jesli bys cos tam pisal niestosownego to wtedy moglbys sie obawiac, za samo ogladanie nic Ci nie moga zrobic.
Wersja do druku
podajcie jakieś dobre fora polskie bo na większości to same trole
Czy zamawiane z silkroad~ jest bezpieczne w ogole???? Pytam z ciekawosci bo imo gwarantowany przypal to jest
zamawianie tak gorzej z odbiorem :P
Istnieje jakoś mobilna wersja tora? Znalazłem w Apple Store "Onion Browser" za 0,79 ojro, ale nie wiem czy jest to do końca bezpieczne.
Przegladalem jakies 3 miesiace temu tora i czasem cos pisalem, dostalem wezwanie na komende w sprawie korzystania z tora, policja spytala sie w jakich celach korzystam z tora i takie pierdoly, dobrze ze nie zamawialem nic z silkroada bo by przypal byl.
moga rutynowo wpasc i wklepac pare mandatow za rzeczy zupelnie niezwiazane z torem
potwierdzam xD
Ma ktoś linki do stronek z przepisami piro? I zamawiał już ktoś wgl. z Silkroada coś? Jak z przypałem?
Przypal może być przy odbiorze.
Ale chyba biorąc na paczkomat to szansa na przypał minimalna?
Jakie ip zostanie wyświetlone jeżeli wejdę na torga przez przeglądarkę torowską ?
Do Ciebie tylko wysłali wezwanie na komendę. Półtora roku temu o 6 rano przyszła do mnie dwójka policjantów i jeden techniczny. Zabezpieczyli wszystkie nagrywane płytki, kilka dysków twardych i mojego laptopa. Laptopa do tej pory nie odzyskałem, nie wiem co się z nim dzieje chociaż jak ostatnio pytałem to coś tam powiedzieli, że postępowanie wstrzymane i trzeba czekać aż wznowią. No ja pierdolę, oczywiście pytali mnie też po co mi TOR, co na nim oglądał itp.
Powiedziałem, że dopiero odkrywam sieć bo przeczytałem o niej w internecie i że niby na maksa anonimowość a ja mam bzika na punckie tego, że ktoś mnie obserwuje wszędzie itd.
Spisali tylko protokół, ale nadal nie wiem co zrobiłem źle z konfiguracją.
mądrze : D
nie bawiłbym się w to poniewaz nie mógłbym zyc w stresie ze ktos moze wpasc na moja chate x
Mam nadzieję że z tymi odwiedzinami psów żartujecie... Ja używam tora prawie codziennie.
w pierwszych postach ktoś coś wspomniał o tesli. nie wiem, czy chodziło tu o różne ciekawe sprawy Nikoli Tesli, ale mam pytanie do torowiczów - da radę znaleźć jakieś opracowania i schematy jego projektów? masa tego została zwinięta przez amerykański rząd, ale to było dawno temu i może coś wyciekło... a w normalnych intenetach widze tylko stronki "zrób własną cewkę tesli! NAPIERDALA PIORUNAMI!!!!!" czy "wielkim geniuszem był on", więc trochę kicha
Da rade tam kupić jakiś pistolet? Może bym sobie sprawił jakiegoś gnata :)
myślę, że łapanie takich ludzi to pojedyncze przypadki? Inaczej byłoby o tym głośniej.
pedofil :DD policjancie h5n1 daj mi piętnastka :(
Wam tez nie dziala SR od dwoch dni?
edit
Moze ktos to zobaczyc? Potrzebuje dostepu pilnie.
Macie konto na PB&M ?
Pozwole sobie odswiezyc ;D jaka jest stawka jednego bitcoina na dzien dzisiejszy?
co daja bitcoiny?
sry jak jest wczesniej napisane a znow pytam
1BTC = 133.42 $
1BTC = 419.99999 zł
nawet nie wiedziałem, że jest takie coś (tzn. słyszałem, ale wydawało mi sie, że to jest rozbudowane proxy).
Mógłby ktoś napisać jak to jest z Tor'em albo torrentami, gdzie te pliki stron itp. sie znajdują, tzn. dlaczego policja nie zgłosi sie do hosterów i nie nakaże usunąć plików? To samo z torrentami właśnie, rozumiem, że takiego rapidshare nie zamkna, ale sa serwery, natomiast w przypadku tor i torrentów mam wrażenie jakby nie było czegoś takiego jak serwer ani hostingu, ale to niemożliwe chyba;d
jak macie żyć w stresie, to robcie co chcecie, ja tam bym nie ściągał.
Poza tym, skoro piszecie, że pozostajecie anonimowy, to jak was łapia? Pułapki w odnośnikach? Trochę to naiwne.
Torrenty to przesył p2p, pliki znajdują się u użytkowników, a nie na serwerach, na serwerach znajduje się tylko plik torrent. http://pl.wikipedia.org/wiki/Peer-to-peer
Co do tora :
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tor_%28...7_anonimowa%29
http://pl.wikipedia.org/wiki/Deep_Web
no tak, ale te pliki,strony itd. musza gdzieś istnieć... strony typu rapidshare, wiadomo, posiadaja serwery, ale strony w Tor chyba też?
jezeli lubisz male dzieci i sciagasz se filmiki na kompa, zdjecia etc to cie nie namierza, nie moga, nie dadza rady. gdy wchodzisz na tora zawsze masz inny, odmienny adres IP ktory nie istanieje i nie jest przypisany do zadnej sieci. nie ma szans na cokolwiek.
a ktos wiecej cos moze powiedziec o tych bit coinach
po co one sa,do czego sie ich uzywa
jak sie je kupuje lub jak sie je nabywa
+ bonus
duzo osob to kupuje? xD
Prosze.Cytuj:
Bitcoin – waluta cyfrowa, pierwotnie zaprojektowana w 2009 przez osobę o pseudonimie Satoshi Nakamoto[4]. Nazwa odnosi się także do używającego jej otwartoźródłowego oprogramowania oraz sieci peer-to-peer, którą formuje. „Bitmonety” mogą zostać zapisane na komputerze osobistym w formie pliku portfela lub przetrzymywane w prowadzonym przez osoby trzecie zewnętrznym serwisie zajmującym się przechowywaniem takich portfeli. W każdym z tych przypadków bitcoiny mogą zostać przesłane do innej osoby przez Internet do dowolnego posiadacza adresu Bitcoin.
Odmiennie niż w przypadku większości walut, Bitcoin nie opiera się na zaufaniu względem emitenta centralnego. Bitcoin używa zdecentralizowanej bazy danych, rozprowadzonej pomiędzy węzłami sieci peer-to-peer do przechowywania transakcji, oraz kryptografii w celu zapewnienia podstawowych funkcji bezpieczeństwa, takich jak upewnienie się, że bitcoiny mogą być wydane tylko raz przez osobę, która je posiada w danym momencie.
Topologia peer-to-peer sieci Bitcoin oraz brak administracji centralnej czynią manipulację wartości bitmonet poprzez produkcję większej ich ilości niewykonalną dla jakiejkolwiek rządowej czy innej organizacji lub jednostki, nadal możliwa jest jednak bańka spekulacyjna[5][6]. Budowa Bitcoina pozwala na anonimowe posiadanie własności oraz jej transfery.
Tak istnieją na serwerach, ale zanim połączysz się z serwerem strony Twój sygnał (zapytanie) przeleci kilka/kilkanaście ipDadzą radę, sieć TOR nie jest w 100% anonimowa.Cytuj:
Schemat połączenia wygląda w następujący sposób. Użytkownik→węzeł1→węzeł2→węzeł3→Serwer docelowy.
Pakiet (porcja informacji, np. post na forum) jest zaszyfrowany szyfrem, do którego klucz posiada wyłącznie węzeł 3. Dołączony do niego jest zaszyfrowany adres węzła 2 - klucz do niego posiada węzeł 1 - a także zaszyfrowany adres węzła 3 - klucz do niego posiada węzeł 2.
Węzeł 3 komunikuje się z serwerem docelowym, a następnie odpowiedź przekazuje analogicznie w drugą stronę.
Nie czytałem na początku pierwszego posta i wszedłem w link. Śmierdziało mi to trochę i zamknąłem od razu kartę - raczej mnie nie zamkną, ale na pewno nie będę ściągał tej przeglądarki ani korzystał z forum czy silkroada. Nie potrzebne mi to, poza tym ryzyko jest z tego co widzę zbyt duże.
nie tak działa onion rout
po prostu przechodzisz przez kilka IP z różnych miejsc na świecie (którzy też używają TORa). Dlatego tak ciężko jest namierzyć tego który zaczął, jednak używając TORa Twoje IP też może być użyte jako to "ostatnie" w ciągu. Tak mi to tłumaczył gość od sieci