Reklama
Strona 12 z 400 PierwszaPierwsza ... 210111213142262112 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 166 do 180 z 5994

Temat: Zakupy w Chinach - rozmowy ogólne.

  1. #166

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    144
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chciałbym tylko zauważyć, że to działa w dwie strony. Podnieśliście raban, że jakim prawem my śmiemy kwestionować jakość tych rzeczy skoro nigdy tam nie kupowaliśmy podczas gdy wy nigdy nie mieliście w ręku oryginalnego produktu z markowego sklepu. Nie za bardzo rozumiem na jakiej podstawie porównujecie jakość tych produktów. Ja kieruję się zdrowym rozsądkiem, bo skoro coś jest tańsze o kilkaset procent, to nawet odliczając marżę sklepową, coś jednak jest nie tak.
    Zresztą nie o jakość tutaj chodzi, bo już wiele razy podkreślałem: w żadnych oficjalnych dyskusjach nie naśmiewałem się z tego czy kogoś stać na taki czy inny produkt. Nie moja sprawa kto się urodził w bogatej/biednej rodzinie i nie mam zamiaru z tego powodu segregować kogokolwiek na lepszych/gorszych.
    Nie rozumiem natomiast dlaczego w waszym mniemaniu osoba kupująca rzeczy markowe w oficjalnym sklepie, jest pozerem i głupcem, a osoba sprowadzająca rzeczy z chin za 1/10 ceny, jest człowiekiem mądrym, przedsiębiorczym i świadomym wartości produktu.
    Człowieku, nie mieliście markowych ciuchów w ręku? Mam takich pół szafy, i kupowałem je za realną sklepową cenę. Ale jakbym miał możliwość kupić PODOBNY, nawet nie taki sam, ciuch za 1/10 ceny, nawet bez "złotego znaczku najka", to zrobiłbym to bez mrugnięcia okiem. I szczerze - mało by mnie obchodziło czy to podróba i czy tajwańskie dziecko straciło palec w procesach fabrycznych.

    Tak samo jak nie nazwałbym nigdy głupcem i pozerem kogoś kto kupuje ciuchy za kafel sztuka - to jego sprawa, nie wierzysz w tanie kupowanie na allegro/chińczykach - ok. Ale nie mów mi że post Blusa mówiący wręcz z pogardą o ciuchach CK za 2.5 dolara bo jak można założyć coś tak taniego nie był idiotyzmem?

  2. #167
    Avatar lipek
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Hyperbolic Time Chamber
    Wiek
    34
    Posty
    2,734
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No chyba Ty. Myślisz że wypowiadałbym się tu, jakbym nie miał porównania?

    Zamilknij.
    Myślę, że skoro paradujesz po mieście z torbą LV za 100zł, a w drodze jest dres RL za 120zł, to do wszystkiego jesteś zdolny.

  3. Reklama
  4. #168
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Podnieśliście raban, że jakim prawem my śmiemy kwestionować jakość tych rzeczy skoro nigdy tam nie kupowaliśmy podczas gdy wy nigdy nie mieliście w ręku oryginalnego produktu z markowego sklepu. Nie za bardzo rozumiem na jakiej podstawie porównujecie jakość tych produktów.
    Bez chuja czytam ten temat, facet napisal

    ZE KOLEZANAKA/ ON POROWNALA TORBKE Z ORGINALNA I NICZYM SZCZEGOLNYM SIE NIE ROZNILY, ALE TY KURWA DALEJ NAPISZESZ, NA JAKIEJ PODSTAWIE TAK TWIERDZICIE NO KURWA CHODZMY DO VUITTONA I NIECH SAM POROWNA
    Ten sam czlowiek pisal, ze ma bdb najki i biegal w nich, wszystko wyglada jak powinno wiec mozliwe, ze w wlasnego doswiadczenia widzi jaki produkt ma
    Nie ale przyjdzie jakis typ, juz nawet nie wiem jak mialbym cie wyzywac, i GOWNO WIEDZAC (jak to mowia w dupie byl i gowno widzial) bedzie dalej brnac mimo, ze inny typ ma jakies tam dowody
    I nie jestem fanem podrobek, sam nigdy nie kupilem tam nic i nie mam zamiaru

  5. #169
    Avatar Egi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,642
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ta sama sytuacja z tymi butami.
    Gosc daje fotki szesciomiesiecznych butow, wygladaja jakby je ktos 3x zalozyl ale ofc i tak bul dópy o to, ze chinskie xDD
    No bez kitu.. Ja kupilem w sklepie, w centrum handlowym buty na wf nike wydalem cos pod 300zl na nie i juz sie czubki pozdzieraly, boki od kopania pilki i zaczynaja wygladac powoli jak szmaty, ale ofc Sklepowe>chinskie.

  6. #170
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jeśli chodzi o strony z produktami z Chin to polecam:
    -www.dx.com(obsługa paypala)
    - newfrog.com(obsługa paypala).
    Z tym, że na dx.com często jest tak, że nie mają czegoś na magazynie, a wyświetla się, że jest. Dochodzi bez problemu, ale trzeba poczekać jakieś 10dni dłużej.
    Paczka z newfrog.com doszła w równo 10dni roboczych.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  7. #171
    Avatar Kaplarek
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    361
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Egi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ta sama sytuacja z tymi butami.
    Gosc daje fotki szesciomiesiecznych butow, wygladaja jakby je ktos 3x zalozyl ale ofc i tak bul dópy o to, ze chinskie xDD
    No bez kitu.. Ja kupilem w sklepie, w centrum handlowym buty na wf nike wydalem cos pod 300zl na nie i juz sie czubki pozdzieraly, boki od kopania pilki i zaczynaja wygladac powoli jak szmaty, ale ofc Sklepowe>chinskie.
    akurat Mex potwierdził autentyczność flyknitów, i bardziej wierzę mu niż lipkowi ;d
    nie świecę

  8. #172
    Avatar BuddyX
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    246
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Mam trochę inne pytanie (chociaż czuje, że zostanę zaredbagowany za to).

    Nie wstyd chodzić wam w rzeczach, które wiecie, że są podróbkami?

    Przecież to jawne pokazywanie nie tylko komuś, ale i sobie, że nie stać mnie na ten produkt tej firmy.
    Podczas gdy w ciągu roku urządzane są wyprzedaże, gdzie spokojnie można ogarnąć naprawdę spoko rzeczy.

    Skoro mówicie, że metka nie ma znaczenie to czemu nie kupujecie na tym markecie rzeczy z fajnym krojem bez metek?

  9. #173
    Avatar Ksionc
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Stamtond.
    Posty
    499
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Myślę, że skoro paradujesz po mieście z torbą LV za 100zł, a w drodze jest dres RL za 120zł, to do wszystkiego jesteś zdolny.
    doobra weź juz zamknij puche i idź do tematu o modnisiach jak cie tak piecze. co ty plesia zastępujesz bananowcu? nikt cie tu sluchac juz nie chce wiec ubierz te swoje butki i torebki za 3 kafle i idz sie wozić po swoich galeriach typowy warszawiaku. jeszcze nie dociera?
    ~

  10. #174
    Mexeminor

    Domyślny

    @lipek ; @Blus ;

    Ale przecież Venzet wstawił fotki w 100% oryginalnych flyknitów, za które zapłacił ~55$, a więc o co wy się przypierdalacie? Że nie wszystko będzie oryginalne? Okej, ale jak widać można dostać pełnoprawny produkt i zapewne nie jest to rzadkość.

    #
    A majtki od CK są dobre jakościowo, wiadomo, ale jeśli te chinśkie za 2,5 dolca są tak dobre, jak pisze Pacyfic czy Venzet, to CK przy nich jest malutkie jeśli chodzi o jakość.
    i nie, nie wziąłem tego z dupy

  11. #175
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam trochę inne pytanie (chociaż czuje, że zostanę zaredbagowany za to).

    Nie wstyd chodzić wam w rzeczach, które wiecie, że są podróbkami?

    Przecież to jawne pokazywanie nie tylko komuś, ale i sobie, że nie stać mnie na ten produkt tej firmy.
    Podczas gdy w ciągu roku urządzane są wyprzedaże, gdzie spokojnie można ogarnąć naprawdę spoko rzeczy.

    Skoro mówicie, że metka nie ma znaczenie to czemu nie kupujecie na tym markecie rzeczy z fajnym krojem bez metek?
    Akurat takie buty do biegania czy do pracy, to mógłbym sobie kupić i na bazarze za 70zł, jeśli trochę by potrzymały i jakoś wyglądały. A niestety nie znalazłem jeszcze takich.
    Pracuję, nie mieszkam sam, więc teoretycznie mogę wywalić 500zł na buty, które mi się podobają, ale wolę za te pieniądze kupić sobie buty i kilka innych rzeczy, które również są mi potrzebne.

  12. #176
    Avatar Egi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,642
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam trochę inne pytanie (chociaż czuje, że zostanę zaredbagowany za to).

    Nie wstyd chodzić wam w rzeczach, które wiecie, że są podróbkami?

    Przecież to jawne pokazywanie nie tylko komuś, ale i sobie, że nie stać mnie na ten produkt tej firmy.
    Podczas gdy w ciągu roku urządzane są wyprzedaże, gdzie spokojnie można ogarnąć naprawdę spoko rzeczy.

    Skoro mówicie, że metka nie ma znaczenie to czemu nie kupujecie na tym markecie rzeczy z fajnym krojem bez metek?
    No kurfa kolejny xDDD
    100% mojej szafy do tej pory bylo tylko i wylacznie ze sklepow, nie jestem osoba ktora kupuje na promocjach itd, ale jak kolejny raz daje pare stowek za buty a one po 3-4 miechac sie rozjebuja i wygladaja jak gowno zaczyna mnie trafiasz szlag..
    Chodzi o jakos ktora jest identyczna jak ta ze sklepu, a moze nawet lepsza, bo takie gowno jakie idzie na nasz rynek to kpina, a cena to dodatkowy atut.

  13. #177
    Avatar Rosa2
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Venore
    Wiek
    17
    Posty
    165
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    takie pytanie, mam konto w BZWBK mogę stąd płacić bo nie rozumiem trochę tej płatnosci?

  14. #178

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    144
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam trochę inne pytanie (chociaż czuje, że zostanę zaredbagowany za to).

    Nie wstyd chodzić wam w rzeczach, które wiecie, że są podróbkami?

    Przecież to jawne pokazywanie nie tylko komuś, ale i sobie, że nie stać mnie na ten produkt tej firmy.
    Podczas gdy w ciągu roku urządzane są wyprzedaże, gdzie spokojnie można ogarnąć naprawdę spoko rzeczy.

    Skoro mówicie, że metka nie ma znaczenie to czemu nie kupujecie na tym markecie rzeczy z fajnym krojem bez metek?
    Ja kupiłem sporo rzeczy na wyprzedażach, kupowałem podkoszulki za 15 zł, bluzy za 40 zł, buty za 50 zł - nawet nie markowe, takie które mi się po prostu podobały. Ale fakt jest taki, że bardzo rzadko dostajesz coś fajnego w markecie, najczęściej nadruki typu "LOS ANGELES 1832 HOT CHICK" na fajnej bluzce itp. więc pozostają oryginały. I stać mnie na oryginały. Ale powiedz mi z drugiej strony szczerze - masz możliwość kupienia TEGO SAMEGO przedmiotu za 10 złotych i za 100 złotych - ten sam wygląd, krój itp. Weźmiesz ten za 100 tylko po to żeby udowodnić samemu sobie że Cię stać? No proszę Cię, to już kompletnie głupie rozumowanie. Rozumiem jak się ma miliony na koncie, ale żyjemy w Polszy, mało kto tutaj wydaje 1000 złotych ot tak bo mu się chce, tutaj trzeba myśleć nad złotówkami.

    @edit down
    tyle już razy te Twoje oryginały mi się rozlatywały po 2 tygodniach że o ich "jakości" mam jakieś pojęcie i pod tym względem to nie różnią się wcale od tych z chin. ;)
    Ostatnio zmieniony przez Scary : 11-01-2014, 15:39

  15. #179
    Avatar Deziom
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    32
    Posty
    613
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Jak można być tak naiwnym, żeby wierzyć, że jakość tych podróbek jest taka sama jak oryginałów xDDDDDD

  16. #180
    Avatar Pacyfic
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    1,118
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Rosa2 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    takie pytanie, mam konto w BZWBK mogę stąd płacić bo nie rozumiem trochę tej płatnosci?
    Z tego co wiem to można bez problemu :)

    Zrobie wam zdjęcia tych gaci potem :D
    [SURYKATKA][/SURYKATKA]

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Bleach - rozmowy ogólne
    Przez Masaker w dziale Kącik animefaga
    Odpowiedzi: 821
    Ostatni post: 20-10-2023, 09:01
  2. Odpowiedzi: 337
    Ostatni post: 11-06-2015, 10:57
  3. iPhone i iPod - rozmowy ogólne
    Przez Thadel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 562
    Ostatni post: 22-03-2014, 21:51
  4. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •