Ja kupuje tylko PSC bo mam blisko kiosk i zadnych problemów jak narazie, a zostawilem u goscia ze 150zl juz
Wersja do druku
Ja kupuje tylko PSC bo mam blisko kiosk i zadnych problemów jak narazie, a zostawilem u goscia ze 150zl juz
siema, chcialby ktos pograc jakies plutony czy druzynowe misje miesieczne? nudno samemu a nie mam z kim
kiedys jak gralem to nie ogarnialem kompletnie o co chodzi, jednak troche poczytalem, mody poinstalowalem, hallacka poogladalem i wyszedłem juz na 50+%. Wieksza przyjemnosc z gry jak wiadomo kto jak i dlaczego Cie zabił :) W garażu mam głównie 4,5,6 tiery i wymaksowanego IS'a - 30k do IS3.
Wiek 20, TS3, jak ktos ogarnia tak jak Super Predator czy Rollercoster to chetnie sie poducze u boku kogos lepszego.
Załącznik 308648
Załącznik 308649
Nie przesadzaj, nie jestem wcale lepszy od Ciebie :P. Za to Rollercoster to już jest Master of WoT ;).
Epicki medal ;p
https://i.imgur.com/1gDR89M.jpg
Gralem kiedys dosc namietnie w WoT, około 4k+ bitew ale no znudziło mi sie, wracałem czasem na dzien lub dwa by znow stwierdzic ze to nie jest jednak gra dla mnie.
I wybaczcie ze w taki sposob wpierdzielam się w temat, ale moze macie wieksze rozeznanie w tej sytuacji. Jest szansa sprzedac konto? Nie chce wiele, jakby sie zwróciło za T34 premium chociaz bylbym wniebowziety, ale jesli nie to cokolwiek by sie przydało.
Jednakze nie jestem w stanie oddać komuś maila przypisanego do konta bo to moj prywatny który mam od 15 lat, no po prostu nidyrydy dać komuś tego maila.
Na koncie
W garażu:
E-100
Black Prince
SU-14-2
T34 Premium
Odblokowane w drzewkach:
(podaje tylko "najwyzsze" tiery)
Lorr. 40t
VK 30.02 DB
30.01 P
Kv3
Is3
220 golda,
700k creditow
W garazu stoi od dawna batchat , amx foch 155.. i teraz koncze linie ciezkich ale zdecydowanie najlepiej ze wszystkich francuzow gra mi sie tym AMX ;)
Załącznik 308811
Dzisiaj zakupiłem T110E5 i powiem jedno. BOMBA ! :D Ten czołg jest wręcz zarąbisty.
Wie ktoś może dlaczego zdjęcia w Windows 7 robią się czarne? Po prostu robię screena, odpalam np. Painta i wyskakuje czarny obraz... W programie również, jedynie gdzie ssy są normalne to WoT -> Screenshot.
robił ktoś linie gdzie jest M5 Stuart? bo mnie wrzuca ciągle przeciwko tirom 8, w późniejszych czołgach z tej lini też takie jaja? na innych light takich cyrków jeszcze nie miałem.
To najgorszy czołg w grze, musisz przebrnąć :)
Później jest ZAJEBISTY M7, moim zdaniem najlepszy med na 5 tierze. T21 jest dosyć średni, ale wymaksowany staje się już nawet ok.
T71 to poezja, najlepszy czołg w grze (musisz lubić lekkie), T69 też całkiem fajne, T54E1 też bardzo fajny, taki cięzki medzik :D O T57 się nie wypowiem bo nie grałem, ale opinie są bardzo pozytywne.
Pamiętaj że od T71 zaczynają się magazynki :)
Wczoraj również sprzedałem T71 i powiem tak, lightami grać nie potrafię, ale nie zrobić tym chociaż 600 dmg to lekki śmiech :P. To jest według mnie taki czołg, że się ustawia w krzaczku i świeci :D. Nadaje się do active-spotting, ale ja preferuje raczej krzaczki i lorneta + free dmg. 1k dmg i ja już na samej górze listy z expem jestem pomimo tego, że koleś w WT auf E 100 zrobił ponad 8k dmg, to i tak miałem więcej expa niż on ;d. Czołg ogólnie miło wspominam, bardzo zwrotny i szybki, pomimo tego słabo mi na nim szło, bo po prostu nie potrafię grać scoutami.