lub nie chce mu się wyprać auta.

  5. #14824
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,987
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    środek czysty ten materiał tak wygląda jakby był uwalony.
    ogólnie manual w takiej wersji silnikowej to rzadkość na prawde.

  6. #14825

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Pochwalę się zakupem, choć nie wiem czy madrze, bo zaraz zostane zjechany, ze moglem kupic 15 letnie BMW :D
    Wybór samochodu.-zrzut-ekranu-2019-07-17-17.10.30.jpg
    Wybór samochodu.-zrzut-ekranu-2019-07-17-17.10.55.jpg
    Wybór samochodu.-zrzut-ekranu-2019-07-17-17.11.22.jpg


    Jak ktos korzystal z APL/ACL to bede wdzieczny jak mi powie ile czekal na auto.
    Ostatnio zmieniony przez thebattlestar : 17-07-2019, 17:24

  7. #14826
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    ehhh, a mogłeś kupić 15 letnie bmw ;/

  8. #14827
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,329
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja się dojebie
    Nie wnikam ile zarabiasz itd, ale jak dobrze pamiętam to pracujesz w spedycji i osobiście bałbym się pakować w kredyty czy leasingi na auto
    Chociaż podejrzewam, że to mimo to przemyślana decyzja i ryzyko wzięte pod uwagę

  9. #14828

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Muszę odłożyć jeszcze na dom do końca przyszłego roku i z kalkulacji wynika ze powinienem być jeszcze sporo do przodu jak nic się nie zjebie, jak zjebie to nawet nie mam pomysłu bo będzie lipa na maxa

  10. #14829
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Nie no kurwa mać nie wytrzymię XD

    Chłop kupuje auto za ponad 250k i nawet nie wie czy mu się je uda spłacić, dodatkowo ma jeszcze dom na głowie i pomimo to się wjebuje w leasing z kosmiczną miesięczną ratą.

    Fajne myślenie, takie dojrzałe i odpowiedzialne.

    A, no i mogłeś kupić 15 letnie BMW.

    Poza tym to Audi jest po prostu paskudne, już nawet nie wspominam o tym, że niepraktyczne i jak przyjdą dzieci czy coś to będzie szybka zmiana na jakieś kombi. Jak już chciałeś zabawkę, to dlaczego nie coupe? Albo najlepiej BMW 230i czy coś w podobie, przynajmniej większy fun by był, bo tym Audi to se możesz co najwyżej bociana udawać. Poznałem takiego typka, co se ledwo co kupił właśnie 230i za grubo ponad 200k, bo podłapał robotę jako automatyk w Dingolfing i potrzebował coś fajnego na dojazdy Tychy-Monachium. Sensowne podejście w jego przypadku, bo raz, że stała robota, a dwa, że w sumie dalej mieszka w domu rodzinnym, a swojej rodziny nie planował zakładać.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 17-07-2019, 19:08

  11. #14830
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Zupelnie inaczej sie mysli jak sie zarabia 10-15k czy wiecej. A to nadal za male kwoty na zbieranie w gotowce. No kurwa zeby miec na auto i dom w gotowce to z 30k trzeba zarabiac miesiac w miesiac zeby w miesiac w miesiac z 20.000 odkladac i po 5 latach te rzeczy kupic xD Co za nowosc, ze sie zyje na kredyt.

    Jedyna kwestia jest taka, ze w spedycji pracujac dzis mozesz miec 18.000, a za miesiac 3.200.

    Z ciekawosci jaka rata wyszla? @thebattlestar ;
    Ostatnio zmieniony przez Master : 17-07-2019, 19:14
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  12. #14831

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie no kurwa mać nie wytrzymię XD

    Chłop kupuje auto za ponad 250k i nawet nie wie czy mu się je uda spłacić, dodatkowo ma jeszcze dom na głowie i pomimo to się wjebuje w leasing z kosmiczną miesięczną ratą.

    Fajne myślenie, takie dojrzałe i odpowiedzialne.

    A, no i mogłeś kupić 15 letnie BMW.

    Poza tym to Audi jest po prostu paskudne, już nawet nie wspominam o tym, że niepraktyczne i jak przyjdą dzieci czy coś to będzie szybka zmiana na jakieś kombi. Jak już chciałeś zabawkę, to dlaczego nie coupe? Albo najlepiej BMW 230i czy coś w podobie, przynajmniej większy fun by był, bo tym Audi to se możesz co najwyżej bociana udawać. Poznałem takiego typka, co se ledwo co kupił właśnie 230i za grubo ponad 200k, bo podłapał robotę jako automatyk w Dingolfing i potrzebował coś fajnego na dojazdy Tychy-Monachium. Sensowne podejście w jego przypadku, bo raz, że stała robota, a dwa, że w sumie dalej mieszka w domu rodzinnym, a swojej rodziny nie planował zakładać.
    O kurwa stary, nie chcialem was wglebiac w moja prace i zarobki ale widze ze jednak musze jak widze takie zjebane posty i poprostu musze sie wytlumaczyc.
    1. Nie kupuje auta za 250k cymbale, tylko mam LEASING z RATA 2500ZL BRUTTO na 3 lata. 100k +- po trzech latach.
    2. Na dom wplacilem 1 rate, kolejne 3 raty mam do splaty za rok z hakiem, brakuje mi 150k do calosci kwoty domu, a zarabiam na poziomie 25k wiec jesli wszystko pojdzie tak jak idzie teraz to koncowo bede mial na leasing, kupno domu i zostanie mi jeszcze 120k gotowki na koncie. To nie jest tak ze zarabiam 4000 i biore auto z rata 2500zl jak mogles sobie pomyslec i pewnie tez myslales ze nic nie liczylem. Otoz liczylem ;-)
    3. Mam leasing na 3 lata - co czas przyniesie zobaczymy, przeciez po tych 3 latach moge je wykupic lub zmienic na SUVA czy co mi sie tylko podoba znowu w leasingu. W czym ty widzisz problem? A tak sie niby na autach znasz ;)






    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zupelnie inaczej sie mysli jak sie zarabia 10-15k czy wiecej. A to nadal za male kwoty na zbieranie w gotowce. No kurwa zeby miec na auto i dom w gotowce to z 30k trzeba zarabiac miesiac w miesiac zeby w miesiac w miesiac z 20.000 odkladac i po 5 latach te rzeczy kupic xD Co za nowosc, ze sie zyje na kredyt.

    Jedyna kwestia jest taka, ze w spedycji pracujac dzis mozesz miec 18.000, a za miesiac 3.200.

    Z ciekawosci jaka rata wyszla? @thebattlestar ;
    Jw. Przy leasingu bede odkladal po 18-20k miesiecznie,jesli pojdzie tak jak idzie, wydaje mi sie ze optymalnie wyjde z kasa i terminem kupna domu, tym bardziej ze 1 rata juz poszla.

    Koncowo nie wplacalem 5% wartosci a 0% wiec rata 2900zl brutto

    a tak btw 1 rata za auto dopiero wyjdzie mi w pazdzierniku/listopadzie wiec mam czas na podgonienie. I klienci sa niezli ;p @Master ;
    Ostatnio zmieniony przez thebattlestar : 17-07-2019, 19:57

  13. #14832
    Avatar Clawien
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Niepowtarzalne Zagłębie Dąbrowskie
    Posty
    337
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj SerQ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Planujesz po zakupie LPG dokładać? Jeśli nie oraz jeżeli wystarczają Ci jego osiągi to Octavia 2 z tym motorem raczej wielu problemów nie przysporzy. Oprócz wymiany eksploatacyjnych elementów czy też napraw z racji zużycia podzespołów kłopotów sprawiać nie powinna. Pytam o ten gaz, bo kto ze znajomych ma ten silnik w gazie to często pojawiają się kłopoty z nadmiernym zużyciem oleju. Jeśli chodzi o funkcjonalność, auto ma na pewno spory bagaj (ponad 600 litrów). Spalanie około 10 litrów na setkę w cyklu mieszanym. Uważaj na sporą ilość aut z nieznaną przeszłością serwisową czy też powypadkową.
    Ano planuje gazowanie przy takim spalaniu :)

  14. #14833
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    To niezła rata 2500 zł za auto warte 250k+. Chyba netto.

    A cymbałem to se możesz ojca nazywać. Ja się odnosiłem do tego, że możesz popłynąć w robocie i w chuj nieodpowiedzialnym jest branie drogiego auta w leasing jak się jeszcze ma dom na głowie. Sam napisałeś, że może być źle jak się zesra w robocie i Artur to potwierdza, takie życie spedytora.

    W sumie jeśli tak słuchasz swoich klientów jak czytasz posty, to ja bym się już zaczynał obawiać.

  15. #14834

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To niezła rata 2500 zł za auto warte 250k+. Chyba netto.

    A cymbałem to se możesz ojca nazywać. Ja się odnosiłem do tego, że możesz popłynąć w robocie i w chuj nieodpowiedzialnym jest branie drogiego auta w leasing jak się jeszcze ma dom na głowie. Sam napisałeś, że może być źle jak się zesra w robocie i Artur to potwierdza, takie życie spedytora.

    W sumie jeśli tak słuchasz swoich klientów jak czytasz posty, to ja bym się już zaczynał obawiać.
    Ja pierdole, ty dalej w to brniesz. Ja kupilem i skonfigurowalem to auto, wiec chyba lepiej wiem jaka mam rate. Dla twojej wiadomosci w APL w Audi splacam w 3 lata 38% wartosci auta brutto. Reszta to wykup lub oddanie auta.

    I jak mowilem ze moze sie zjebac, to nie tak bardzo, ze bedzie mi brakowalo 200 tys na kupno domu, tylko w najgorszym wypadku tak,ze gotowke na dom bede mial w chwili oddania, a od razu nie bede mial na wykonczenie. I to jest najgorszy scenariusz z trzech mozliwych.

  16. #14835
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Najgorszy to jest taki że ci za miesiąc ci się zesra i zostaniesz z ręką w nocniku. I akurat mnie to ty nie tłumacz że nie wiem o co chodzi bo akurat no znam temat doskonale, z tą różnicą że u mnie akurat jest kredyt, i ten 'kredyt' a raczej to na co został spożytkowany, zarabia

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 10 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 10 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •