ale langosza to by zjadl :feelswowman
Wersja do druku
ale langosza to by zjadl :feelswowman
>same prawicowe partie
>zero lewactwa
>największa bieda w ue
aż chce się żyć :feelswowman
jaka bieda kurwa? xD
no wegry największa bieda w unii chyba że się zmieniło coś
Załącznik 389087
lmgtfy
https://x.com/WarNewsPL1/status/2043682532655288756
XDCytuj:
„Będziemy musieli usiąść przy stole negocjacyjnym z Putinem. Położenie geograficzne ani Rosji, ani Węgier się nie zmieni.” -
@magyarpeterMP
to chyba jakis agent tajny ruska onuca chce rozmawiac z putinem :monkahmm
piękny przykład tego co się stało w Polsce po tym jak tusk doszedł do władzy :szczescboze
:szczescboze
jebane podnóżki putina :kekwstop dobrze, że chociaż na Węgrzech podnóżek putina stracił władzę, to przynajmniej nowa władza też będzie przeciwko przyspieszonemu przystąpieniu Ukrainy do UE, ale już nie jako podnóżki putina :feelsokaymanCytuj:
Francja, Niemcy, Holandia i Włochy sprzeciwiają się przyspieszonemu przystąpieniu Ukrainy do UE – Politico.
wam się oczy otworzą jak sie nato rozpadnie i niemcy z ruskimi nas wezmą w kleszcze a usa z izraelem zaatakują turcje :pepelsd
Litewka [*]