po za tym to zaiks jest organizacja od praw autorskich nagran
Wersja do druku
O kurwa Jacek mnie zaskoczył.
Wspaniałe Fuck Tede i myślałem, że tyle będzie słuchania. Ale ten Glam Rap jest taki pozytywny, tyle w nim energii że SZOK! Chyba kupię płytę, pierwsza płyta Tedego, która będę mieć i która przesłuchałem.
Trochę cena mnie odrzuca, może jakaś promocja w MM będzie.
Do tego numer z Pezetem na kompie normalnie brzmi, nie to co na YouTube i da się go słuchać :)
o kim jest kawalek 50 zet bo nei ogarniam?
podobno kołcz
Ja bym chciał żeby powróciła taka elita jak
Wbu/green team/52 debiec/
nie podoba mi sie ta plyta ale propsy dla tedego ze w koncu porzucil zwyczaj zapraszania chujowych gosci typu cne psychostachów i innych zgrywusów (przynajmniej na fT, do GR nie wytrzymalem) tylko dlatego, że są jego ziomkami.
Co do płyty Tedego.
Patrze sobie traclkiste patrze ,patrze a tu Tede ft Pezet.Mówie ok,aż tu nagle przebłysk !Kurwa przecież nie tak dawno był wielki beef Płomień vs Tede."Mieliśmy nagrać numer czekała Polska
Miałem już nawet bit i tekst, ale wrzucam do kosza ".
Nie sądziłem ,że dojdzie do takiego numeru,w beefie szły ostre argumenty i pociski,a tu proszę pojednanie;/.
Ciekawe co na to Onar.
Też się zdziwiłem, kilka dni temu jeszcze katowałem wg. mnie mistrzowski diss płomienia "Knebel w pysk" a tu proszę wspólny kawałek.
@down
hehe. W sumie to bym się nie zdziwił jakby rychu się wyjebał do Pezeta.
Kawałek z Pezetem, hehe ; D.
"Ja Cie poparłem, ze jedziesz z Tedzikiem
A Ty przybijasz z nim razem pione na Ficie?
Mam Cie w odbycie, Twój eks kumpel Rysiek
Propsowałem Płomień, może wydawało mi sie"
Już niedługo na poznanskirap.com
Muszę sprawdzić płytę.
kurde pare kawalkow tak mnie rozjebało ze nie wiem jak to opisac przede wszystkim mixtejp i non omnis moriar
Dla mnie te featy z Pezetem i Eldo to taki jeden wielki track "Bez granic". Rysio naprawdę podzielił hip-hop, ale chyba nie tak jak chciał. Brakuje właśnie tylko Onara na tej płycie.
@down:
Ja też będę cieszył się jak od Rysia wszyscy się odwrócą :) Przynajmniej w tej kwestii się zgadzamy.
Jeżeli ci fejmowi raperzy maja dawac takie zwrotki jak u tedego to ja na prawde bede sie cieszył ze od rysia kazdy sie odwroci.
Jezeli dla ciebie takie marne zwrotki jak dali pezet (prawie jak big l :DDD tylko jemu te przyspieszenia wychodziły), eldo wdowa czy molesta sa dobre to na prawde jest z toba kiepsko. Niby to 1 liga blablabla a kurwa zgrywus lepiej od nich nawinał..
,,Setki porównań kto lepszy, kto przeciwnie,
Psychofani PFK cisną Firmie, to debilne.
O.S.T.R-y jest bogiem, za to Peja to prostak,
zobacz ile nienawiści w tych gównianych postach.
To zwykły obciach powiem, nie chcesz nie słuchaj,
znajdź swoją niszę, bit dla swego serducha.
Mówią, że podzielił polski Hip-Hop, ten hardy Peja,
lecz ten Hip-Hop był od zawsze podzielony, więc to ściema.
Słuchaczu siema, cenisz kilka ekip naraz?
Ja nie powiem Ci wybieraj między mą, a nimi. Nara.
Jeśli chcesz zaprzestać słuchać moich płyt, OK
choćby na rzecz Tedego, Molesty wesprzesz Eldoke.
Ten rap jak poker, mam swego ASa w rękawie,
pragniesz naprawy Hip-Hopu? Jeśli tak, dam Tobie radę,
jeśli nie, szukaj winnych, powiem - nie bądź dziecinny,
jeśli chcesz by Hip-Hop łączył, to nie hejtuj, nie bądź dziwny.
Byłbym naiwny myśląc, że to coś to zmieni,
bo Hip-Hop się podzielił bez obecności Peji.
Spróbuj się zmienić słuchaczu i rapperze
i chuj mnie obchodzi czy wierzysz, że mówię szczerze"
To tyle na ten temat