Reklama
Strona 483 z 664 PierwszaPierwsza ... 383433473481482483484485493533583 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 7,231 do 7,245 z 9948

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #7231
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Przecież zaraz będą sprawdzali filtry cząstek stałych na przeglądzie, wytniesz to potem będziesz musiał wstawić. Poza tym mokry filtr jest praktycznie bezproblemowy, nie ma sensu pozbywanie się go.

  2. #7232
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Dizelek zawsze musi byc dopierdolony i zremapowany nie ma innej opcji. Zawsze jest sens.

    A tak powaznie to najpierw bym sie zainteresowal stanem tego auta tzn. sprzegla, silnika itd.
    Poza tym o co Ty konkretnie pytasz? Dla mnie jezeli silnik jest sprawny to zawsze jest sens podniesc moc. Ktos inny nie bedzie w tym widzial sensu. To dosc subiektywna ocena ogolnie.
    A wycinanie dpfa to glupi pomysl.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #7233
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chodzi o to, że nie udowodnią mu, że o tym wiedział, szczególnie, że pewnie auto nie wykazuje żadnych widocznych objawów tej usterki. Jakby tam mechanik spuścił z silnika motodoktora czy zauważyłby ślady jakichś na chybcika robionych patentów, aby coś ukryć, to tak, ale w innym wypadku? Owszem, ludzie wygrywają w sądach takie sprawy z prywatnymi sprzedawcami, ale to są tematy oczywiste, typu właśnie wlanie motodoktora i po jednym dniu silnik się rozcieka i elo, koniec fury. Tutaj mamy do czynienia z usterką, która nadal nie unieruchamia auta, nie zmienił się jego stan techniczny diametralnie od tego podczas zakupu (tzn. w ogóle się nie zmienił, w odróżnieniu od sytuacji opisanej przeze mnie) itd.

    Ja jednak na miejscu twojego kumpla zbadałbym temat, bo jest pewne ryzyko pociągnięcia do odpowiedzialności. Oczywiście trzeba na chwilę obecną zlać typa, bo możliwe, że jedynie chce wyłudzić kasę. Jeśli jednak dalej będzie cisnął i się rzucał, to warto temat zgłębić.
    Taki samochod musialby zostac sprawdzony przez rzeczoznawce to raz, dwa ze tak jak ktos juz wyzej napisal ze zapis ze kupujacy zapoznal sie ze stanem pojazdu jest prawnie rownie wiazacy co namalowany kutas w rogu

  5. #7234
    Avatar Mati
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    30
    Posty
    968
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Torgi jak to możliwe że komplet opon o takim samym rozmiarze(185/65/15) letni pasuje idealnie a zimowy haczy o nadkole przy mocnym skręcie kół? Dodam że oba komplety są nowe także nie ma tu miejsca sytuacja że któraś z opon jest już mocno starta. Jakiś pomysł na rozwiązanie problemu? Zwrot wymiana/opon niestety nie jest już możliwy ;/

  6. #7235
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    A jesteś pewien, że to taki sam rozmiar? IMHO to raczej nie opona, jeżeli faktycznie mają ten sam rozmiar to różnice miedzy wysokością bieżnika czy innymi takimi pierdołami są pomijalne, nie wiem jak dopasowane (i niskie zarazem) trzeba by miec auto do koła zeby takie coś robiło różnicę.

  7. #7236
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,413
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    może sprawdź każdą oponę gołymi rękoma bo mogło się okazać że na kole masz wybrzuszenie tzn jajo
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  8. #7237
    Avatar Mati
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    30
    Posty
    968
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Cybuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A jesteś pewien, że to taki sam rozmiar?
    Tak jestem pewien. Letnie mam na alusie zimowe na feldze stalowej jeżeli to jeszcze może mieć jakieś znaczenie.

  9. #7238
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Oczywiście, że ma, na pewno różnicę robi ET (odsadzenie) felgi. Stalówki mocniej "chowają się" w nadkolu i dlatego haczy. Kup se najmniejsze dystanse jakie są, może nawet śrub nie będziesz musiał zmieniać.

  10. #7239
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Mexe dobrze prawi, na flegach będziesz miał nabite ET. Im niższe ET tym dalej na zewnątrz wychodzi felga
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  11. #7240
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Nawet mi nie opowiadajcie takich historii bo jak sie jutro okaze, ze do julki mi opony nie pasuja to cos lub kogos rozpierdole bo juz caly nabuzowany i wkurwiony chodze, ze stoi mi pod domem i gnije w sniegu. Tera ja bylem przepalic i odsniezyc, ale na bank zaraz wszystko znow zamarznie w pizdu.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  12. #7241
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Jak opony o tym samym rozmiarze co letnie pójdą do tych samych felg to podejdą. Tu jest problem tej natury, że felga ma inne parametry.

  13. #7242
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak opony o tym samym rozmiarze co letnie pójdą do tych samych felg to podejdą. Tu jest problem tej natury, że felga ma inne parametry.
    Tak bedzie
    Jutro relacja
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  14. #7243
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    @Master ; kiedy zapraszasz na wielkie odsłonięcie Giulietty?

  15. #7244

    Notoryczny Miotacz Postów Harvi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Bielsko Biala
    Posty
    1,094
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    https://www.youtube.com/watch?v=jbntIhjYChY
    co to moze byc? mam to samo w acco viii 2,0

  16. #7245
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ale to jest takie pojedyncze szarpnięcie, jakby uderzenie? Czy zaczyna autem bujać przez chwilę? Może być kwestia przepustnicy, ale mogą być to też zawieszenie silnika czy skrzyni, a nawet przegub jakiś, jakiś luz.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9615
    Ostatni post: Dziś, 06:28
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •