Miał zamiar, to wystarczy :kappa
Wersja do druku
Pan Peter Magyar w ramach realizacji swojego programu politycznego, polegającego na walce z korupcją, nepotyzmem i "państwem kolesi" Viktora Orbana postanowił powołać swojego szwagra na ministra sprawiedliwości :klaun
To są te nadchodzące wielkie zmiany, z których tak się cieszyli uśmiechnięci?
To będzie ta zmiana dzięki której za chwilę Europa zostanie zmielona wojną bo już nasi rządzący mówią o miesiącach są ruchy wojski są szkolenia będziemy ginąć za judo-jankeskie interesy może jak pare milionów p0lakuw zginie ludzie się otrząsną i zrzucą jarzmo zniewolenia hazarsko-anglosaskie.
:szczescboze
przecież ten chłop ma świetne cv prawnicze, główny prawnik tiszy, od początku angażował się w rozwoju struktur, 20 lat doświadczenia w najlepszych kancelariach a chłop go opisał jakby szwagra z magazynu na ministra sprowadził :kekw
btw widzę janusza z pisu wyjebali za zondacrypto :klaun przypadkiem kilka razy był w ich siedzibie, a potem przypadkiem nagle stał się głównym antylobbystą ustawy, eh ten przeklęty donald tusk nie ma szczęścia co chwilę jakaś afera:kappa
https://www.youtube.com/watch?v=GHapABnd8h4&t=384s
tostuje wam wystep boryny w TVN, lapcie koledzy niech was nie ominie to
Rozpierdalają mnie takie teksty jak 7:23: "siedzi przede mną młody, PRZYSTOJNY facet"
No kurwa ludzie. Czasem mozna delikatnie nagiąć rzeczywistość itd., ale człowieku no nie robisz drugiemu dobrze jak go okłamujesz kiedy on sam kurwa wie, że jest brzydki, a obok przystojnego to nawet nie stał xD No ja rozumiem, nie powinien go wyzywać od brzydali, upasionych knurów itd., ale no takie fałszywe "komplementy" to by se darował. xD U facetów to i tak jeszcze rzadkie, rozpierdalają mnie te wszystkie zdjecia na FB/insta starych kolezanek ze szkoly, ktore teraz w wieku tych 35-40 lat sa jebanymi spasionymi knurami i pod kazdym zdjeciem: "ojej grażynka jak Ty pięknie wyglądasz mmmm"; "oooooo moja seks bomba <3333"
ale sie wkurwilem przez skrzypasa, dobrze, że chociaż przepiękna Pani z avatara trochę poprawia nastrój.....
we wlasnej osobie
tu looksmaxing i ruszenie dupy potrzebne, no bo sorry ale jak mamy typa który ma słabe geny, do tego ma z 30kg nadwagi która też postarza i jeszcze sam o sobie mówi że jest piwniczakiem i średnio ogarnięty życiowo no to z czym do ludzi
wtedy z 2/10 zrobi się 4/10 i już jakikolwiek potencjał będzie:szczescboze
Ale dzik.
Przy bezszyju to więcej niż 30 kg nad normę.
fajny mlody chlopak tylko brakuje mu spodni 3/4 i kazda raszpla jego
Ja myslalem, ze to beka, a to jest serio boryna? Nie no bez jaj xD Typ ma duzo wieksze problemy dlaczego nie ma kontaktu z kobietami niz kurwa wygląd zewnętrzny xD
w sumie jakie
bo poza tym ze ma powykrzywiane rece i stopy i bardzo niska samoocene/depresje to w sumie wydaje sie spoko gosciem. a ten wyglad zewnetrzny tutaj to bez przesady w sumie jakby naprawil te plasawice huntingtona to nie wyglada zle moze nie seksbomba ale bynajmniej nie jest odpychajacy