Reklama
Strona 123 z 124 PierwszaPierwsza ... 2373113121122123124 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,831 do 1,845 z 1848

Temat: Torgu, poleć co obejrzeć!

  1. #1831
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,911
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Finał the boys fajny ale się przyznam że przed oglądaniem było i się zajebiscie bawiłem

  2. #1832
    Avatar Weczk
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Trójmiasto
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Finał lost to będzie jutro oglądany
    Mieszkańcy ze swoim problemem zwracali się do rozmaitych instytucji. Żadnej nie udało się rozwiązać problemu. Kłopotem okazuję się fakt, iż warsztat działa nielegalnie.
    - Gdyby to była działalność zarejestrowana, to każda instytucja może się za to zabrać, ponieważ mają ku temu przepisy. A nikt się za to nie zabiera, ponieważ działalność jest niezarejestrowana – tłumaczy Sebastian Muszyński.

  3. #1833
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    40
    Posty
    17,010
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    ten serial z murzynem z lost fajny
    https://www.imdb.com/title/tt9813792/

    chuj wie o co chodzi, czy to jakies silent hills czy jakies wampiry czy wiedzmy z salem. w kazdym razie w nocy chlopy po lesie chodza jakies niesmiertelne ale nie potrafia biegac chyba wiec chuj wie jak tam ludzie giną jak wystarczy isc szybkim krokiem do rana i masz spokoj

  4. Reklama
  5. #1834
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    31
    Posty
    23,142
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    czasem zamulają ale fajny suspens nowy sezon stond całkiem spoko

  6. #1835

    Data rejestracji
    2025
    Posty
    613
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Weczk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Finał lost to będzie jutro oglądany
    zazdro i jak? albo dobra nie spoileruj ehh nigdy nie dotrwalam do konca


    ale ogladam czasami serial Manifest lekko podobne ACZKOLWIEK inne. nawet spoko, troche kino klasy B ale mozna obejrzec ;d

  7. #1836

    Data rejestracji
    2025
    Posty
    613
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    i pamietniki wamiruw zaczelam xD rychlo w czas

  8. Reklama
  9. #1837
    Avatar Weczk
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Trójmiasto
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    6 razy w 6 sezonie pojawił się czarny dym na ekranie i tym razem jak wjechał tramwaj to już porządnie sponiewierał przechodniów.
    Lock umarł drugi raz
    Na wyspie żywi zostali grubas, człowiek od klawisza oraz brzydkooki. A no i jeszcze pies vincent, dentysta i jego żona murzynka.
    Czarnobrewy, chińczyk, pilot helikoptera, sawyer, kate i babka, która w tym sezonie urodziła drugi raz to samo dziecko odlecieli samolotem linii ajira.
    W ogóle, to jakoś tych porodów było, względnie sporo.
    W alternatywnej czasoprzestrzeni na koniec istotne postacie spotkały się w świątyni, brzydkooki postanowił zostać na zewnątrz, i człowiek z trumny otworzył drzwi, po czym przez nie wpadła jasność
    Mieszkańcy ze swoim problemem zwracali się do rozmaitych instytucji. Żadnej nie udało się rozwiązać problemu. Kłopotem okazuję się fakt, iż warsztat działa nielegalnie.
    - Gdyby to była działalność zarejestrowana, to każda instytucja może się za to zabrać, ponieważ mają ku temu przepisy. A nikt się za to nie zabiera, ponieważ działalność jest niezarejestrowana – tłumaczy Sebastian Muszyński.

  10. #1838
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    31
    Posty
    23,142
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czasem zamulają ale fajny suspens nowy sezon stond całkiem spoko
    ostatni ep te stwory z jeziora unexpected w chuj

  11. #1839
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,911
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ten serial z murzynem z lost fajny
    https://www.imdb.com/title/tt9813792/

    chuj wie o co chodzi, czy to jakies silent hills czy jakies wampiry czy wiedzmy z salem. w kazdym razie w nocy chlopy po lesie chodza jakies niesmiertelne ale nie potrafia biegac chyba wiec chuj wie jak tam ludzie giną jak wystarczy isc szybkim krokiem do rana i masz spokoj
    zaczołem oglondać fajne to to dziękuje panie pszczoła

  12. Reklama
  13. #1840
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,911
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Pierwszy sezon from pękł zajebisty serial jak narazie właśnie przyjechał autobus oglądam dalej

  14. #1841
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    31
    Posty
    23,142
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    dawaj boglut co pon nowe epy wychodzą

  15. #1842
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,911
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    myślę że go za kilka dni opierdole całego i później będę czekał jak normalny człowiek na nowe epy

  16. Reklama
  17. #1843
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,911
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dawaj boglut co pon nowe epy wychodzą
    dogoniłem już fabułe mówisz że epy w poniedziałki wychodzą to który jest najnowszy 5 czy 6 bo na filmanie jest tylko pięć z najnowszego sezonu i piąty dodany tydzień temu

  18. #1844
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    40
    Posty
    17,010
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    w tym tygodniu nie bylo bo jakis memorial day byl w poniedzialek czy inne guwno

  19. #1845
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    31
    Posty
    23,142
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    bogluta wyjebali z pracy bo 4 sezony ciągiem 24/7 nakurwiał

    tak jak pan ciem pisze teraz nie było epka ale ogólnie wychodzą w poniedziałki, choć mój brat już w niedzielę ostatnio epka z zatoki piratuw ściągnął

  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Pokemon gdzie można obejrzeć
    Przez Mati w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 25-11-2015, 22:55
  2. Torgu poleć jakas gre 2011r+
    Przez Gummi w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 03-09-2013, 12:25
  3. Torgu - poleć czego posłuchać!
    Przez Cybuch w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post: 07-12-2012, 19:01
  4. Co TRZEBA obejrzeć?
    Przez Toxik w dziale Kącik animefaga
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post: 21-10-2012, 12:56
  5. Gdzie najlepiej obejrzeć dragon balla?
    Przez Birdman w dziale Kącik animefaga
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 16-04-2012, 17:22

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •