I zajebiście tak się siedzi w czymś takim bez majtek na chacie, czuje dobrze, na kutas zawiewa powiew z wiatraka do tego :feelswowman
Wersja do druku
kupiłeś koszulkę o kilka rozmiarów za dużą by móc z kutangą na wierzchu popierdalać na chacie?:confused:confused
Tak, a o co chodzi.
ta z knaga na wierzchu a potem narzekaja ze im sie lepi do kolan zamiast elegancka bielizna ktora caly pot wsiaka i zadnego dyskomfortu czlowiek w dolnych partiach nie czuje