kiedy teambuilder wjedzie
ehhhh 0lp g1 -70 tego dnia, morello cos kostki do gry obgryzione
nie świecę
Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 03-03-2014, 23:54
Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 03-03-2014, 23:56
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 04-03-2014, 00:07

nie świecę
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki