http://anilgupta.com/largepics/spiri...ngelDevil3.jpg
W ogole ile kosztuje zrobienie DOBRZE takiego rekawa?
Wersja do druku
http://anilgupta.com/largepics/spiri...ngelDevil3.jpg
W ogole ile kosztuje zrobienie DOBRZE takiego rekawa?
Witam interesuje mnie taki tatuaż
http://imageshack.us/photo/my-images/3/indeksxf.jpg/
i kilka pytań, chodzi mi o jedną rękę raczej.
Czy może ktoś z was się orientuje ile taka robota w salonie?
I ile ta gwiazda ma ramion bo raz słyszę 5 raz 7, ale myślę że 6 tak ?!
I co o nim sądzicie?
5 ramion
http://www.sportandmore.pl/wp-conten...c_sylwetka.jpg
a tatuaż imo słabiutki
Mega słaby, naprawdę.
Po co w ogóle tłumaczyć "myśl pozytywnie", lol. Jakby nie można było napisać po polsku. Chcesz być bardziej światowy? Taki napis to jeszcze w miarę ok, ale beka z typów co robią po angielsku napisy patriotyczne - przecież to się samo ze sobą kłóci. Chcąc pokazać jakieś ważne wartości zapominają o jednej z najważniejszych - języku.
Kurde sam zastanawiam się nad tatuażem sledzę temat ale jeszcze się nie wypowiadałem lecz chyba to zrobie i zapytam co sądzicie o czymś takim?
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...70519634_n.jpg
Widac, ze bedzie dobra kosa, jezeli gosc poprawi wiele szczegolow.
taki rekaw kosztuje u sredniego/dobrego tatuatora okolo 5-6 tysiecy zlotych.
U najlepszych w Polsce musialbys zaplacic okolo 10-20 tysiecy, zalezy w ilu sesjach by sie zmiescili, gwarantuje ze dziabneliby to 10x lepiej.
Up : Cyber tattoo, oklepany motyw ale jak zrobisz to u jakiegos wymiatacza to uwierz mi efekt powala.
Jak to jest z białym tuszem w tatuażach? Mam w planach zrobienie sobie postaci z kreskówki w jednym miejscu(pewien rodzaj symbolu). Problem w tym, że ta postać ma białe ręce(tak jak np. kaczor donald). Nie wiecie czy to będzie dobrze wyglądać? Bo w googlach są tylko napisy robione białym tuszem i wyglądają jak blizny, a nie ma obrazka w którym byłby tatuaż kolorowy z częścią białego miejsca.
Myślisz, że zabłysnąłeś, porównując mnie do 'ludzi światowych'? Beka to możesz mieć na chacie, nie tutaj, bo widać mało się znasz. Zresztą, gdzie tu do cholery jest napis patriotyczny, bo jakoś nie ogarnąłem? W ogóle nie chwyta ludzi, którzy napiszą coś, zanim pomyślą lub chociaż zapytają, ale skoro już zacząłem tego posta wyjaśnię - każdy wyraz ma dla mnie znaczenie, tak samo jak jego przetłumaczenie na angielski, bo język ten, jest bardzo ważny w moim życiu. Poza tym, ładniej to wygląda.
Gdzieś słyszałem że robienie tatuażu jest liczone na centymetry. Np. za 1 cm z 50 zł. Czy spotkaliście się już z taką sytuacją, że w salonie robienie tatuaży było tak liczone?
rzadko spotykane chociaż gdyby liczyli w centymetrach kwadratowych,to okej mogłoby być ale jeśli długość to ktoś robiący 10cm tatuaż szerokości nadgarstka miałby zapłacić tyle co ktoś inny robiący na rozpiętość klatki piersiowej,głupie.głównie teraz liczone jest to na sesje po ileś godzin i to jest najlepsze wg. mnie rozwiązanie.
"Chcesz być bardziej światowy?" było normalnym pytaniem wolnym od ironii. Co mam w domu to moja prywatna sprawa. Odnośnie pisania zanim się pomyśli: nigdzie nie napisałem, że twój tatuaż jest patriotyczny, tylko że śmieszą mnie ludzie którzy robią patriotyczne napisy w języku angielskim więc czytaj ze zrozumieniem. Na koniec nie wiem w ogóle czemu się spinasz.