Reklama

Pokaż wyniki sondy: Czytasz książki ? (lektury szkolne się nie liczą)

Głosujący
1032. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • Tak

776 75.19%
  • Nie

256 24.81%
Strona 239 z 249 PierwszaPierwsza ... 139189229237238239240241 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,381 do 2,390 z 2486

Temat: TORG Czytelnia: Co czytasz? Co polecasz? - luźne rozmowy [WAŻNY PIERWSZY POST]

Data rejestracji
    2006
    Siła reputacji
    19

Domyślny

Cytuj Minsafo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z tego co widzę, to ebook zawiera tylko kilka pierwszych rozdziałów, a nie całą powieść.
    W pracy nie ściągałem to nie widziałem, ale w mailu wielki czerwony napis: "POBIERZ EBOOKA ZA DARMO!!!!!!111"

No to fajnie xD.

Data rejestracji
    2008
    Siła reputacji
    12

Domyślny

@Dzzej ; @Slupek ; @Kulekxp ;
    Dziękuję za szybką reakcję, teraz trochę będę się głowił co wybrać z tych propozycji! :)

3. Reklama
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Siła reputacji
    11

Domyślny

Jak co roku czytam wszystkie 7 tomów HP No i jak co roku zawsze mam napady depresji że to juz koniec.

Może nie na temat ale czy znacie jakieś strony / fora gdzie można umieszczać opowiadania, czytać je i oceniać?

★ Użytkownik premium ★
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    16

Domyślny

Cytuj Mysterious Boy napisał Pokaż post
    Jak co roku czytam wszystkie 7 tomów HP No i jak co roku zawsze mam napady depresji że to juz koniec.

Może nie na temat ale czy znacie jakieś strony / fora gdzie można umieszczać opowiadania, czytać je i oceniać?
    Kiedyś trochę się w to bawiłem i było sporo tego typu stron, z podziałem na gatunki. Wysypały się wszystkie czy nie sprawdzałeś w googlach? :P

Gorąco polecam Wam do przeczytania Terror Dana Simmonsa. Dopowiedziana przez autora historia najtragiczniejszej w historii wyprawy arktycznej z 1845 roku. Przepadły dwa okręty (wrak tytułowego Terroru odnaleziono we wrześniu zeszłego roku) i 129 członków załogi. Jest marynarska przygoda w ekstremalnych, wykańczających warunkach, są świetne elementy horroru, wyraziści bohaterowie i chyba najlepsze możliwe zakończenie całej historii. Bardzo podoba mi się też styl Simmonsa: jest zwięzły, konkretny, budzący skojarzenia z reportażem i pozostawiający czytelnikowi miejsce na interpretację.
    Po skończeniu książki kilka godzin spędziłem na wyszukiwaniu faktów o tej feralnej wyprawie, wciągnęło mnie naprawdę mocno :)

Data rejestracji
    2010
    Siła reputacji
    10

Domyślny

Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Kiedyś trochę się w to bawiłem i było sporo tego typu stron, z podziałem na gatunki. Wysypały się wszystkie czy nie sprawdzałeś w googlach? :P

Gorąco polecam Wam do przeczytania Terror Dana Simmonsa. Dopowiedziana przez autora historia najtragiczniejszej w historii wyprawy arktycznej z 1845 roku. Przepadły dwa okręty (wrak tytułowego Terroru odnaleziono we wrześniu zeszłego roku) i 129 członków załogi. Jest marynarska przygoda w ekstremalnych, wykańczających warunkach, są świetne elementy horroru, wyraziści bohaterowie i chyba najlepsze możliwe zakończenie całej historii. Bardzo podoba mi się też styl Simmonsa: jest zwięzły, konkretny, budzący skojarzenia z reportażem i pozostawiający czytelnikowi miejsce na interpretację.
    Po skończeniu książki kilka godzin spędziłem na wyszukiwaniu faktów o tej feralnej wyprawie, wciągnęło mnie naprawdę mocno :)
    to ja chyba sprawdzę to skoro polecasz bo hyperion mi się bardzo podobał od tego autora
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

(...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

Data rejestracji
    2010
    Siła reputacji
    12

Domyślny

Cytuj Mysterious Boy napisał Pokaż post
    no cumpel, szkoda syry że deduwa i zmarszczonego freda ;]

★ Użytkownik premium ★
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    16

Domyślny

Cytuj Pumpkin napisał Pokaż post
    to ja chyba sprawdzę to skoro polecasz bo hyperion mi się bardzo podobał od tego autora
    A przeczytałeś całą sagę czy tylko Hyperiona? ;) @Pumpkin ;

Data rejestracji
    2010
    Siła reputacji
    10

Domyślny

wszystkie 3 czesci
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

(...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

★ Użytkownik premium ★
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    16

Domyślny

Cytuj Pumpkin napisał Pokaż post
    wszystkie 3 czesci
    Są cztery przecież ;p I jak Ci się historia Endymiona podobała w porównaniu do pierwszych dwóch części?

Data rejestracji
    2010
    Siła reputacji
    10

Domyślny

Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Są cztery przecież ;p I jak Ci się historia Endymiona podobała w porównaniu do pierwszych dwóch części?
    to chyba jednak 4 przeczytałem. Jak się na kindlu czyta a nie w wersji fizycznej to się tak nie pamięta ile było książek zwłaszcza że każda była jeszcze podzielona na połówki.
    Wg mnie pierwsza część najlepsza, a w drugiej za dużo johna keatsa i innych dziwnych wątków. Za to trzecia znów mi się podobała bardzo przez te patenty statków zmartwychwstańczych pościgów w kosmosie itp. a za to 4 znów trochę za dużo abstrakcji na tej planecie górskich szczytów.
    Ale cała seria baaardzo oryginalna i cała mi dostarczała przyjemność z czytania.

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania