Od 2035 roku zakaz rejestracji aut spalinowych, także za 20 lat będziemy mieli w europie nowa Kube, gdzie samochód to skarb i nie ma dostepnosci do części i robi się coś z niczego. Chociaz pewnie równolegle wejdą takie normy emisji i stanu technicznego, że przerzucimy sie na rowery

