nie, to nie jest tak ze jak umiesz last hitowac to nawet i z AP runami bedziesz mial 100% last hitu ;p
pod turretem bez ad run sie nie da last hitowac bez pomocy supporta
Wersja do druku
Już dajcie se na luz z tym H5N1, nie wiem po co tutaj jakieś prywatne brudy uwywnętrzniacie, zamiast komuś na pw napisać, co o nim sądzicie, to piszecie tutaj i zawalacie temat - nie wiem, na reputy liczycie, że ktoś zgruszy do Waszej wiązanki bluzgów i docinków?;d Ja wiem, że torg to poziom gimbazy i wrzucanie na siebie zamiast dyskutowania jest jak najbardziej w cenie, ale ZinC ma rację, temat szybko się rozrasta, a takie prywatne wycieczki są jedną z przyczyn ;d
no rzeczywiscie
sugerujesz, ze ludzie na soloq umieja unikac wild cards?
kazdy poke champ to godmode na low elo
ps. nie ma czegos takiego jak elo hell xD
jak gralem jak gowno to tez nie moglem przekroczyc 1200
mi tam sie podoba autoattack nautiliusa, wygodny tak jak mordekaisera, chodzi troche glupkowato
also, w ogole nie rozumiem fenomenu run manaregen per level
nic nie daja w early, na kassadina bym moze rozwazyl, bo znacznie mu sie zwieksza uzycie many po 6
kiedyś ktoś tu dał stronek z której braliście boosty ma ktos to jeszcze ?
nie pamietam dokladnie ale on chyba cos mowil , ze ma dysleksje czy cos wiec oszczedz mu :P
#top
co do nautilusa .. pod ap jest w mocny ale strasznie papier ;p
ostatnio gralam z takim to robil imb4 dmg ale skladal sie na kilka hitow
a co do placzek elo hell , polecam do carryowania sie Cassiopeia , Sivir i Graves.
owszem najlepsze, właśnie o tym pisałem lol, mówiłem o różnicy full ad vs 10ad10armpen xd
i jak pisze Layla, mam dysleksje, a nie zawsze poprawiam z korekty, bo nie zawsze mam czas, przepraszam, że uraziłem twoje odczucia estetyczne, proszę o wybacz mi mój zacny forumowy kolego!
Kerować można czymkolwiek poza supportem, warunkiem jest zagranie lepiej, niż Twój przeciwnik i posiadanie teamu, który ma mózg.
Dzisiaj grałem dwa rankedy duoq z kimś o wiele niżej ode mnie. Pierwszy ranked rozjebałem GPkiem Kassadina na midzie, ale co z tego, skoro mój team to warzywa i nie dość, że nasza Vayne wbiła na bocie 1/5, to Kass się na nich wyfeedował mimo pisania missów i stawiania wardów.
Drugi ranked mniej więcej taki sam, z tym, że grałem przeciwko Sionowi na midzie i nie pozwalałem mu roamować, ale mój jungler-Polaczek nie chciał mi blue dawać, do tego Maokai dosłownie z 6-7 razy mnie zgankował i w połączeniu z jungle Rammusem, który kupił thornmail jeszcze przed butami przegraliśmy grę.
W obu grach cały mój team flamował mnie, a ludzie z przeciwnego pisali, że zagrałem dobrze, problem? ;d
Jedynym warunkiem wyjścia z niskiego elo jest po prostu granie dobrze i trafianie tak, żeby Twój team był chociaż równy przeciwnemu, sam gry nie wygrasz, ale najłatwiej z mida jakąś Cassio czy Sionem/Kassem właśnie ;d Jak przeciwnicy to debile, to nawet farmić nie musisz, tylko se po fragi schodzisz ;d
Dobra sprawa jest - build na Riven. Próbowałem kilku, nie za bardzo podchodzi mi stackowanie doranów, vs AD składam Wriggla i rushuje bt, nie wiem czy dobrze, ale pytanie co składać zamiast wriggla vs ap? Wit's End będzie dobry? Dołożę wtedy brutalizer'a i rush bt. Czy może składać atmoga (wg. mnie średnie rozwiązanie). I nie podawajcie mi linków do solomida, wszystko przejrzałem, proszę o najlepsze rozwiązanie.
Nie, akurat w tym przypadku było po prostu tak, że mój team to były gówna i mnie hejtowali, bo miałem najlepszy score ;d
Zresztą takie zjawisko solidarności gówien jest bardzo powszechne, jak np. masz 5/0, a oni 0/5 i komuś coś powiesz, to jak psy na mięso się na Ciebie rzucają wszyscy ;d Bo oni się solidaryzują w byciu słabym XD
Przy okazji dowiedziałem się, że GP nie kontruje Kassadina i żebym się nauczył banować :d
jak na razie to najlepsza riven jaka widziałem to westrice, a ten robi ją prawie zawsze pure ad, na ap powinno wystaczyć mres/18 + merce, bo z gapcloserem to hardy harras powinien lecieć, a jeżeli nadal ci mało, to dokup null magica na rzecz przyszłego ga. riven jednak jest squishy champem, jeżeli ma robić dmg, na typowego offtanka IMHO się nie nadaje.
merce + hexdrinker :)
btw urgot rucha irelke na topie(99%), jakby ktos chcial ja skontrowac, runy 25 arm pen, reszta armor/mres.
jaki hexdrinker rofl
pierdolic resisty
merce>2x dorany>brut albo od razu rush Big fucking sworda i Bloodthirstera i LOLDAMAGE
riven sie robi tylko i wylacznie pod PURE DMG, riven budowana pod resisty/hp ma meh dmg
a hexdrinkera to na nia ludzie skladaja chyba dlatego, ze jest w recommended :D Ten item jest slaby, nadaje sie moze jako kontra na karthusa, ale ogolnie jest meh IMO
imo ludzie na h elo mają bardziej ogarnięte tfy i gameplay więc mogą sobie robić pure ad riven, bez tego nawet nie da rady oddać więcej niż 1 cd . Ja jak wychodzilem z tego początkowego elo, to nie mogłem patrzeć jak podczas tfu mój team przegapia okazje dobrej inicjacji, a to ze najlepiej gra mi się beefy postaciami to się wbijalem no i cóż, tf wygrany ale padam jako pierwszy bo mi brakuje resow i hp. Testowalem różne buildy i taki finalny na nią mam coś jak to : buty/cloth > doran > buty/scepter/tabi > doran > brut > merce/nic jak mam tabi >bt > belt > tutaj różnie, jak jestem jedynym beefy w teamie a nie gram z debilami przeciwko to warmong(rzadko) jak nie to mallet, ga, hex/atma to albo to, brut na lw. Jak gra leci ze jestem super fed to odrazu po belcie biorę drugi bt, jak nie potrzebuje resa to zamiast atmy lub hexa leci bt, a jak złożyłem normalny build i nie dostaje jakoś super mocno to po kupnie lw zamieniam tego hexa lub atme na bt. Aha, i jak jest taki hard lategame i trace pasywke ga to sprzedaje ga i kupuje coś co da mi więcej defa, samemu trzeba ocenić co ofc. Lepiej się gra z czymś na hp i jakimiś resami, dmg i tak jest masywny a lepiej chyba ustać dłużej niż zrobić 1 combo z tym bt, chociaż tak liczac ad z malleta hexa atmy to kolosalnej różnicy to nie robi.
to idealny item na riven, z ad boostujesz tarcze, masz m resa i przy bardzo skomplikowanych obliczeniach ile to 30 % hp, można to zajebiscie wykorzystac, w końcu to działa jak shield morgany. warmog czy warmong nie wiem czy mi poprawil słownik w telefonie czy się kapnolem, anyway było późno a i tak wiecie ocb ;p
no moge jedynie potwierdzic ze hexdrinker mi pomogl jak bilem sie z leblanc ale tak na wszystkie ap to bym nie bral go xD na riven mozna wtedy jak ma sie wieksze problemy to maxowac E zamiast Q (po W oczywiscie) i nadal rushowac bt bo takie ap imho duzo cisna ale sami sa z papieru i jak podejdziesz czy w bushu sie skampisz na gostka to combo cisniesz i padaja szybko xD imho jak gram riven to moj jedyny item na obrone to guardian angel xD
no tobie ci ap też mogą wyjść z bushu. Ja mam skillorder albo r>q>e>w albo jak mam jakiegoś gp co mnie pokeuje to q>e>w>e>e>r>q do konca. Nie wiem po co maksowac w.
Teraz dps-wise najbardziej oplacalne na Riven jest R>Q>W>E ;p Samo Q na 5 lvlu skilla ma 390 total base i 2.1 bonus ad ratio, no i procuje pasyw az trzy razy. W to tylko 170 + 1.0 bonus ad.
ee nie wiem czy dobrze zrozumialem ale Q ma tylko 0.6 ratio i 110 dmg za slasha na 5 lv i cd ciagle jest to samo a z W masz mniejsze cd 210 dmg i 1.0 ratio no i tego stuna + w tfach jak masz ulti odpalone to wieksze range ma W (q w sumie tez ale jak chase robisz czy 1v1 to bardziej sie ten stun przyda) no chyba ze byl jakis patch i info z o skillach riven z solomida jest outdated
Mhm w sumie jak by sie trafialo kazdym Q to tak ale zazwyczaj jest tak ze pierw trzeba dojsc do przeciwnika uzywajac E ale czesto to nie wystarcza wiec trzeba uzyc Q do samego dasha no i trafiamy go zaledwie tym ostatnim knockupem (jesli ma buta i nie jest wazywem to ucieknie) i wtedy stun ciskamy. maxujac stuna pierw tez mozemy w early czesciej harassowac bo nie zawsze mamy czas aby uzyc calego comba z Q (Q-AA-Q itd)
Jak powinno budować się ad nidalee? Solomid mówi, że buty -> latarnia -> atmog, ale ciężko mi w to uwierzyć. Przy okazji jak ktoś tym gra to mógłby powiedzieć przeciw czemu nie powinienem grać, może jakieś rady...
dostalem wlasnie bana na tydzien, kolejnego bana w ciagu ostatnich 3 tygodni
naprawde? wow, pomijajac fakt, ze od ostatnich 2 tygodni nie flamuje w ogole, ja pierdole, o co tu chodzi :|
Ad nidalee buduje tak buty/armor>latarnia>mallet>atma>sheen>frozen heart>fon/triforce>fon/triforce i narazie nie mogłem wygrać tylko z udyrem więc na niego nie polecam, myśle że z ww też mogą być problemy
czy pasywy heart of gold i philo stone sie sumuja?
Jak wygladaja komba riven ? Co 1 skill aa czy jak to jest ?
e > q > combo ? Jak ty od tego uciekasz? Flashujesz czy wogole nie podchodzisz do minionow?
Nawet jak wyladuja 2 to mam 3 stacki pasywa i mam więcej dmg
I jeszcze pytanko czy mozna jakos wylaczyc limit od ktorego pokazywane jest za ile sie leczymy? Zeby mi pokazywalo np ze o 5 tez sie lecze .
No przeciez opcja w interfejsie... Pokazuje chyba od +21/+22 hp a nie +4,+3,+7
W interfejsie przeciez : /
ale fiora jest op masakra :o
dużo ad jej dochodzi z levelem sieka konkretnie
Możecie mi powiedzcie o co chodzi z tym ban systemem?
Dostałem bana na 1 dzień którego odczekałem, po tym za grając 1 grę nie leavujac ani nie flamujac ani nic znowu z miejsca po skończonej grze od razu ban, po tych 3 dniach zagrałem następna grę nie leavujac i mam bana z miejsca na 7dni????? I pisze ze opuściłem za dużo gier yy?
Mówisz Fiora OP?
hahah, kupiłem to, zagrałem 2 rundy na rozgrzewkę a w 3ciej rundzie zrobiłem 2 quadry... jak jej nie znerfią to mamy chyba największego OPa w całym lol;) Teraz nie będzie: ban tryndamere! Tryndamere! albo Ban irelia, irelia! Tylko insta ban na Fiore :dd
Mam nadzieje, że kolejny champ to będzie support:) Są już jakieś przecieki?
btw. jak ktos nei wchodzi na elonet
http://www.elohell.net/chillout/image/3389/
to trynde sie banuje?
No i po co się odzywasz... ><
Załącznik 283856
At 1.4k elo kennen starts with doran's ring!
fiora na topie to guwno, skill e guwnianie szybko mija, guwnianie wyglada + h5p2pfd ma guwniane pojecie o grze, żeby się z nim liczyć trzeba byc guwnem. pozdrawiam