Reklama
Strona 8 z 8 PierwszaPierwsza ... 678
Pokazuje wyniki od 106 do 119 z 119

Temat: Co zniszczyło rl tibię?

  1. #106
    Avatar Marcines
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    3,977
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Ksabi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    hostowany na laptopie trzymanym w szafie, dobry serwer to byl, mialem na nim przyjemnosc troche pogieemowac. Ciekawe czemu upadl? Moze sie adminowi ten nieszczesny laptop spalil:d Bo brak graczy jako powod to nie wierze, byly tygodnie jak 5ciu graczy tam bylo
    Ale parę lat temu dużo osób tam grało, w tym i ja :) ostatnio faktycznie mało osób tam grało i to nie było to samo co parę lat temu

  2. #107

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    O-ca
    Posty
    229
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    grę zniszczyło ułatwienie jej ,wprowadzili offline training gdzie już na 8 lvlu mozna miec 90 skila ,a kiedyś to trzeba było stac na tych slimach czy dwarfach żeby się miało przynajmniej 70.wprowadzili market,teraz większość kupuje przez market,wcześniej to trzeba było latać np po coś do edron bo ten sprzedaje za 12 k a drugi w thais itd.Wiele osób już pisało ,że boty ,być może ,ale zawsze były boty i będą,transfer postaci jak dla mnie do kitu,teraz u mnie jest chyba najmniej polaków i jedna PL gildia ,przewyższają jednak brazole których nie cierpię ,są żałośni, jak dla mnie,kiedyś to był klimat ,że w tym dp można było pogadać zawsze.Teraz to jest nic ,skill ,level, i tylko to się liczy

  3. Reklama
  4. #108

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    235
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    @up
    nie zgodzę się z tym, że offline training niszczy grę
    dzięki niemu sporo osób zaczęło grać pallkiem/knightem od nowa (znam przynajmniej 2 czy 3 takie osoby)
    co do botów
    jak można nie być zirytowanym kiedy idzie się na water elementale a tam biega 150 ed, 90 ms? oczywiscie na bocie
    corymy-ciągle tylko widzę na forum jak to sie ludzie chwalą ile botow tam maja.. no super tylko jak ktoś normalny tam pójdzie to patrzy- o kupa zabocone ścierwo

  5. #109
    Avatar Vohoriner
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Łódź
    Posty
    195
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Market to najlepsza rzecz, chyba nie chcesz mi powiedzieć, że w pisaniu na Trade co 2 minuty i bieganiu po pół tibii, by coś sprzedać, był jakikolwiek klimat?

  6. #110
    Avatar Dadis
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    219
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Vohoriner napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Market to najlepsza rzecz, chyba nie chcesz mi powiedzieć, że w pisaniu na Trade co 2 minuty i bieganiu po pół tibii, by coś sprzedać, był jakikolwiek klimat?
    Albo sprzedawanie z rooka 2 chicken featherow...

    W sumie mialo klimat, mialem pare noob charow w kazdym miescie i kupowalem itemki do djinna, market jest teraz duzym ulatwieniem, ale czy potrzebnym?

  7. #111
    Avatar Marcines
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    3,977
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Hosel Cron napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    grę zniszczyło ułatwienie jej ,wprowadzili offline training gdzie już na 8 lvlu mozna miec 90 skila ,a kiedyś to trzeba było stac na tych slimach czy dwarfach żeby się miało przynajmniej 70.wprowadzili market,teraz większość kupuje przez market,wcześniej to trzeba było latać np po coś do edron bo ten sprzedaje za 12 k a drugi w thais itd.Wiele osób już pisało ,że boty ,być może ,ale zawsze były boty i będą,transfer postaci jak dla mnie do kitu,teraz u mnie jest chyba najmniej polaków i jedna PL gildia ,przewyższają jednak brazole których nie cierpię ,są żałośni, jak dla mnie,kiedyś to był klimat ,że w tym dp można było pogadać zawsze.Teraz to jest nic ,skill ,level, i tylko to się liczy
    lol, gra nie może stać w miejscu, a market to chyba najlepsza rzecz jaką kiedykolwiek wprowadzili.Przecież to co opisałeś to znajdziesz na tibianicu, czyli po prostu stara tibia.

  8. #112
    Avatar #YOLO
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    662
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    to ja niszcze tibie, a cipsoft taki bezradny, nic nie moze zrobicz xDDD




    Ostatnio zmieniony przez #YOLO : 19-05-2013, 17:49

  9. #113
    Avatar Birdman
    Data rejestracji
    2012
    Wiek
    30
    Posty
    836
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    W pierwszej kolejnosci oczywiscie boty. Na poczatku nawet nie byly zawsze az tak zauwazalne, bo az tak duzo nie bylo, mysle ze to czesciowo bylo spowodowane tym ze byli Gamemasterzy. Potem postanowili zabawic sie w super zawsze dzialajacy automatyczny wykrywacz botow ktory nie wykrywa botow i sie powoli zaczelo wszystko walic. Dodac do tego jedno po drugim uproszczenia gry i sie jeszcze gorzej robi. Na chwile obecna ta gra cieszyc sie moga chyba tylko gracze do lat 15-16, bo wtedy to sie jeszcze cieszy jaka to postac bedzie silna i bogata z bocenia.
    A szkoda, bo w czasach jak zdobycie 100 lvla to bylo naprawde osiagniecie, wtedy sie naprawde w ta gre fajnie gralo.

  10. #114
    Avatar Delusjanth
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Ab'Dendriel
    Wiek
    30
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Offline trening jest źle zrobiony - na 1 koncie tylko 1 postać na raz powinna móc z niego korzystać, na całe konto powinno być łącznie 12 godzin off treningu.
    Boty (żeby nie było ja też używam), wprowadzanie ulepszeń - jakieś nowe super czary dla kinasów, nowa ammunicja dla pallów, coraz mniejsze różnice między profkami, zjebane PvP i
    cooldown. Jedną z rzeczy, która mogła by poprawić sytuację jest np wprowadzenie bramek levelowych na lepsze potwoy - żeby nie było, że 30 druid idzie z 200ek na grimy i wbija 100 w 1 dzień.

  11. #115
    Avatar SlitasneZebro
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczecin
    Posty
    2,108
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    hotkeye

    /eot
    razor blade stilo hommie

  12. #116
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    30
    Posty
    2,503
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Tak może nie do tematu ale pamiętam jak na kafejce siedziało się i robiło postać. Sam wybór nicku była czymś magicznym. Kiedyś taki gość miał postać 41 knighta. Posiadał c armor, k legi, boszki, towerke i jakieś tam rupiecie. Zaczął gonić go PK a on nie wiedział co ma zrobić. Kumpel powiedział "Schowaj do bp, to może nie wypadną Ci rzeczy". Koleś schował, padł a po 5min wyszedł z kafejki mówiąc że w to nie będzie już grał. Oczywiście bujda. To było jak miałem 12 lat (Teraz 20) a czasami przechodząc obok kafejki widzę go jak ciągle pomyka.

  13. #117

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    17
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    w sumie jedni moga mowic ze tibia jest zniszczona drudzy moga mowic ze tibia nie jest zniszczona

    po 1

    -dzieciaki flejmiace wszystko(najbardziej polskie) i wyzywanie sie na world czacie 24/h
    -boty
    -offline training
    -to ze granie na FACCu to jest jak granie w gre demo
    -to ze knight ma fajne combo a druid to tylko sd i taki wysoko lvl knight jest niezniszczalny ( no dobra ile potrzeba 150 magow zeby zabic 670 eka?! )
    -od tibii 9.0+ jakies chujowe addony
    -MOUNTY-to max zle wyglada
    -pkt soula i mana na runy, brak klimatu widzacych runemakerow
    -to ze jest exhaust na bron gdy uzywasz run albo czarow.... chodzi mi o to ze pallek nie moze walnac z bolta+sd czy druid z rozdzki + exori vis bez exhausta....

    +market to zajebista rzecz, mozna na tym grubo zarobic, jak i wszystko pieknie latwo kupic, a najbardziej wtedy gdy wychodzisz z rooka i chcesz sie wyposazyc, odpalasz market i kupujesz co tam tylko se zapragniesz. lepiej jest ofc na serverach gdzie gra wiecej ludzi niz tam gdzie gra ich po 150 pewnie jest pustka
    +fajne czary, jak dla mnie one sa spoko, na pewno polepszaja gre, jest ich o wiele wiecej i sie przydaja. no dobra ek jest za bardzo OP, 3/4 serverow to eki

    jak cos przypomne to napisze
    pozdr

  14. #118
    Avatar Birdman
    Data rejestracji
    2012
    Wiek
    30
    Posty
    836
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Co do flemujacych dzieciakow to tak jest w kazdym mmorpg, nie znajdzie sie zaden bez czesci grajacej populacji skladajacej sie z idiotow
    A jesli chodzi o granie na faccu to nawet to kiedys az tak nie przeszkadzalo, jak gralo mniej ludzi (gralo, nie bocilo) na serwerach to interakcja byla wieksza, wiec jak ktos na faccu wbijal wyzsze lvle to byla tak zwana popularnosc. Zalosnie to brzmi, ale to dodawalo do ogolnego klimatu. A teraz na wiekszasci faccowych expowisk jest typowa historia ze w trollach thais boci 50 knight z premium

  15. #119

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    17
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Birdman napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co do flemujacych dzieciakow to tak jest w kazdym mmorpg, nie znajdzie sie zaden bez czesci grajacej populacji skladajacej sie z idiotow
    A jesli chodzi o granie na faccu to nawet to kiedys az tak nie przeszkadzalo, jak gralo mniej ludzi (gralo, nie bocilo) na serwerach to interakcja byla wieksza, wiec jak ktos na faccu wbijal wyzsze lvle to byla tak zwana popularnosc. Zalosnie to brzmi, ale to dodawalo do ogolnego klimatu. A teraz na wiekszasci faccowych expowisk jest typowa historia ze w trollach thais boci 50 knight z premium
    gram sobie na antice od kilku dni i wyszedlem z rooka po 2 dniach 10 lvlem poszedlem an zamek ab elvenabde na orki a tam 70 knight... bot ofc ,nawet na dragona nie szedl tylko expil na samych orcach=.=

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Co Zniszczyło Galane?
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 96
    Ostatni post: 22-02-2018, 22:01
  2. [Poradnik] Spokojna gra w Tibie (w obawie przed rodzicami i PK)
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 245
    Ostatni post: 27-12-2013, 08:57
  3. Odpowiedzi: 41
    Ostatni post: 20-01-2010, 00:05
  4. Jak to w 1h można przestać grac w tibie.
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post: 21-10-2009, 17:41
  5. Odpowiedzi: 175
    Ostatni post: 29-03-2008, 07:51

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •