Bardzo ładnie wykonany :) Gdzie robiłeś?
Tak apropo
Ogólnie nie wiem, ciężko dać alternatywę, ale według mnie taka konstrukcja zdjęcia strasznie psuje efekt. Wszystko mi się tu mieni.
Wersja do druku
Bardzo ładnie wykonany :) Gdzie robiłeś?
Tak apropo
Ogólnie nie wiem, ciężko dać alternatywę, ale według mnie taka konstrukcja zdjęcia strasznie psuje efekt. Wszystko mi się tu mieni.
@Dzzej ; i jak tam?
Zdjęcie jak wrzucił sam Dzzej wygasło, Przemo pokolorował jeszcze usta (w rzeczywistości chyba tylko oczy)
@BTW
Widzieliście co wrzuciło Speak in Color?
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net...d3&oe=58797983
Japierdziutto ;]
@Loo King ; @Mega Filip ;
Zgadza się, to dziara Dzzeja. W oryginalne nic nie jest pokolorowane - oczy, usta i kwiatek to moja fantazja.
Czaicie, z tymi lajkami? Gościu pisze o dokończeniu rękawa, czyli można myśleć że już tam był (chociaż w sumie bardziej pasuje skojarzenie że był w jakiejś szopie). Nie wiem czego bym się musiał naćpać żeby tak napisać do mojego tatuatora :/
Aż mi wstyd za takie osoby co chcą zrobić dziare za darmo, jak można chcieć zaoszczędzić na czym co mamy mieć do końca życia, z drugiej strony współczuję tatuażysta takich klientów xd
Z innej beczki,nigdy nie poszedłbym do studia w,którym robią akcje typu "losowanie darmowej sesji dla osób,które udostępnia post itp"
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142...pxYYO,w400.jpg
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142...T7GSU,w400.jpg
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142...YLR6J,w400.jpg
jakim trzeba być podludziem ?XD
Jak grzyby po deszczu z tymi zjebanymi wiadomościami prywatnymi.
lepszą reklamę sobie zrobią udostępniając takie durne wiado XDD
akurat takie historie to maja najwieksze i najpopularniejsze studia w kraju, nie wiem co w tym jest nie tak, uwazasz ze tatuaz to cos elitarnego?
oczywiscie caly ten wysyp tych gowno prosb o cos za darmo za lajki i komentarze to rak ale co innego jak studio samo organizuje jakis konkurs, nie widze w tym nic zlego, szczegolnie ze dobrze na tym wychodza
Dokładnie, jakbym miał już jakiś staż w tatuowaniu i postanowił otworzyć studio to jeden tatuaż zrobiony za darmo by nie był dla mnie problemem, gdyby w ten sposób ludzie dowiedzieli się o mojej działalności.
Co innego, kiedy ktoś by ode mnie żulił tatuaż przez jakąś żenującą modę.
Trzeba to rozróżniać.
P.S.
Raz widziałem, jak typek chciał za ileś lajków 50kg karmy dla psób i 15 koców do schroniska z jego miasta, więc za to akurat szanuję.
nie znam sie na tatuazach za bardzo i procz jednej kostki, ktora ktos mi kiedys wydziaral za darmo, to nic nigdy nie robilem, ale ostatnio troche sie nimi podjaralem i chcialem mala czcionka jebnac sobie gdzies na obojczyku ten napis:
http://i63.tinypic.com/t0q9mv.jpg
ile orientacyjnie by mnie to wynioslo w jakims zwyklym studiu (lokacja uk)?
Dokładnie to co pokazałeś bez wydziwiania? Ze 150zl max
Dzzej elegancko wyszlo, pokaz fotę oryginału, cos tam pisałeś ze oczy beda w kolorze czemu jednak wszystko szare?