nie żebym się przypierdalal ale czym się różni rl od takiej igły poza mnożnikami? Ciekaw po prostu jestem opinii
Wersja do druku
Prawie wszystkie edycje wypas ots, na którym był bug w item shopie i miałem infinity items w sklepiku szkolnym xD
promptuje sobie do claude code i mi pisze takie głupotki w lua
https://streamable.com/owst2s
https://streamable.com/ebt2n9
Cytuj:
14:59 Admin [8]: hi
14:59 Angmar: Welcome to the Balrog Arena, Admin! I can exchange your Balrog Tokens for valuable rewards. Say trade to see my offers.
14:59 Admin [8]: balrog tokens
14:59 Angmar: You have 10 Balrog Tokens - enough for a reward! Say trade to exchange them. Remember: every 10 Balrog kills earns you 1 token.
14:59 Admin [8]: trade
14:59 Angmar: I can offer you one of these rewards for 10 Balrog Tokens:
1 - White Piece of Cloth
2 - Green Piece of Cloth
3 - Lizard Leather
4 - Minotaur Leather
5 - Iron Ore
6 - Ape Fur
7 - Chicken Feather
8 - Bat Wing
9 - Bear Paw
10 - Honeycomb
Which one do you want?
Czy będą balrog tokeny na gildie
:szczescboze
https://streamable.com/5l7gij
eh dajcie jakis kozak custom ots dla gita. prawdziwe doznania rpg a nie jakies guwno kolejne dla mefedroniarzy ktorzy graja w tibie codziennie od 30 lat. taki seyaots albo grimots ten oryginalny zanim wymyslili mounty i sprzedali pomysl cipsoftowi i siedza na wyspach cucka. igielke gdzie wchodzisz w dziuple bo nikt nie zna mapy a tam olbrzymi pająk i nie ma rope spota
bo nie bede korzystal z silnikow zabugowanych dziurawych jak sita a dla 15 osob nie bede od zera pisal
https://torg.pl/tematy-serwerow/4638...tml?highlight=
ten wygląda fajnie, odpalaj :feelswowman
Patrzcie jaki uszypliwy...
To nie uszczypliwość, śledziłem nawet discorda bo mi sie podobał projekcik :( Chyba nawet z pol roku/rok temu cos tam publikowales
w roku 2011 taki ots to bylby kot :feelsokayman
KLEKSORIA.COM. Piękny to był server, nie zapomnę go nigdy.
Swoją drogą, gdzie teraz się sprawdza listę otsów? Otservlist śmierdzi padliną.