Reklama
Strona 51 z 89 PierwszaPierwsza ... 41495051525361 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 751 do 765 z 1333

Temat: Dota Dota2

  1. #751
    Avatar Arinori
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    日本
    Wiek
    31
    Posty
    2,566
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Delek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Siemanko, jestem kompletnie nowy w Docie. Jest jakiś spis wartościowych streamerów? Jedyne, co znalazłem, to: http://streamdota2.com/ , ale nie chce mi się wierzyć, żeby zawsze było po 2-3 streamerów online. Oslo, jakieś generalne porady dla początkującego? Doszedłem w tutorialu do miejsca, gdzie gra się mecz przeciwko innym graczom z ograniczoną ilością herosów. Zagrałem juz 5 takich meczy.
    twitch.tv Czesto grają Dendi XBOCT i inni dobrzy gracze ale głównie tych 2 polecam

    Anime-Planet.com - anime | manga | watch anime online

  2. #752
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,014
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    wagamama, arteezy, singsing dorzucić do tej puli mogę. singsing bekowe ma te streamy, jak widzę na turniejach doty tych japońców to wszyscy tacy poważni, zero uśmiechu a singsing taki śmieszek trochę także przyjemnie się jego streamy imo ogląda, kogo obstawiacie na zwycięzce ti4? Po playoffach już prawie jest i kilka mocnych zespołów odpadło,a kilka pokazało swoją formę

  3. Reklama
  4. #753

    Notoryczny Miotacz Postów Harven jest teraz offline
    Avatar Harven
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    32
    Posty
    1,075
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    sercem za EG
    umysłem vici/invictus gaming

    ale i tak śmiechowo ze pierwsze miejsce= 5mln dolcow, 2 i 3 dostaja po ponad milionie. :o

  5. #754
    Avatar wazorn
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    585
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Arinori napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    twitch.tv Czesto grają Dendi XBOCT i inni dobrzy gracze ale głównie tych 2 polecam
    Akurat oni nie są już tak skillowi. Znaczy Dendi, bo swojego czasu ogarniał i był top tier midem , a xboct to zawsze drewno i ultra poor decision making, przegrał tyle gier navi ,że się chyba nie dolicze.
    Najlepsi streamerzy wg mnie: merlini (jedna z kilku osób które genialnie zna rozgrywke + często uczy podczas streamowania, także mocno polecam) moonmander, rtz, sing sing, waga, eternal envy, demon, fear swojego czasu jak jeszcze streamował (nie tak dawno),draskyl całkiem fajnie też objaśnia.

    Co do TI4 to na 90% wygra to chiński zespół. Mysle ze IG znowu siegnie po tytuł, chyba najbardziej doświadczeni. EG ofc zawsze może zaskoczyć ale tak bardzo bym na to nie liczył, bardziej obstawiałbym na newbee/VG. Walka o tytuł rozegra sie miedzy tymi 4 zespolami.
    Ostatnio zmieniony przez wazorn : 13-07-2014, 19:42

  6. #755
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,014
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Może teraz nie są w najwyższej formie, ale mimo wszystko dendi i xboct zakwalifikowali się do ti4 czyli przyzwoity poziom sobą prezentują, tym bardziej że nie pokonali w playoffach jakichś ogórków tylko sporo mocnych zespołów. Ja osobiście liczę na EG, ale myślę że duże szansę ma też DK czy VG, szczególnie vg się dobrze zaprezentowało ostatnio. Dobrze że alliance odpadło, no rat=more fun

  7. #756
    Avatar Shaolineq
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    234
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    za 3 minuty rozpoczyna się finał Dota International. Do 3 wygranych. Newbee vs ViCi. Zwycięzca zgarnia 5 milionów USD :>

    http://www.dota2.com/international/watch/July21/

  8. #757
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,014
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    newbee wygrało, ale chujowy finał był xD Dlatego chciałem żeby EG było w finale ;/

  9. #758

    Notoryczny Miotacz Postów Gaba jest teraz offline
    Avatar Gaba
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,396
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Ktoś obstawia coś na Dota2lougne? Ja obstawiłem 1,6$ na Infused ;d

  10. #759
    Avatar Celestian hunter
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    32
    Posty
    1,059
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Jeśli ktoś chce pograć sobie techies, to polecam, minuta roboty: http://www.reddit.com/r/DotA2/commen...e_main_client/
    Fajna zabawa ;d

  11. #760
    Avatar lemurek
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    29
    Posty
    1,787
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    EPDL odżył, prodota.pl 3-4 gierki ciągle polecam

  12. #761
    Avatar Arinori
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    日本
    Wiek
    31
    Posty
    2,566
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @Celestian hunter

    Przeciez on bedzie za bardzo OP zeby nim grac wiem z doświadczenia z doty 1 ;d Przeciez to bedzie rusków i inne gówna karcic ;d

    Anime-Planet.com - anime | manga | watch anime online

  13. #762
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,014
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Wcale nie będzie op, winrate w granicach winrate io wyczuwam, przecież ludzie tym grać w ogóle nie umią, rzucą kilka min na początku w okolicach sklepu na bocznych liniach i potem przez całą grę będą run spoty minować i tyle z tego techiesa będzie D: statis trapów 90% osób w ogóle nie używa, a w cm/cd nie będzie dostępny, także szczerze mówiąc będę wolał gdy techies będzie w teamie przeciwników, picknie się wtedy coś z summonem i "goblin techies has left", pamiętam to z doty 1 jeszcze ;d

    @edit
    Zrobiłem sobie konto na prodota, fajna sprawa bo jak obczajałem ranking to sporo nicków z gareny jeszcze pamiętam(smmn, el_lisek), także myślę że sporo ciekawych gierek tam rozegram jak już mi się net poprawi ;d
    Ostatnio zmieniony przez Taidio : 25-07-2014, 12:33

  14. #763
    Avatar Celestian hunter
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    32
    Posty
    1,059
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    W sumie też tak sądzę, gobliny nie są najłatwiejsze do grania, sam zresztą najchętniej zobaczyłbym kilka gier jakichś streamerów, zanim zagram nimi na pubie. Spodziewam się zresztą, że przez pierwsze tygodnie od wypuszczenia tego bohatera znacznie częściej będzie wybierany zeus, lycan, czy jakieś tankowate postacie, choć wystarczy nawet jeden ogarnięty support z wardami, żeby uprzykrzyć mu życie.

    Ale zgadzam się - dla niezgranej drużyny przeciwnej techies będą koszmarem ;d


    btw. pamiętam z doty 1 słabą animację ataku i koszmarny dmg bazowy (30). Ale movement speed 270...? ała

  15. #764
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,014
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Po co techiesowi dobra animacja czy bazowy dmg, skoro postawi 1 minę i creepów nie ma ;d Myślę że do pushowania też może być dobry, nie pamiętam dokładnie ile jego miny robiły dmg do towerów, ale była to spora liczba na pewno

  16. #765
    Avatar Arinori
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    日本
    Wiek
    31
    Posty
    2,566
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po co techiesowi dobra animacja czy bazowy dmg, skoro postawi 1 minę i creepów nie ma ;d Myślę że do pushowania też może być dobry, nie pamiętam dokładnie ile jego miny robiły dmg do towerów, ale była to spora liczba na pewno
    Zagrałem techies w dota 2 postawiłem z 5-8 beczek i penta kill :D Postać bedzie czystym 4fun bo na niego itemy to tylko z dużym mana regen i hp boostem aby coś potrafił tankować ale skill Kamikaze jest OP masz low hp wiesz ze umrzesz jebac to ALAH AKBAR :D

    Anime-Planet.com - anime | manga | watch anime online

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •