Reklama
Strona 11 z 400 PierwszaPierwsza ... 9101112132161111 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 151 do 165 z 5994

Temat: Zakupy w Chinach - rozmowy ogólne.

  1. #151
    Avatar Venzet
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wwa
    Posty
    1,592
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Są ludzie, którzy mają głęboko gdzieś czy produkt jest oryginalny. Jeśli miałbym kupować Rolexa, żeby poszpanować nim wśród ludzi z "wyższej klasy", to byłoby głupio machać podróbą za 20$ - wiadomo. Ale jeśli kupuję buty, w których będę biegał, albo zakładał do jakiejś fizycznej pracy, to, mówiąc szczerze, wali mnie to czy to oryginał, czy podróba. Wystarczy, żeby nie były zrobione jak gówno.

    Niestety Chińczycy zapomnieli, że są ludzie, którzy potrzebują butów na 28,5cm ;/ nic znaleźć nie mogę ;d
    Jakich szukasz? :o
    "I don't get lucky..I make my own luck and it's bleeding you dry."

  2. #152
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Free runów 3.0 v2/v4/v5

  3. Reklama
  4. #153

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Rowniez jestem ciekaw, czemu trzeba upasc na glowe zeby kupowac bokserki za 2.5dolara? Bokserki, ktore jakosciowo są zajebiste i w uzytku sprawują się idealnie

    sam tez gdy siostra mnie poprosila o zamowienie jej airmaxów za ~250zł z allegro to ją wysmialem i powiedzialem jej, ze to oczywista podrobka czyli jakies gowno, ktore rozlozy sie po dwoch praniach. A do tego pewnie wizualnie z setką defektów przez co wygladają tak mega tandetnie, ze to ch**... ;p ale to nie jest polski bazarek i najeczki albo pumy z dwoma ogonami po 70złotych, chinczycy mają tanią siłę robocza, podróbki w ich kraju są legalne tak wiec u nich to jest poprostu jakas czesc gospodarki - a zeby wygrac z konkurencją to muszą jak najbardziej byc perfekcyjnymi. Noi siostra wkoncu buty sobie zamowila, chodzi juz prawie rok czasu a ja tego tematu z nią unikam XD

    down - no 300% drozsze są na allegro (te najtansze, zapewne tez z aliexpress albo czegos tego pokroju) a oryginalne w sklepie to kilkanascie razy drozsze:D
    Ostatnio zmieniony przez SedaN* : 11-01-2014, 14:27
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  5. #154
    Avatar Kaplarek
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    361
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj SedaN* napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Rowniez jestem ciekaw, czemu trzeba upasc na glowe zeby kupowac bokserki za 2.5dolara? Bokserki, ktore jakosciowo są zajebiste i w uzytku sprawują się idealnie
    jedyny powód to taki, że zapłacił za takie same parę razy więcej xD
    nie świecę

  6. #155

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    :D
    Posty
    269
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Warto zwrócić uwagę na tanie zegarki - radzę czytać dokładnie i wziąć pod uwagę, że większość zegarków w przedziale 10-30$, które posiadają dodatkowe timery np. datownik, sekundnik lub jakiś barmeter (te małe wskazówki, po 2-3 na tarczy zegara) są przeważnie dla ozdoby. Więc jak chcemy w pełni działający, to lepiej wybrać coś z półki 70$~
    Bywalec forum od marca 2007 roku.

  7. #156

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Aͦͯ͐̾͐ͦ̋̽́̎̀͗̌͡͏̸&#7
    Posty
    2,138
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Egi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    http://www.aliexpress.com/item/Free-...074432597.html

    Czyli te butki sa 100% ok?? Bo tu nic nie widac zeyb byl pozamazywane xd

    + ile tam za przesylke sie placi?? Bo przy gatkach widze "Free shipping" ;>
    jak już chcesz kupić buty za 50 dolarów to lepiej idź do sklepu w polsce, przynajmniej będziesz wiedział, co kupujesz, a jakość będzie podobna

  8. #157
    Avatar Venzet
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wwa
    Posty
    1,592
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Free runów 3.0 v2/v4/v5
    Znalazłem tylko dwie sztuki, ale drogo strasznie bo przesyłka ponad 50$. Maksymalnie mają do 10 chyba. Chociaż napisz do jakiegoś chińczyka z dużą ilością komentarzy to Ci odpisze który wziąć. Podaj mu swoje 28,5 cm :)

    Cytuj niemoralny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak już chcesz kupić buty za 50 dolarów to lepiej idź do sklepu w polsce, przynajmniej będziesz wiedział, co kupujesz, a jakość będzie podobna
    No no.. :]
    Ostatnio zmieniony przez Venzet : 11-01-2014, 14:32
    "I don't get lucky..I make my own luck and it's bleeding you dry."

  9. #158

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    144
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Aż się zarejestrowałem, do tej pory miałem wywalone w idiotyzmy jakie wyczytywałem bo i tak większość społeczeństwa Torga jest na tyle ogarnięta żeby nie wywoływać bulwersu, ale tym razem się udało. Jak można być takim kretynem żeby w ogóle polemizować z tematem kupowania dobrych jakościowo i tanich rzeczy? Nawet jeśli to podróby? Blus i Lipek wygrali temat swoim cebulactwem, pewnie nawet nie odrywacie cen on ciuchów żeby cały świat widział że legity oryginalne a nie kupione na jakimś chińczyku.

    Jaki jest cel kupowania bokserek CK za 2.5 dolara? Taki żeby trzymały Twoje jaja w ukryciu, a skoro mają taki sam krój i materiał jak oryginalny CK to chuj Cię obchodzi czy ktoś kupił za 10 złotych czy 300, bo i tak byś się prędzej obesrał niż rozpoznał czy to podróba. Idź na miasto i zacznij prosić o paragony wszystkich przechodniów w markowych ciuchach bo przecież mogli kupić na allegro za 20 złotych.

    Kiedyś zrozumiecie dzieci że kupuje się przede wszystkim rzeczy praktyczne a nie markę, rozumiem że niektórzy poniżej 500 złotych za ciuch nie schodzą bo wstyd wyjść z domu, co za żenada. Przecież każdy człowiek od razu ocenia Twój ubiór i ma detektor podróbek, jeden krzywy szew i jesteś spalony towarzysko.

    @thread
    wie ktoś jak wygląda zakup "cięższych" rzeczy w takich portalach? Talarów, sztang, hantli itp? Opłaca się?

  10. #159
    Avatar Pacyfic
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    1,118
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Scary napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @thread
    wie ktoś jak wygląda zakup "cięższych" rzeczy w takich portalach? Talarów, sztang, hantli itp? Opłaca się?
    Według mnie w dużej części zje Cie przesyłka kurierem - no i kurier musi oclić/ovacić każdą paczkę ;)
    [SURYKATKA][/SURYKATKA]

  11. #160
    Avatar Venzet
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wwa
    Posty
    1,592
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Scary napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jeden krzywy szew i jesteś spalony towarzysko.

    @thread
    wie ktoś jak wygląda zakup "cięższych" rzeczy w takich portalach? Talarów, sztang, hantli itp? Opłaca się?

    MADE MY DAY :D Dzięki :D

    @pytanie: Jeśli z wyliczeń Ci się opłaca, to się opłaca. Jak masz przesyłkę nadal darmową to czemu nie. Nie interesowałem się takimi przedmiotami, ale musisz poszukać w internecie informacji na temat cła takich rzeczy. Wiem że na ciuchy jego nie ma, a jak jest z hantlami itp to nie mam pojęcia. Jeśli nie ma cła, to jedyna obawa to 23% VAT od ceny dolarowej jeśli przypadkiem będą chcieli zweryfikować dane z oznaczenia paczki.

    #edit:
    Zainteresowałem się i się nie opłaca. Przesyłka j/w zje Cię. Szkoda na to pieniędzy. + nie wiadomo jak jest z cłem na takie rzeczy.
    Ostatnio zmieniony przez Venzet : 11-01-2014, 14:59
    "I don't get lucky..I make my own luck and it's bleeding you dry."

  12. #161

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    144
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Problem właśnie mam z tym bo żadnego sklepu z tego typu sprzętem w mieście nie ma, samochodem jechać 44 km do najbliższej mieściny w której takowy jest paliwo wyjdzie drożej niż przesyłka z allegro a na allegro też za tanie to nie jest. Myślałem że jakby dorwać taki sprzęt taniej na chinolach z darmową przesyłką to by się mogło opłacić, ale właśnie jak to z tymi celnikami, zapewne zainteresują się z góry takim ciężarem.

    edit - dzięki.
    Ostatnio zmieniony przez Scary : 11-01-2014, 15:05

  13. #162
    Avatar >>Krzy25<<
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    340
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Opis koszuli po polskiem <3
    1. jesteśmy sprzedaży profesjonalnych męska ściereczką.
    2. jesteśmy zapewnić najniższe ceny na Aliexpress
    3. jesteśmy zapewnić wysoką jakość produktu
    4. będzie bezpośrednio z fabryki porcelany kupić
    5. , jeśli chcesz kupić dużą quanatity, należy wysłać e-mail do nas, damy Ci najlepszą cenę!

  14. #163
    Avatar lipek
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Hyperbolic Time Chamber
    Wiek
    34
    Posty
    2,734
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Scary napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Aż się zarejestrowałem, do tej pory miałem wywalone w idiotyzmy jakie wyczytywałem bo i tak większość społeczeństwa Torga jest na tyle ogarnięta żeby nie wywoływać bulwersu, ale tym razem się udało. Jak można być takim kretynem żeby w ogóle polemizować z tematem kupowania dobrych jakościowo i tanich rzeczy? Nawet jeśli to podróby? Blus i Lipek wygrali temat swoim cebulactwem, pewnie nawet nie odrywacie cen on ciuchów żeby cały świat widział że legity oryginalne a nie kupione na jakimś chińczyku.

    Jaki jest cel kupowania bokserek CK za 2.5 dolara? Taki żeby trzymały Twoje jaja w ukryciu, a skoro mają taki sam krój i materiał jak oryginalny CK to chuj Cię obchodzi czy ktoś kupił za 10 złotych czy 300, bo i tak byś się prędzej obesrał niż rozpoznał czy to podróba. Idź na miasto i zacznij prosić o paragony wszystkich przechodniów w markowych ciuchach bo przecież mogli kupić na allegro za 20 złotych.

    Kiedyś zrozumiecie dzieci że kupuje się przede wszystkim rzeczy praktyczne a nie markę, rozumiem że niektórzy poniżej 500 złotych za ciuch nie schodzą bo wstyd wyjść z domu, co za żenada. Przecież każdy człowiek od razu ocenia Twój ubiór i ma detektor podróbek, jeden krzywy szew i jesteś spalony towarzysko.


    Chciałbym tylko zauważyć, że to działa w dwie strony. Podnieśliście raban, że jakim prawem my śmiemy kwestionować jakość tych rzeczy skoro nigdy tam nie kupowaliśmy podczas gdy wy nigdy nie mieliście w ręku oryginalnego produktu z markowego sklepu. Nie za bardzo rozumiem na jakiej podstawie porównujecie jakość tych produktów. Ja kieruję się zdrowym rozsądkiem, bo skoro coś jest tańsze o kilkaset procent, to nawet odliczając marżę sklepową, coś jednak jest nie tak.
    Zresztą nie o jakość tutaj chodzi, bo już wiele razy podkreślałem: w żadnych oficjalnych dyskusjach nie naśmiewałem się z tego czy kogoś stać na taki czy inny produkt. Nie moja sprawa kto się urodził w bogatej/biednej rodzinie i nie mam zamiaru z tego powodu segregować kogokolwiek na lepszych/gorszych.
    Nie rozumiem natomiast dlaczego w waszym mniemaniu osoba kupująca rzeczy markowe w oficjalnym sklepie, jest pozerem i głupcem, a osoba sprowadzająca rzeczy z chin za 1/10 ceny, jest człowiekiem mądrym, przedsiębiorczym i świadomym wartości produktu.

  15. #164
    Avatar Venzet
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wwa
    Posty
    1,592
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    podczas gdy wy nigdy nie mieliście w ręku oryginalnego produktu z markowego sklepu.
    No chyba Ty. Myślisz że wypowiadałbym się tu, jakbym nie miał porównania?

    Zamilknij.
    "I don't get lucky..I make my own luck and it's bleeding you dry."

  16. #165
    Avatar Pacyfic
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    1,118
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj >>Krzy25<< napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Opis koszuli po polskiem <3
    1. jesteśmy sprzedaży profesjonalnych męska ściereczką.
    2. jesteśmy zapewnić najniższe ceny na Aliexpress
    3. jesteśmy zapewnić wysoką jakość produktu
    4. będzie bezpośrednio z fabryki porcelany kupić
    5. , jeśli chcesz kupić dużą quanatity, należy wysłać e-mail do nas, damy Ci najlepszą cenę!

    Maszynowy tłumacz :D A i tam na aukcjach nie świeća perfecyjnym angolem :)

    Znalazłeś jakąś fajną, bo wszystkie te japan style są dla mnie dziwne :)

    @up: Zignoruj go po prostu :)
    [SURYKATKA][/SURYKATKA]

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Bleach - rozmowy ogólne
    Przez Masaker w dziale Kącik animefaga
    Odpowiedzi: 821
    Ostatni post: 20-10-2023, 09:01
  2. Odpowiedzi: 337
    Ostatni post: 11-06-2015, 10:57
  3. iPhone i iPod - rozmowy ogólne
    Przez Thadel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 562
    Ostatni post: 22-03-2014, 21:51
  4. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •