Nie bylo, nie bylo, ale nie wierzemy chyba, ze bylby game-changerem w tej sytuacji.
Wersja do druku
Nie bylo, nie bylo, ale nie wierzemy chyba, ze bylby game-changerem w tej sytuacji.
Bez sensu bo szwedy i tak z pz nie wyjdą bo mają mniej ludzi plus chcą się tylko bić a nie expic. Więc jak zawsze będzie gadka klekle co z tego że 88:0 jak to my expimy hehe
Bez sensu to jest obiecywanie, a pozniej nie dotrzymywanie slowa.
ehheeh ,, NIc niewiesz to sie nie wypowiadaj mamy taki team ze 3 dni i po damodredach " heheheh
To niezły tim
co to i jak tu dojść?
Załącznik 362791
XDDD hermion payment po raz 56 za 3 2 1
also
13:55 Nasienie Tuska: utani hur "11:01 Nizthariel: kurwa ludziom po przegranej wojnie 11:01 Nizthariel: bede kazal chodzic jako murzyny
kurwa mam nadzieje ze szewdzi wam wpierdola po 10kk paymentu i pojdziecie se grac na kasterie
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDD
Abstrahując od tej całej głupiej gadki kto kogo nie poskłada itd., to wydaje mi się skrajną głupotą wyśmiewanie kogoś za przegranego wara, podczas kiedy samemu ostatni raz walczyło się w 2007 na podkarpackiOTS.
Znudziło im się expienie to zaczęli się bić, przegrają to przegrają ;) Nie rozumiem na co ten cały hejt. Moim zdaniem takie potyczki na plus, bo przynajmniej ciekawiej się zrobiło.
Gierkę wywaliło czy to tylko u mnie?