pochwal się swoją brodą jak jesteś taki cwany
wrzucę fotkę za kilka dni jak się poprawiło i sami zobaczycie,że będzie dobra broda
Wersja do druku
A ja mam brode jak Geralt z trzeciego wieśka i śmiecham z takich co to rośnie im jeden włosek na jeden cm twarzy XD
na zagęszczenie brody niektórzy używają rogaine i innych specyfików pomagających w zatrzymaniu wypadania włosów
jak mi urosnie broda to wrzuce, dzis sie golilem takze wygladam jak cipa
heh
@Tazz ; chocbys sie golil 2 razy dziennie to broda nie bedzie rosla szybciej
golę sie codziennie od czerwca i widze znaczny postęp w sile mojej brody i to jest mój pierwszy 100% poważny post na tork.ork od 1410
Nie gole się od 7 dni, wyglądam jak rasowy pedofil. Jeszcze kolejne 8 dni bez maszynki - może wstawię zdjęcie to się pośmiejemy.
Ogólnie to kiedyś chciałem mieć brodę o zazdrościłem, nawet pytałem Taty kiedy mu zaczęła ostro rosnąć xD teraz uważam, że im dłużej będę miał taki lajtowy zarost tym lepiej. Golenie mnie wkurwia a golić musze (i to pod włos) codziennie z racji na delikatną skórę mojej Śliczności.
Mi zarost rosnie bardzo szybko. Po miesiacu kudly moge zlapac w garsc. Ale mimo wszystko gole sie codziennie. Z golarka jest problem, ze jakos super sie nie ogolisz, dlatego trzeba systematycznie uzywac. Ja gole sie 2x dziennie. Jak ryj zapuszcze to sama golarka nie wygoli tak dokladnie, musialbym jezdzic po pysku z 15minut. Wtedy gole sie zwykla reczna, na wymienne koncowki.
Golarke mam philipsa hq 8270. Moge polecic, choc juz pewnie nie ma tego modelu w sklepach, kupilem go z 5 lat temu. Plusem jest tez trymer.
A reczna mam gillete fusion i tylko koncowki dokupuje. Pianka loreal.
Za miesiąc wrzucę swoje foto, jak już będę na studiach, to się pośmiejemy :D
Ja bym mógł wsumie wrzucić swoje z okresu miesiąca. Też miałem brodę taką że jak podchodziłem do kasy w biedronce a była kolejka to wszyscy spierdalali bo mysleli ze im allahu akbar zaserwuje .
Jak sie poprawnie golic gdy ktos ma zajeviscie wrazliwa skore? Talking pianka I balsam I modl die zeby nic nie wyjebalo czy jednak jest cos jeszcze?
Postanowilem nie golić, bo po kazdym razie miewałem jakies wysypy pryszczy. W kazdym razie jak to jest, trzeba golić często zeby gesciej i szybciej rosła? Troche opornie to idzie. Fakt, ze szybciej niz kiedys, ale mimo to na centymetrowy zarost po bokach, na brodzie i czesciowo wąs, musze czekać ponad miesiąc.
Kiedyś goliłem się maszynka było legitnie ale zaczeło przeszkadzac osobie z która się spotykam.
WIęc teraz gole się maszynka i czekam se ten np tydzień i se odrastaja i tak w koło xD golenie codziennie/co 2 dzień to katorga
najdłuzsza broda jaka mialem to :
http://screenshu.com/static/uploads/.../nq/m0ulfj.jpg
z ciekawości zapuszczałem chyba 3 tyg albo miesiąc potem zgoliłem :p imo lepiej bez
Mit. Proponuje poczytać o tym. Częste golenie po prostu wzmacnia zarost ale nie powoduje szybszego rośnięcia. Bo idąc tym tokiem tera powinno mi w 1 dzień jak i innym wypierdalać w chuj brody.
Takie geny nic z tym nie zrobisz.
polecam artykuł :
http://casualism.pl/broda-meska-zaro...-przewodnik-2/