Niestety ja myślałem że taki sam i się nabrałem.
NIE POLECASZ? A to czemu ? Wyjaśnij.
Wersja do druku
Można zwrócić zakupiony towar? Kupiłem wczoraj kafetiere ale jak rozpakowałem w domu okazało się, że środek jest masakrycznie wykonany. Czy jak pojadę z paragonem to pozwolą mi zwrócić albo wymienić na inny towar ale NIE kafetiere?
prawo Ci tego nie gwarantuje (chyba, ze kupisz np. przez internet), wiec to tylko zalezy od dobrej woli sklepu.
z tego co wiem, w innych sklepach (tesco itp.) regulaminy wewnetrzne czesto pozwalaja na zwroty, jesli oddajesz w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu - takze najlepiej, jak sie osobiscie spytasz w swojej biedronce.
Mi strasznie smakują topy ser szynka, jedne z najlepszych czipsów jakie jadłem..Chyba tylko crunchipsy wygrywają xd
a mnie 2x coś dziwnego spotkało, najpierw kupowałem ogórka (:P) i zabrakło mi doslownie 1 grosza, nie kupowałem tylko tego, ale musiałem zwrócić... no jak to wkur.. zbawi ich ten 1 grosz ? już by mogła sprzedawczyni sama dołożyć, a druga sytuacja powinna mi wydać 96 groszy, a wydała złotówkę. Może celowo, bo to piątek masa ludzi?..
nikt za nic mi nie da kasy nawet miliarder i to mnie denerwuje najbardziej. Przecież biorac pod uwage moje uczucia, to miło by było, ale egoiści tak maja, że liczy sie tylko ich strata.
tigerow już nie ma po 2 zł?:p a sokowirówki jakieś tanie? mogą być również ręczne wyciskarki do pomaranczy, grejpfrutów.
Bylem dzisiaj w biedronie i jescze widzialem te gierki za 20zl, Tomb Raider, Alan Floux czy cos takiego F3AR LOTR Fallout3 z kazdego jeszcze po sztuce bylo co najmniej. Ktore gre moge wziac zeby fajna kampanie pograc a potem cos online jescze?
Alan wake - przygodowka imo slabe, fear 3 dobra strzelanka fpp z elemntami horroru , lotr dobra strategia i powinna chyba nadac sie najlepiej do gry po necie , na temat fallouta nie mam zdania
A Lotr to nie rpg przypadkiem? Tzn. jest też LOTR:Bitwa o srodziemie czy cos takiego i to strategia jest, ale tu jest LOTR:Bitwa na polnocy i to chyba wlasnie rpg/przygodowka, bo mam na ps3, ale strasznie zbugowana gra.
To ode mnie ostatnio kasjerka nie wzięła 2 groszy (dałem całe 20 i nie chciała wydawać 18gr to po prostu darowała mi te 2 gr).
Mają WIELKI problem z drobnymi, nigdy ich kurwa nie mają, nie wiem czy to wina kasjerek czy kogoś wyżej postawionego tam (a może i ludzi).
http://www.facebook.com/sklep.biedro...74284959248174
Na facebooku w chuj takich postów im dodają
odswiezam ;d
czy w Biedronce są soki jednodniowe marchwiowe/grejpfrutowe? tania sokowirówka, ewentualnie gdzie kupię tanio wyciskarkę do grejpfrutów, pomarańczy? :c