Zapamiętać mnie?
Forum
Nowe posty
FAQ
Kalendarz
Społeczność
Grupy
Lista użytkowników
Akcje forum
Oznacz fora jako przeczytane
Przydatne linki
Dzisiejsze posty
Pokaż obsługę forum
Kto jest online
Co nowego?
Wspieraj na Patronite
Szukanie zaawansowane
Madik
Rozmowa pomiędzy Madik i Firmix
Reklama
Pozbądź się reklam
rejestrując nowe konto
lub
logując się
na istniejące!
Rozmowa pomiędzy Madik i Firmix
1
Wiadomości
07-01-2012
17:45
Firmix
siema mozesz mi na pisac tu albo na gg 26659036 jak zrobic awatar i ten podpis pod kazdym postem ?
Pokazuje wiadomości od 1 do
1
z
1