Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: medivia halp

  1. #1
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,420
    Siła reputacji
    19

    Domyślny medivia halp

    znalazlem notatnik z passami do medivi, sa chary jakies (najwiekszy 105 druid) na legacy/destiny/pendulum. szukam jakiegos uzyszkodnika ktory mi powie czy jest cos warte i moge wt na iglice zrobic czy raczej wszystko do wyjebania
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  2. #2
    Avatar Lacho
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    1,504
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    nic

  3. #3
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    8,007
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    znalazlem notatnik z passami do medivi, sa chary jakies (najwiekszy 105 druid) na legacy/destiny/pendulum. szukam jakiegos uzyszkodnika ktory mi powie czy jest cos warte i moge wt na iglice zrobic czy raczej wszystko do wyjebania
    nic nie warte, najlepiej wyjeb passy, ze nikt im liczby online nie robil
    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co myslicie o takim tatuazu psimek i tibiarz77 trzymaja sie za rece a nam nimi lata profesorek na wozku

  4. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. pulpit mnie sie popsuł halp me
    Przez Mugenoo w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 21-04-2012, 23:45
  2. HTC czy Nokia? Torgu halp!
    Przez Moveric w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post: 24-01-2012, 15:28
  3. Halp pls
    Przez Sir Pener w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 06-03-2011, 11:23
  4. [7.4] TibiaSuite, halp
    Przez Kukurydza Konserwowa w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 05-12-2010, 18:41
  5. [7.4][proxy]halp
    Przez Kukurydza Konserwowa w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 15-03-2010, 23:07

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •