chuja bys zrobił
Wersja do druku
chuja bys zrobił
jednego juz mam, drugim jestem ja, a trzeci mi nie potrzebny
Najmądrzejsze głowy stoją na straży wiedzy, pieniędzy i władzy, ale na szczęście Halina z podstawowym wykształceniem ich wszystkich przechytrzyła i nie pozwoli na depopulacje poprzez zaczipowanie. Po tym ciosie akcje microsoftu spadły o połowe.
Kowid istnieje mój tata dzisiaj deduwka przez niby zaawansowane zapalenie płuc ale pozytywny na coronke
:zaba
Nie wiem czy to poważny post, ale jeśli tak to przykro mi
Pełna powaga Tadziu, kurde w piątek pogotowie wezwaliśmy bo osłabł dostał kroplówkę z elektrolitami, ogólne badania przeprowadzone przez ratownika medycznego, nie chcieliśmy go do szpitala bo wiadomo w jakim stanie służba zdr.. Wczoraj wezwane pogotowie, ratownik od razu powiedział że trzeba do szpitala, więc tatę zabrali, zawieźliśmy mu rzeczy 1-ej potrzeby oczywiście nikt z rodziny nie może odwiedzić bo ojcu zrobili szybki test w karetce i pozytywny. Lekarz po 18 zadzwonił do mojej mamy że mąż zjadł kolację, dostał leki, ludzie się nie zorientowali że zmarł we śnie.
:pepehands
:zaba
tera nie wiem co w ogóle robić bo ma sanepid dzwonić, miałem kontakt z ojcem w ostatni dniach czy mi dadzą kwarantannę czy co nic nie wiadomo
:zaba
Trzymajcie się, fason i w ogóle kochajcie swoich staruszków bo wam pieluchy zmieniali jacy są to są ale póki żyją to radujcie się ich obecnością
Amen.
:zaba
:zaba
gdyby mial mocne geny to by nie umarl
Kolezanka z pracy mojej matki sie przewaliła na korone i ogolnie pracowaly se razem 25 lat sadge. Sprowadzali jakies leki ale nie zdaly sie na nic, zaintubowali ja ale i tak organizm sie nie obronil i dedek
Był leciwy wiekiem jak to się mówi 80 lvl przeżył więc można powiedzieć że poia by zrobił i sprzedał chara
:zaba
On z tych długowiecznych, ja to już byłem przygotowany od dłuższego czasu że to w każdej chwili może nastąpić, dzięki bardzo za miłe słowa, wszystkiego dobrego dla was i rodzinek waszych na święta!
Te dla mnie i rodziny będą trochę inne niż zwykle ale cóż, tatełek nie chciałby żebyśmy się zasmucali z tego powodu więc głowę podnoszę wysoko i wspominam czasu dzieciństwa :)
:feelsokayman
Koczek ile ty masz lat z 50?