Ile czekaliście aż przesyłka zmieni status z "Order Processing" na asosie?Bo zapłaciłem w sobotę a dalej nie wysłali chujki;(
Wersja do druku
Ile czekaliście aż przesyłka zmieni status z "Order Processing" na asosie?Bo zapłaciłem w sobotę a dalej nie wysłali chujki;(
To podrzuć jakieś do 400 stów ciekawe ;d
http://www.zalando.pl/selected-homme...2d003-o11.html
Te mi się bardzo podobały, ale nie ma już mojego rozmiaru. Nie wiem jak z jakością, gdyż nie miałem styczności z tą marką. Osobiście i tak polecam szukać czegoś na ebayu albo w tkmaxx, gdzie można znaleźć buty dobrych marek w przywoitych cenach.
warto dodać że jestem ścięty na sebe 12mm :)
Da się gdzieś zamówić te t-shirty z h&m? Bo najbliższy sklep to 60 km ode mnie ;s (tak wiem że nie modnisie ale gdzieś trzeba spytać)
HM nie wysyła niestety. Jedynie na allegro możesz dostać ich ciuchy ale to nie oni wystawiają.
jakimś Bamą albo Nano Protectorem, no i często to robiłem. Nie ma co gadać, deszcz to jest pół biedy, ale wejdziesz w jakieś błoto czy coś i to już jest tragedia, miałem parę razy zamszowe buty i zawsze się to kończyło chujowo. Poza tym, nie chcę mi się bawić z zamszem i dzień w dzień coś kombinować.
dobrze,że napisałem do nich bo okazało się,że są jakieś problemy
Oby pogoda się utrzymała bo ja dalej bez kurtki,a jedynie zimową mam xdCytuj:
Thanks for getting in touch. I'm so sorry to hear your having issues with your order.
I will have to look into this for you as it is still saying processing.
I will be back in touch within 48 hours with more information.
apropo selected, to bardzo dobra firma. maja tez skorzane deserty, wrzucalem kilka stron temu