Ja akurat gram tyle co grałem czyli prawie nic :kekw 10-15 lat temu nie było tyle otsów 7.4. Głównie dominowały 8.6 pojawiające się co 3-4 tygodnie....
No i niestety ale tibijczycy są coraz starsi i przestają grać albo grają zdecydowanie mniej. A nowych graczy nie ma zbyt wielu. Ludzie wchodzą pograć...