Witam , mam konto do reklamacji :) pisze meila . . podam nick stad zebys wiedzial ze to ja... pozdro
Wersja do druku
Witam , mam konto do reklamacji :) pisze meila . . podam nick stad zebys wiedzial ze to ja... pozdro
@BBsrv ;
Jakiś update niebawem przewidziany?
24h czekam na doladowanie portfela za 20zl nick na stronce kamilcio
bump
Niestety nerana bez żadnego updatu :C.
moze jakis uptade kont ?:>
Up
ino do końca roku dodatkowe 10% do każdego doładowania !
bump
@BBsrv , kiedy będziesz sprawdzał reklamacja na mailu , bo wysyłałem Ci już chyba 2 tygodnie temu wiadomość że ktoś odzyskał konta , i do tej pory odpowiedzi nie ma .
Czyli nie warto w ogole pisac reklamacji jesli ktos odzyskal jakies konta ktore kupilem?;d
czesc. kupilem u ciebie konta niestety z 6 kont jakie kupilem dwa nie wchodza. priv
Na maile odpisuję na bieżąco, max czas to 24-48h, więc jeśli od 2 tygodni nie dostałeś ode mnie wiadomości to albo nie dostałem jej od ciebie albo dostałem i poleciała do spamu, albo dostałem i napisałeś do mnie coś w stylu "kupiłem konto i passy nie działają" (czyt. 0 konkretów) to po prostu takie wiadomości ignoruję.
O nie! Przejrzałeś mnie ! Plz nie mów nikomu ;/ Reklamacje przez stronę już dawno zostały usunięte, ze względu na cebule, którzy to sobie klikali że hehe passy nie działają, mimo że last login na koncie na wszystkich postaciach dziwnych trafem w odstępie 10 sekund - 2 minuty po zakupie. Wystarczy napisać na email.
Zależy, ile czasu od zakupu minęło.
XD tak bardzo obchodzi mnie opinia jakiś randomów...
Większość osób otrzymuje odpowiedź w godzinę, czasem do 24h, oczywiście o ile potrafi napisać chociaż podstawowe informacje /patrz wyżej/ co zresztą może dużo osób które do mnie pisały na email potwierdzić.
p.s. do tematu zaglądam raz na 3-4 dni żeby go odświeżyć, więc najszybszą metodą kontaktu jest email lub pw na forum.
Chciałem porobić jakieś zakupy, ale coś widocznie nie działa, bo nie można nic filtrować (żadne konta się nie pojawiają nawety bez filtra), jak możesz, sprawdź proszę.
A Plastus dalej czeka z doładowaniem portfela na update kont :<
nowego nic nie mam i póki co nie będę miał - nie mam skąd ;d @Plastus ;
bump
bump
Kupiłem konto do którego passy nie działają, napisałem w tej sprawie meila 24.12 i do tej pory nie ma odpowiedzi, czy sprawę można jakoś wyjaśnić ?
mój nick na tibia24.com : xblokerq
Dziwne ...
Załącznik 344743
Kupiłem łącznie 4 konta, do jednego tylko hasło nie działa
Bump
bump
nie polecam nie oddal pieniazkow za jedno konto ktore zostalo shakowane...
ogarnij jakis uptade kont :(
bump
Witam serdecznie, nie polecam servisu tego pana , 3 tygodnie temu zakupilem od niego konto na 51 lvlu , po czym aktywowalem pacc i wbilem 95 lvl , po czym ktos odzyskal hasło i zalogowal na konta ^ , zaraz dodam wszystkie screeny z zakupienia postaci , wlasnie zmarnowalem jakies 50 zl na tego pana ^
trzeba było :
1. kupic konto bez rk
2. jesli kupowales z rk to trzeba bylo pierw zmienic dane i rk
Trwa aktualizacja kont, która potrwa do kilku/kilkunastu godzin.
Informujemy również, że płatności SMS będą dostępne jedynie do końca stycznia. Od 1 lutego 2016 będzie możliwość doładowania konta jedynie przelewem oraz Tibia Coins.
W związku z tym, do końca miesiąca otrzymujesz +15% do każdego doładowania konta SMSem lub PRZELEWem
Nie wiem czy to tylko u mnie, ale filtry coś się zwaliły i cały czas jest:
Postaci z wybranymi filtrami: 0
Jak dalej trwa update to olej mój post ;p
^ tak samo , jak u pana wyzej. Jednakze ludzie konta kupuja :D
# edit
lol , jakiego to trzeba miec pecha , zeby wybierac sposrod kont bez rk z voucherem 12 dni 15 minut. Nastepnie kupic nie dzialajace XD
wyslalem maila
^ punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia ;)
bumo ostatnie dni z możliwością płatności sms
Zakupiłem konto w przedziale 54-70~ i dostałem passy, które nie działają.
http://tibia24.com/?id=2
Dzisiaj ostatni dzień, kiedy możecie doładować saldo SMSem, informuję również, że wkrótce będę zamykał serwis, więc proszę o wykorzystanie wszystkich doładowanych środków.
Dokładna informacja o zakończeniu działalności pojawi się kilka dni przed planowanym zamknięciem strony.
Przypominam również o zmienianiu passów po zakupie konta.
Up
Sprzedaż kont tylko do 10.02.2016.
Od 10 lutego nie będzie możliwości kupowania kont.
Proszę o wykorzystanie wszystkich środków z portfeli.
Jedynie kilka osób które biorą ode mnie konta regularnie hurtowe ilości kont będą miały możliwość dalszego kupna
bump ostatnie dni ;)
gdybyś się wcześniej odezwał... a nie po 3 miesiącach XD myślę, że i tak z tego konta z paccem wyciągnąłeś więcej w itemach niż zapłaciłeś za konto? ;p
@topic
Sprzedaż zakończona.
Proszę o zamknięcie tematu ;) @Andela ;