Reklama
Strona 1 z 5 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 61

Temat: [Zapowiedz] 7.4 real tibia map server!

  1. #1
    Virguxo

    Domyślny [Zapowiedz] 7.4 real tibia map server!

    Witam,chcialbym was zaprezentowac swoj serwer.Jest to real mapa pod wersje klienta 7.4.Serwer jest identyczny jak classicalia.net.Data otwarcia serwera nie jest jeszcze znana,ale przewiduje na polowe czerwca,jak narazie musimy tylko naprawic kilka rzeczy i rozwiklac problem z map edytorem,ktorego potrzebujemy do zrobienia do zrobienia kilku rzeczy na mapie,nie jest to latwe z tym ME , gdyz nawet Remere (RME) nie chce pomoc wiadomo oczywiscie dlaczego.Moze wy macie gdzies jakis stary map edytor nie wiem jakie kiedys byly ja zawsze uzywalem RME albo SimOne.Chcialbym kilka waszych rad odnosnie wlasnie expa i innych waznych rzeczy,wiec jesli masz jakies watpliwosci to pisz

    Troche o serwie:
    -Serwer oczywiscie bedzie stac na serwerze dedykowanym
    -Exp jestem za tym aby exp byl x5,jednak ludzie chca takiego expa
    Kod:
    8-20 x12
    21-35 x10
    36-50 x8
    51-999 x5
    -loot x2
    -mlvl x5
    -skills x8

    Jak cos mi sie przypomni to napisze pozniej i dodam ewentualne zdjecia.

    i41.tinypic.com/nucr6.jpg ->link do zdjecia nie moge dodac normlanie bo nie mam 100 postow,jestem nowy uzytkownikiem.

    i40.tinypic.com/2iuvyb6.jpg
    i40.tinypic.com/nvaauw.jpg
    Ostatnio zmieniony przez Virguxo : 21-05-2009, 18:21

  2. #2
    HitEmHigh

    Domyślny

    Po 1. Nie uda Ci się to... Ten exp stage zmienia cały "klimat" gry na 7.4 .
    Po 2. Sądzę, że z czasem hoster/gm'owie zaczną ingerować w gre ; )
    Po 3. Mapa która jest na Classicalii to mapa, która została skradziona Cipsoftowi - więc GL&HF.

    To by było na tyle.
    Ostatnio zmieniony przez HitEmHigh : 20-05-2009, 18:28

  3. Reklama
  4. #3
    krzywyryjdwa

    Domyślny

    Ehh, zapewne to będzie polskje chartkorofe gufno dla siomkuf!
    No ale jak chcesz miec syf na serwie, to rob, prosze bardzo.

  5. #4
    Virguxo

    Domyślny

    Aha,wiec sluchajcie nooby:

    Classicalia ma mape odemnie ja sprzedalem im otsa lecz na wersji 7.7,a oni psotawili oldera.net , a teraz przekonwertowali na 7.4.Gmy napewno nie beda integrowac w gre a po 2 zobczycie za miesiac jak Rothar (teraz sie wabi Dixon) , otowrzy jakis super sms shop 100mln expa za 5 EUR,bo to ten sam owner co oldera.net,narozia.com itp.Wystarczy sie wynurzyc z dziury i zoabczyc forum otfans co tam pisza ludzie bo wszyscy go znaja i wiedza ze on lubi oszukiwac ludzi.

    A ty krzywyryjcu myslisz ze jak polak robi serwa to zaraz jakies gowno?To ze ty tak robiles to nie znaczy ze bedzie tak na moim serwie.Polskie serwery sa lepsze niz inne bo maja duzo lepszych ownerow spojrz na lsite otsow.Np.Eloth itd jak ma uptime , a oldera taka po 2 miechach znikla.

    Piszcie co chcecie i tak zapewne przyjdziecie grac na serwa predzej czy pozniej wiec GL. KTHXBYE

  6. #5

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    209
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Po 1 raty są do dupy!
    Powinny być takie jak na classic bo to są idealne może m lvl troszeczkę większy -inne psują całkiem klimat gry.
    po 2 Mapa hmm, zapewne Ci się uda po tym co napisałeś up.
    po 3 Broń cie panie boże dawać stage-.- to jest chyba najgorsze co może
    być na otsa osobiście nienawidzę ostów ze stagem expem.


    Najlepsze raty to są :

    Exp-3x
    Mlvl-2,5-3x
    Skills-3-4x
    Lot-2x
    To są raty to tego otsa właśnie takie zachowują swój klimat.
    Po 4 ile czasu Ci zamie zrobienie otsa?
    Jak do miesiąca czasu to można czekać.

    Jak można chętnie bym prosił gg na pw.

    Pozdrawiam,
    Klavius.
    Ostatnio zmieniony przez KlaViuS : 20-05-2009, 16:28

  7. #6
    HitEmHigh

    Domyślny

    Cytuj Virguxo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Polskie serwery sa lepsze niz inne bo maja duzo lepszych ownerow spojrz na lsite otsow.Np.Eloth itd jak ma uptime[...]
    Tak właśnie Eloth. Jak dla mnie LooSik jest jedynym "zaufanym" hosterem ; ). Skoro piszesz, że sprzedałeś tego OTSa to musi być jakaś przyczyna nieprawdaż? Może nie podołałeś wyzwaniu i zrobisz to po raz kolejny i zamkniesz OTSa po paru dniach/tygodniach?

  8. #7
    Virguxo

    Domyślny

    Cytuj HitEmHigh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak właśnie Eloth. Jak dla mnie LooSik jest jedynym "zaufanym" hosterem ; ). Skoro piszesz, że sprzedałeś tego OTSa to musi być jakaś przyczyna nieprawdaż? Może nie podołałeś wyzwaniu i zrobisz to po raz kolejny i zamkniesz OTSa po paru dniach/tygodniach?
    Nie mialem zadnego wyzwania ,bo wogole nie mialem ochoty jakos hostowac otsa 7.7,zaplacil mi za skrypty itp,ja mu zrobilem dodatkowo kilka rzeczy i poprostu sprzedalem bo nie myslalem wtedy o hostowaniu otsa,wciaz posiadam tego otsa co mu sprzedalem lecz pod wersje 7.6,napisalem konwerter i przerobilem do 7.4 i wierzcie mi mapa jest identyczna jak rl,tylko trzeba kilka spraw niech je nazwe "kosmetyczne" dopracowac w map edytorze.

    I mozecie mowic co chcecie,lecz ja wam mowie ze zmienicie zdanie wkrotce jak ots bedzie online.Nie chcem robic tutaj zadnej antyreklamy dla ownerow Classicali,lecz jeden z gm jest dobrze znany w swiecie Open Tibii jako ze sie tak wyraze oszust i mozecie sobie poszukac na innym forum o nim.


    @Klavius
    Tak jak napisalem,ja nie jestem zatym zeby byl exp stage,wole normlany exp staly,tlyko chcialem sie was porawdzic.
    Ostatnio zmieniony przez Virguxo : 20-05-2009, 17:00

  9. #8

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    209
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Zdecydowanie takie raty jak napisałem są dobre, ja tam wole
    się sporo napracować niż mieć to w parę dni...

    a więc powtórzę pytanie.
    Za ile mniej więcej można spodziewać się servA?

  10. #9
    Virguxo

    Domyślny

    Cytuj KlaViuS napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zdecydowanie takie raty jak napisałem są dobre, ja tam wole
    się sporo napracować niż mieć to w parę dni...

    a więc powtórzę pytanie.
    Za ile mniej więcej można spodziewać się servA?
    Powiem wprost w niektorych miejscach na mapie brakuje obramowania,oczywscie bede nad tym pracowal lecz nie wiem czy to jest wogle wazne bo nikt do tego nie przywiazuje uwagi.Najgorsze jest to ze nie dzialaja teleporty i domki po przekonwertowaniu a tym co stworzyli Classicalie,dziala bo przeciez maja Remere i on sie zajmowal taka robota ja proboje swoimi sposobami,przeciez mozecie tez jakos pomoc jak sie znacie.

  11. #10
    Avatar Naruto-XNE
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Względne
    Posty
    62
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jest pare kwestii do uzgodnienia...

    1. Regulamin się kłania, jak nie to jutro koło 16 ten temat zniknie.


    Daje choć zdjęcie pozostawia wiele do życzenia.

    2. Serwer, nie wydał mi się Ciekawy - nie przepadam za, aż tak starą Tibią. Jednak do tematu zaglądłem z Ciekawości. Twoje przedstawienie serwera budzi u mnie obrzydzenie. W ogóle co gracza ma skłonić do gry? Exp tylko? ...

    3.
    Cytuj Virguxo napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chcialbym kilka waszych rad odnosnie wlasnie expa i innych waznych rzeczy ...
    Mapka chyba zalicza się do ważnych, rzeczy więc nie wiem czemu zaraz besztasz za zwracanie na to uwagii?...

    4. Masz taką wielkkąąąąą wiedzę na temat polskich serwerów i ich ownerów, to powinieneś sam wiedzieć ile dla graczy będzie najlepiej.

    Temat odpychający - Dowidzenia.

    Pozdrawiam.
    To nie obywatele powini się bać rządu, tylko rząd powinien bać się obywateli.

    Cytuj przemko93 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    hXXp dlaczego twój linka ma XX w tym wyrazie ??podejrzane

  12. #11
    Avatar tazx
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,235
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj HitEmHigh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po 1. Nie uda Ci się to... Ten exp stage zmienia cały "klimat" gry na 7.4 .
    Po 2. Sądzę, że z czasem hoster/gm'owie zaczną integrować w gre ; )
    Po 3. Mapa która jest na Classicalii to mapa, która została skradziona Cipsoftowi - więc GL&HF.

    To by było na tyle.
    Integrowac? Ingerowac - co najwyzej... co do mapy tez mnie rozbawilo, wierzycie w takie cos jak "mapa skradziona cipsoftowi"? co najwyzej jest strackowana, bo w wiecej watpie szczerze ;]


    @OT

    Zajebiscie, pisze sie na to ;] ... zreszta chcialem pograc na Classicali, ale ten exp 3x mnie zniechecil, z uwagi na to, ze otsy nie sa wieczne i w koncu predzej czy pozniej padna ;] dlatego szkoda troche czasu na wbijanie expa na 3x exp ;] ... stage jest idealny ! ;]



    @Naruto-XNE
    wiele osob bedzie gralo na takim servie ;] mowisz, ze nie przepadasz za "stara tibia" - no, gdybym zaczynal od tibii 8.X tez bym za nia nie przepadal ;]

    zreszta, co on ma dac w tym temaacie ? jakis kur^a kolorwe napisy i neony ? napisal najwazniejsze info i ci co szukali takiego servera napewno na niego trafia ;]

  13. #12
    Virguxo

    Domyślny

    Cytuj tazx napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Integrowac? Ingerowac - co najwyzej... co do mapy tez mnie rozbawilo, wierzycie w takie cos jak "mapa skradziona cipsoftowi"? co najwyzej jest strackowana, bo w wiecej watpie szczerze ;]


    #OT

    Zajebiscie, pisze sie na to ;] ... zreszta chcialem pograc na Classicali, ale ten exp 3x mnie zniechecil, z uwagi na to, ze otsy nie sa wieczne i w koncu predzej czy pozniej padna ;] dlatego szkoda troche czasu na wbijanie expa na 3x exp ;] ... stage jest idealny ! ;]



    #Naruto-XNE
    wiele osob bedzie gralo na takim servie ;] mowisz, ze nie przepadasz za "stara tibia" - no, gdybym zaczynal od tibii 8.X tez bym za nia nie przepadal ;]

    zreszta, co on ma dac w tym temaacie ? jakis kur^a kolorwe napisy i neony ? napisal najwazniejsze info i ci co szukali takiego servera napewno na niego trafia ;]

    Zgadzam sie a Naruto-XNE nawet nie bede komentowac bo szkoda mi noobow,ktorzy nie widza gry w ta gre bez aimbota.Ciezko pocwiczyc pvp?To na tyle.

  14. #13
    Virguxo

    Domyślny

    Cytuj Naruto-XNE napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jest pare kwestii do uzgodnienia...


    3. Mapka chyba zalicza się do ważnych, rzeczy więc nie wiem czemu zaraz besztasz za zwracanie na to uwagii?...

    4. Masz taką wielkkąąąąą wiedzę na temat polskich serwerów i ich ownerów, to powinieneś sam wiedzieć ile dla graczy będzie najlepiej.


    Pozdrawiam.
    3.Nie wiem czy ktos bedzie zwracal konkretna uwage na kilka niedogodnien z brzegami,ale wiadomo wszystkiego od razu nie naprawie.

    4.Nie wiem o jakiej wiedzy mowisz,a z tymi co dla graczy bedzie najlepsze to tym bardziej nie kumam,chyba wiadomo ze klimat sie liczy i brak korupcji.

    Dobra narazie spadaj na tibie 8.41891113

  15. #14
    Avatar Erukumir
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poland
    Posty
    91
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Virguxo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zgadzam sie a Naruto-XNE nawet nie bede komentowac bo szkoda mi noobow,ktorzy nie widza gry w ta gre bez aimbota.Ciezko pocwiczyc pvp?To na tyle.
    a ja niewiem po co ktoś miał by grac na twoim serwerze jak wszystko ma być tak jak na ~clas...
    na dodatek przyszły hoster to dziecko które wyzywa wszystkich do okoła....

  16. #15
    Virguxo

    Domyślny

    Po prostu nie rzoumiem niektorych ludzi tutaj.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Dinera.net Real Map Tibia Server OTS
    Przez haleko w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 31-08-2015, 10:25
  2. OPENKA.NET NEW BEST REAL MAP TIBIA SERVER OTS
    Przez haleko w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 09-08-2015, 19:47
  3. DINERA.NET NEW REAL MAP TIBIA SERVER OTS
    Przez haleko w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 17-07-2015, 09:51
  4. [8.60] RonTFS! Oficjalna zapowiedz serwera Real Map.
    Przez RonIT w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 20-12-2014, 17:00
  5. [8.60] vixara.pl best real map tibia server !
    Przez Aavil w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 16-02-2012, 00:04

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •