znalazlem notatnik z passami do medivi, sa chary jakies (najwiekszy 105 druid) na legacy/destiny/pendulum. szukam jakiegos uzyszkodnika ktory mi powie czy jest cos warte i moge wt na iglice zrobic czy raczej wszystko do wyjebania
Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)
Zakładki