przód jeszcze w miare ale z tyłu to wygląda mega wieśniacko ;d
przód jeszcze w miare ale z tyłu to wygląda mega wieśniacko ;d
Nie rozumiem was ; d
Z przodu bad luk, no okej, ale z tyłu co się dzieje. :D
2 rury wielkości wiadra + spojler + te światła + tylni zderzak. No i tuba basowa to musi być.
napisalem mu zeby jeszcze ciebie zapytal bo nie znam sie za bardzo na bmkach ;d
a co do ostatniego pytania to juz pytales czy wiem i ci odpowiedziałem, że tak - wiem :)
Vanos to tylko dodatek ^^
No, ale za 14k nigdy się nie kupi dobrego cabrio, pewnie silnik padaka a blacharka ma tone szpachli.
Scavi, na pewnym forum jest na sprzedaż e36 po tuningu. Założona turbina, moc 280km bodajże, ale spalanie nie zejdzie poniżej 20l, więc jak chcesz to dam linka.
No tak między 2,5 a 2.8 jest taka różnica, że palą tyle samo, a 2,5 nie jedzie. Tylko nie wiem co z tym podatkiem, bo będziesz płacił 18% powyżej 2l, więc jak chcesz. 1.6 nie ma sensu bo też nie jedzie. 1.8 nie pamiętam czy jest, ale chyba jest.
@dobra mam coś
http://moto.allegro.pl/item117006280...imatronik.html taka 2,5 ale dobre wyposażenie.
No i tutaj 2.8
http://otomoto.pl/bmw-328-C14292969.html po zdjęciach za wiele nie widać, ale wydaje się być zadbana.
I tutaj 2.0
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13618718
Scavenger a takie cos Ci sie podoba ?
http://moto.allegro.pl/item116046150...ce_zobacz.html
No raczej na siebie brać nie będę ; d Jeszcze mnie nie pojebało. Starszy ma jakieś tam zniżki, wiem bo mówił jak rejestrowaliśmy moto.
@e
pewien użytkownik mnie poschizował, że mi portfel nie będzie wyrabiał, bo buma dużo pije. Twardy ile tak średnio taka buma 2.8 będzie paliła?