Reklama
Strona 1222 z 1272 PierwszaPierwsza ... 222722112211721212122012211222122312241232 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 18,316 do 18,330 z 19069

Temat: Dyskusja o relacjach damsko-męskich

  1. #18316
    Avatar Gayaku
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Milk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    twierdzi ze widziałem jej rodziców bo przez bramke powiedziałem Dziendobry
    kurwa dobre 5 minut mialem z tego polew xD

    coś w stylu:

    On: Jesteśmy już 9 miesięcy razem a ty nie chcesz uprawiać ze mną seksu, czas zakończyć ten związek
    Ona: No przecież wczoraj oglądałeś jak się z byłym ruchałam na sex-tejpie. No weź janek daj mi jeszcze jedną szansę
    On: A no tak, zapomniałem. Przepraszam

    chyba jedyna lepsza fabuła to by było:
    Cytuj Milk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    twierdzi ze widziałem jej rodziców bo pokazała mi ich zdjęcie
    XXDD
    Ostatnio zmieniony przez Gayaku : 21-05-2019, 23:06

  2. #18317
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,777
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Milk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Spotkałem sie dzisiaj z nią wszystko na spokojnie wygarnalem ona oczywiscie w płacz ze tak niejest ze niema nikogo tylko mnie ze jesli ja kocham i mi zależy to powinienem dac jej druga szansę ona to naprawi ze to nieprawda ze mnie ukrywa twierdzi ze widziałem jej rodziców bo przez bramke powiedziałem Dziendobry ze wychodzi ze mna do restauracji i sie nie wstydzi mnie bo tak by nie wyszła a zapytalem dlaczego na pogotowiu powiedziała ze tylko sie spotykamy narazie to powiedziała ze niewie dlaczego ze jak sie spotykamy to ze bardziej chłopak jej chodziło




    Szczerze to w sumie nie wiem co tu można jeszcze powiedzieć poza tym co zostało powiedziane, ale albo ona ewidentnie leci w chuja albo jest kompletnie niekumata i nie wie o co chodzi w związkach XD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  3. Reklama
  4. #18318
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Gayaku napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa dobre 5 minut mialem z tego polew xD
    Nie wiem o chuj ci chodzi. Ewidentnie są parą, nawet się całują, bo wysyłają sobie buziaki na messengerze.

  5. #18319
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Julas313 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mogę Ci powiedzieć co się zmieni w twoim związu, jeżeli kobieta mówi, że "przejrzała na oczy", "że chce szansy, i chce to naprawić"

    nic

    xD
    xDDDDDDDDD

    Cytuj Milk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wlasnie ona czuła sie winna przepraszala itd ale dalem jasno do zrozumienia ze drugiej szansy nie będzie w sumie to niewiem jak ona chce to naprawić nagle sie zmieni bo przejrzala na oczy i bedzie traktowala mnie jako chłopaka nagle zaprosi mnie i zapozna z jej rodzicami ciężko mi to logicznie pojąć jak ona chce to naprawić
    No to poczekaj i sprawdz, nie ma co naprawiac po prostu musi sie kurwa zaczac zachowywac normalnie i tyle. xD Jak zacznie sie zachowywac normalnie w stosunku do Ciebie to moze faktycznie miala jakis problem emocjonalny, wstydzila sie czy ki chuj. Aczkolwiek zapewne bedzie jak wyzej. xD

    Cytuj Gayaku napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    On: Jesteśmy już 9 miesięcy razem a ty nie chcesz uprawiać ze mną seksu, czas zakończyć ten związek
    Ona: No przecież wczoraj oglądałeś jak się z byłym ruchałam na sex-tejpie. No weź janek daj mi jeszcze jedną szansę
    On: A no tak, zapomniałem. Przepraszam
    A tu chyba zbieznosc imion nie jest przypadkowa
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  6. #18320
    Avatar tsude
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,001
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy to nie cudowne, że jest połowa 2k19 a ludzie nadal wbijają do damsko-męskich z prośbą o radę i ratowanie związku? xD
    Cudowne, ale taka jest prawda że tylko torg powie ci prawdę w oczy i nie będzie kłamał

  7. #18321
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    A tu chyba zbieznosc imion nie jest przypadkowa
    nigdy nie dałem drugiej szansy, taki ze mnie skurwiel

  8. #18322
    Boruciarz

    Domyślny

    nawet pierwszej skurwiel nie dał jak go taka gruba orka podhaczała. a warto zaznaczyc ze juz byl zdecydowanie niestabilny skurwiel, rzekłbym nawet chwiejny.

  9. #18323
    Avatar Mega Filip
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Leszno
    Posty
    3,013
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Kurwa jak można "spotykać się" przez 9 miesięcy XD Ja pierdole. Zakładam ze bez całowania nawet a co dopiero ruchanie XDD ja jebie szanuj swój czas a takie szmaty wypierdalaj w pizdu

    @edit

    ja pierdole ale sie wkurwilem az musze zedytowac

    podchodzisz do niej i muwisz sluchaj no kurwa dajesz mi buzi w policzek ja cie macam staje mi ty klekasz robisz loda i ruchamy sie po czym idziemy powiedziec twoim rodzicom do czego doszlo elo

  10. #18324
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Mega Filip napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kurwa jak można "spotykać się" przez 9 miesięcy XD Ja pierdole. Zakładam ze bez całowania nawet a co dopiero ruchanie XDD ja jebie szanuj swój czas a takie szmaty wypierdalaj w pizdu

    @edit

    ja pierdole ale sie wkurwilem az musze zedytowac

    podchodzisz do niej i muwisz sluchaj no kurwa dajesz mi buzi w policzek ja cie macam staje mi ty klekasz robisz loda i ruchamy sie po czym idziemy powiedziec twoim rodzicom do czego doszlo elo
    ale jesteś zabawny hehe się uśmiałem

  11. #18325
    Avatar Gayaku
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Mega Filip napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kurwa jak można "spotykać się" przez 9 miesięcy XD Ja pierdole. Zakładam ze bez całowania nawet a co dopiero ruchanie XDD ja jebie szanuj swój czas a takie szmaty wypierdalaj w pizdu

    @edit

    ja pierdole ale sie wkurwilem az musze zedytowac

    podchodzisz do niej i muwisz sluchaj no kurwa dajesz mi buzi w policzek ja cie macam staje mi ty klekasz robisz loda i ruchamy sie po czym idziemy powiedziec twoim rodzicom do czego doszlo elo
    Ten sposób wypróbowal maciek dawny chłopak filipka

  12. #18326
    Powstanie Gorylskie

    Domyślny

    jak byłem na banicji to wyrwałem fajną suke i zaprosiłem na nastepny wieczor do siebie
    siedzimy, ona pije winko ja piwo bezalkoholowe gadamy, sluchamy muzyczki i kurwa
    juz po 30 minutach wiedziałem że to zakiszenie ogóra w jej waginie będzie mnie drogo kosztować
    cały czas pierdolenie o jakis raperach kurwa jakies kubany bedoesy i guziory, o tym ostatnim to bitą godzine, aż sam zacząłem mieć chęć żeby go wyruchać
    juz z 10 razy jej majtki zdejmowałem, stanik był już dawno zrzucony ale dopiero po 3-4 godzinach dała
    o ja pierdole jak tylko rano sie obudzilismy to suke spakowałem i odwiozłem bo nie da sie z polkami pogadać kurwa,no siedzi ci taka suka i gada coś albo o raperach albo o zielsku albo o tym że była w grecji ze znajomymi

  13. #18327
    Avatar Gayaku
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Powstanie Gorylskie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak byłem na banicji to wyrwałem fajną suke i zaprosiłem na nastepny wieczor do siebie
    siedzimy, ona pije winko ja piwo bezalkoholowe gadamy, sluchamy muzyczki i kurwa
    juz po 30 minutach wiedziałem że to zakiszenie ogóra w jej waginie będzie mnie drogo kosztować
    cały czas pierdolenie o jakis raperach kurwa jakies kubany bedoesy i guziory, o tym ostatnim to bitą godzine, aż sam zacząłem mieć chęć żeby go wyruchać
    juz z 10 razy jej majtki zdejmowałem, stanik był już dawno zrzucony ale dopiero po 3-4 godzinach dała
    o ja pierdole jak tylko rano sie obudzilismy to suke spakowałem i odwiozłem bo nie da sie z polkami pogadać kurwa,no siedzi ci taka suka i gada coś albo o raperach albo o zielsku albo o tym że była w grecji ze znajomymi
    to postaraj sie poderwac kogos innego niz grazyne spod bloku...

  14. #18328
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    sugerowanie że chłop nie wymyślił tej historii podczas srania bo mu się nudziło xD
    tacy już właśnie są ci użytkownicy z piły...

  15. #18329
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Tak się zastanawiam kto poza mną tu nie jest mc pewnego pana z Piły
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  16. #18330
    Powstanie Gorylskie

    Domyślny

    sam tu siedzisz, reszta to mc
    a co do loszek to od roku nie spotkałem lochy która by miała jakiekolwiek zainteresowania poza insta/podrozami/najebaniem sie,ehh ja chcialbym loche która czyta książki

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. House M.D - dyskusja o serialu.
    Przez murphy w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1823
    Ostatni post: 01-06-2012, 22:22
  2. Dyskusja dotycząca ulepszenia Knighta
    Przez rycekrox21 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post: 01-09-2010, 09:48
  3. War system - dyskusja..
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 26-10-2009, 16:50
  4. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •