PO 32% serio? 7 lat katastrofy i ludzie dalej jak grochem o ściane
Wersja do druku
PO 32% serio? 7 lat katastrofy i ludzie dalej jak grochem o ściane
generalnie to jaracie sie na 7% do europarlamentu gdzie polacy maja 50 miejsc na 700+ i w dodatku parlament ten nie ma nawet (na szczescie) wladzy ustawodawczej
radze sie zastanowic
Przynajmniej nie będzie mówił to co mu każą :)
Ciekawe wyniki wyborów także we Francji:
Cytuj:
Skrajnie prawicowy Front Narodowy wygrał wybory do Parlamentu Europejskiego we Francji. Partia Marine Le Pen otrzymała 25 proc. głosów - na taki wynik wskazują badania sondażowe IPSOS France.
Drugi wynik (20 proc.) uzyskała prawicowa partia UMP - Unia na rzecz Ruchu Ludowego, której wieloletnim przewodniczącym był Nicolas Sarkozy.
Przypominają się słowa Sikorskiego: Korwina nie można wpuścić do EP bo polska już za daleko zaszła by wpuścić człowieka który potwierdza wszystkie stereotypy o polakach. Sad but true
Stereotyp o polakach to zazwyczaj złodziej i alkoholik.
Już nie będe pisał kto rozkrada Polske ale nie wiem Vegeta czy ty tak poważnie to piszesz wszystko czy tylko troll.
sa jakies inf ile zbierze partia Januszka?
Jeszcze nie słyszałem by spadochroniarz się sprzedał.... Człowiek się uczy jednak całe życie.
ale zjebany narod
nie mam pytan