Alex Hope napisał
No oczywiście, jak mówią o "polskich obozach śmierci" to trzeba im przyklasnąć i zakończyć temat, co by się szanowny pan Master nie denerwował oglądając telewizronię.
Za 50 lat świat uzna takie obozy za niepodważalną prawdę i wtedy twoje wnuczęta będą płaciły wysoką cenę za coś, czego ich naród nie zrobił.
Skoro były przypuszczenia, że elektryk został kablem to trzeba w to brnąć i poznać prawdę, żeby przyszłe pokolenia nie uczył się kłamstw.
Ja mowie o rozdrapywaniu ran z 2 wojny swiatowej, Ty mi wjezdzasz z jakimis polskimi obozami smierci. ocochodzi.jpg
Nalezy potepiac takie cos, tak. Akcje spoleczne, wypowiedz polskiej ambasady etc. jak najbardziej bo to sa rzeczy biezace, na ktore mamy wplyw i ktore moga miec wplyw na nasza przyszlosc. Ale gdyby mi rzad zaczal tworzyc specjalne komisje i oceniac czy uzycie "polski oboz smierci" w takim kontekscie, a nie w takim i w takiej sytuacji jest odpowiedni, a w takiej nie to bym juz stwierdzil, ze sa debilami i wolalbym zeby zajeli sie bardziej palacymi problemami. Zreszta w zwiazku ze sprawa "polskich obozow" i yolokaustu wypowiadalem sie na innym forum, tutaj wolalbym uniknac tego tematu ze wzgledu na rynsztokowy poziom. Po za tym za chuj nie wiem skad wyciagnales tutaj akurat ten temat, ale juz niewazne no.
Tak się martwisz o przyszłość, a nie pomyślisz, że nie rozliczanie zdrajców narodu może tylko zachęcać takie kurwy do podobnych działań na szkodę kraju w przyszłości, no bo hehe ludzie nie chcą słuchać o takich rzeczach to możemy sobie robić co chcemy.
No bo cheche rozliczenie 80 letnich dziadkow teraz po tylu latach jak nakradli i niszczyli kraj na pewno zniecheci nastepnych bo przeciez ktos moglby ich zlapac wiec na pewno przestana co nie ;pppp
Jezeli politycy i ludzie beda reagowac na to co dzieje sie w kraju i skupia sie na powaznych problemach, a nie na ciaglym tworzeniu sztucznych, w kraju zapanuje wiekszy dobrobyt to kazdy bedzie mial wyjebane w to czy jakis tam kaczynski czy inny walesa byl komuchem, po za tym wtedy bedzie czas, pieniadze i sposobnosc do rozliczanai takich ludzi. No, ale jak wszystko zmierza w chujowym kierunku, bida co raz wieksza, dlugi kraju co raz wieksze, niezadowolenie w spoleczenstwie rosnie no to trzeba bohatersko znalezc sobie wygrany temat, pokazac jak to walczymy z komuna i jak to za chwile bedzie rajsko w krainie mlekiem i miodem plynacej. Jak tylko wszystkich 80 latkow powsadzamy do wiezienia, to jest teraz najwazniejsze, absolutnie. Wazne zeby pan alex hope z forum torg byl zadowolony bo obalono Walese, tego komuniste kodowca skurwysyna, od razu bedzie mu sie lepiej zylo xD Juz chuj z tym, ze Ci ktorzy uwazali go za bohatera nadal beda uwazac go za bohatera, Ci ktorzy za zdrajce teraz tylko utrwala swoje zdanie, koniec. Taki ma to wplyw na spoleczenstwo. Chuj z tym rowniez, ze sa to rzeczy oczywiste, ktore mozna bylo ogarnac duzo wczesniej, ale jednak teraz jest na to odpowiedniejszy czas.
Panie Alex Hope, kubeł zimnej wody i proszę się ogarnąć, bo w czasie mojego stażu na tym forum zawsze uważałem cię za bardzo ogarniętego ziomka.
poprawilem i koncze temat tym samym, pozdrawiam
Zakładki