Reklama
Strona 80 z 89 PierwszaPierwsza ... 30707879808182 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,186 do 1,200 z 1333

Temat: Dota Dota2

  1. #1186
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dobry timing, movement, decyzje, to że mam wyższą rangę nie znaczy że mój bohater będzie robił więcej dmg niż twój
    no ja patrzyłem na te rzeczy

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    btw
    gz

  2. #1187
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    nie mainuje supporta, bo wolę inne role, ale ta ostatnia gierka dazzlem akurat była bardzo dobra z mojej strony, totalnie zdominowałem linię, potem kontrolowałem ją dobrymi pullami, potem miałem dobre rotacje i zabiłem morpha, pierwsze 9 czy 10 killi zespołu wszystkie z moim udziałem, przy okazji zestackowałem jungle dla drowki, tak jak czasami na odpierdol gram suppem, tak ta gierka była z mojej strony dobra i solidna

    i nie chcę wyjść na snoba, bo ancient to nie jest bóg wie co, ale graczom z niższych rang często się wydaje że są lepsi niż w rzeczywistości i nie widzą swoich błędów których popełniają dużo oraz nie zwracają uwagi na takie rzeczy jak ustawienie czy dobry movement

  3. Reklama
  4. #1188
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i nie chcę wyjść na snoba, bo ancient to nie jest bóg wie co, ale graczom z niższych rang często się wydaje że są lepsi niż w rzeczywistości i nie widzą swoich błędów których popełniają dużo oraz nie zwracają uwagi na takie rzeczy jak ustawienie czy dobry movement
    ostatnio 10x zestackowałem tamten camp :(
    swoją drogą też zwróciłem uwagę na to, że średnio cancelujesz animacje, pewnie dlatego, że w docie jest to dużo mniej ważne niż w lolu, ale jednak

  5. #1189
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    a po co mam dazzlem cancelować animacje jak one nie są ground targeted, to nie jakiro, lina czy sf

    janusz trzeba się skupić na ważnych rzeczach, a nie takich pierdołach, jak grałem z kumplami archontami to oni też chuj wie co myśleli że umieli bo się twitcha naoglądali, ale co z tego jak nie było podstaw, nawet nie głupie, a debilne zachowania a jak się pytam po chuj to zrobiłeś to aaa kurwa myślałem że nikogo tam nie będzie

  6. #1190
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Nie wiem tadeusz, bo moje ziomki maja crusadera i tam mnie wrzucilo i 30 gier temu mialem jeszcze krzyzowca 5 i poki xo letko na 80%wr w solo se cisne do gory. Gdzie gram od buta, polowy postaci nie znam, bo w 1 skonczylen grac przed dodaniem bat raidera. Gram mocno na czuja, jezeli chodzi o przeciwnikow i ich mozliwosci, gdzie wiadomo, ze z czasem masz to wyczute ci do 50dmg. Aktualnie uwazam, ze gry wygrywam tylko dzieki dobremu pozycjonowaniu, wizji, kontroli linii przez pullowanie i blokowanie, podbijaniem golda stackujac dzungle, robiac madre engage oraz pilnujac zwierzat zeby zawsze je uratowac z opersji z bezpiecznej pozycji i callowaniem objectivow. Gram herosami mechanicznie prostymi, bo tu kuleje oraz dosc uniwersalnymi, bo zwyczajnie nie chce mi sie az tyle czasu posiwecac na ogarnianie counterpickow, co jak aktualnie gra etc.

  7. #1191
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    no ja nie moge tego zweryfikować bo nie chcesz pokazać dotabuffa wymyślając jakąś bzdurę xD

  8. #1192
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Kurwa tadeosz, ale ja nie chcialem Cie obrazic i nie chodzilo mi o Ciebie. Masz racje, ze pozycjonowanie jest troszke lepsze, ale imho wieksza role odgrywa znajomosc postaci, mety i ogranie swoim pickiem mechaniczne. Sam decision making, followup, koordynacja i ogolna strategia w tej twojej grze, to byla taka sama clownfiesta jak w archonie, i nie mowie o tobie.

  9. #1193
    Old-Era

    Domyślny

    akurat wydaje mi sie ze meta w docie2 schodzi na drugi plan, nie ma tu az tak op postaci jak w lolu gdzie na turniejach graja se 20 postaciami i rzadko pickuja cos z poza tej puli, tutaj mysle ze 70% postaci jest viable
    a na naszym niskim mmr janusz to wgl mozna sobie picknac co tylko sie chce i wystarczy umiec klikac ;p ja odkad mialem przerwe 2 lata w grze to jakos nie moge wrocic do formy, ale tez tak nie tryharduje
    Ostatnio zmieniony przez Old-Era : 16-04-2019, 21:31

  10. #1194
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    janusz na steamie można aliasy zmieniać, to podrzuć dotabuffa i nie mówię tutaj o tym że będę twoje gierki oglądał i się przypierdalał, tylko chcę popatrzyć czym grasz, zresztą kurwa sugerowanie że po twojej ksywce cię znajdę xdd to chyba tiger bonzo ty jesteś

    a co do mety to pierwszy raz od 3 miesięcy gram, to dopiero wyczuwam metę

  11. #1195
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Ja serio tadeo sie nie przypierdalam do Twojej gry, ani nigdzie nie twierdze, ze jestem na poziome ancienta, bo nie jestem i dokladnie wiem dlaczego. Napisalem tylko, ze wcale tak duzo sie te gry nie roznia. A co do mety, no to jednak takie zmiany jak z 200 na 160 na midasie, to sa w chuj groundbraking na takich low elo.

  12. #1196
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    janusz nie zmieniaj tematu i dawaj dotabuffa, przecież ja nie chce twoich gierek oglądać i mówić ci że w 20:45 coś zjebałeś tylko popatrzyć czym grasz i od miesiąca ci o tym dotabuffie mówie

  13. #1197
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    no a ja Ci od początku mówię, że 90% gierek to jest lich xD

  14. #1198
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    oj janusz dobra nie dawaj xD

    po prostu supportem nie masz dużego pola popisu do jakiegoś outplayu,grasz solidnie, robisz space dla teamu i wygrywasz, grając np. na midzie można się bardziej popisać, dlatego też smurfy to w 99% idą na mida

    sam chce trochę range herosów na mida rozszerzyć, bo tak że czuję że ogarniam na tym poziomie dobrze to templar assassin, a innymi już nie mam tak dużego impactu jaki bym chciał

  15. #1199
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    oj janusz dobra nie dawaj xD
    xD

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    po prostu supportem nie masz dużego pola popisu do jakiegoś outplayu,grasz solidnie, robisz space dla teamu i wygrywasz, grając np. na midzie można się bardziej popisać, dlatego też smurfy to w 99% idą na mida
    no ja wiem o tym, szybsze fale, więcej expa, runki, blisko z mapy, no ogólnie znacznie większy impact na gierkę można mieć, ale tak jak już mówiłem - nie chce mi się tryhardować z kimś 1v1 to po pierwsze, po drugie zawsze jakiś rusek chce iść na mida i nie będę się przepychał

    w lola też wolałem pograć supportem, pomimo tego że na midzie mi też dobrze szło, gra supportem jest zwyczajnie ciekawsza ze strategicznego punktu widzenia i fajnie sie kara w early

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    sam chce trochę range herosów na mida rozszerzyć, bo tak że czuję że ogarniam na tym poziomie dobrze to templar assassin, a innymi już nie mam tak dużego impactu jaki bym chciał
    wyjebane w impact i rangi, śmiesznie się gra i o to chodzi

  16. #1200
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    @Taidio ;

    ostatnio jeszcze wiwernom zacząłem grać, mocna i ciekawa jest ona

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •