Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: psuedo dieta + trochę ćwiczeń

  1. #1
    Avatar Genway
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,758
    Siła reputacji
    10

    Domyślny psuedo dieta + trochę ćwiczeń

    elo. ulozylem sobie pewien plan w glowie, ale chcialbym sie was zapytac czy ma to jakikolwiek sens.
    wiec generalnie w wakacje, jak bylo jeszcze cieplo to codziennie popierdalalem sobie po 30km na rowerze + troche pilnowalem to co jadlem tzn. unikalem wysokokalorycznego gowna i pilem duzo wody (xDD) i jakos tam troche schudlem, ale w sumie chcialbym jeszcze troche bardziej (nie jestem jebanym spaslakiem ale i tak przez smieciowe zarcie na przestrzeni ostatniego roku troche przytylem, a wszczegolnosci w nogach) mimo iz mam troche mniej czasu (szkolka - techbaza here) i pogoda sie troche zmienia, to wciaz chce mniej wiecej podtrzymywac to co zaczalem w wakacje
    wiec wyobrazilem sobie to jakos mniej wiecej tak :

    na sniadanie opierdolic jakies tosty czy cos, w szkole zjesc jakies jablko czy inne gowno zeby zapchac sie do obiadu. kolo 16~ bedac w domu zjesc jakiegos kurczaka/ryz/kukurydza i na kolacje cos z jajkami, jakis omlet czy cokolwiek innego
    a co do jakiegos poruszania sie to niby w szkolce mam 3h wfu i teoretycznie cos tam kopiemy w gale z matim i sebą ale to chyba i tak nie wiele, wiec dodatkowo 2-3 razy w tygodniu pobiegal bym sobie te 2.5~km.

    co o tym myslicie? niestety silowni/basenow w moim najblizszym otoczeniu zbytnio nie ma a przedzierac sie do centrum krakowa w godzinach popoludniowych to bym sie wolal zapierdolic, wiec chyba odpada

    ma to jakikolwiek sens? obiad polegajacy na wpierdalaniu kurczaka/czy innego rodzaju miesa z ryzem i kukurdzyna codziennie + jakies tam cwiczenia w tygodniu moglyby przyniesc jakikolwiek spadek wagi?
    czy lepiej zebym sie skontakowal z jakims gosciem, ktory rzeczywiscie zna sie na rzeczy?

    a i sorry jak w zlym dziale, no ale myslalem miedzy tym a dzialem z treningami, ale ten mi sie wydawal chyba lepszy

  2. #2
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,373
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ja nie jestem żadnym fit maniakiem, ale mogę ci poradzić, żebyś w szkole opierdolił sobie jakiś serek wiejski albo twaróg. Ja nie patrzę na to co jem, jedynie te serki plus banany zacząłem jeść na śniadanie, ograniczyłem napoje gazowane na rzecz wody i trochę schudłem. Do tego co dziennie wieczorem robię kilka serii pompek. Co prawda bebech ciągle mam, ale pompki spowodowały, że klata urosła i brzuch jest przez to wizualnie mniejszy, także polecam. No i bary urosły co poprawia samopoczucie.
    Jest podobno jakaś aplikacja na smartfona, która pomaga liczyć kalorie.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Genway
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,758
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    wlasnie mi nie zalezy na jakiejs rzezbie czy cos, bo na nią byl by czas pozniej, tylko chcialbym po prostu isc w dol zamiast w gore
    a co do serka to wlasnie tez o nim myslalem, ale nie wiem czy jest jakas wielka roznica miedzy serkiem a jakims jogurtem

  5. #4
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,373
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jogurt naturalny też dobra opcja, sam zjem od czasu do czasu. Ogólnie musisz jeść białko, więc przykładowa jogobella nie będzie dobrym wyborem, bo to praktycznie sam cukier.
    Robiąc pompki w nieznacznym stopniu trenujesz brzuch, do tego dołożysz parę serii brzuszków co dziennie i efekty się pojawią.
    Ja pomimo bebzona po napięciu mięśni brzucha widzę 'kaloryfer' usiłujący przebić się przez warstwę tłuszczu, wcześniej tego nie było, więc naprawdę warto.
    Takie ćwiczenia to maksymalnie piętnaście minut dziennie, lepiej poświęcić ten czas na to, niż przeglądanie memów.

  6. #5
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    albo się weźmiesz za to z głową i na poważnie o tym poczytasz albo sobie odpuść, bo jedzenie jabłka w szkole i gała z sebkiem to Ci co najwyżej pomogą w uzyskaniu 5 z wfu

  7. #6
    Avatar Genway
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,758
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    no ale wlasnie slyszalem, ze ludzie nawet na samej jakiejs diecie chudna bez nawet cwiczen xD idk ile w tym prawdy
    a ja jakbym liczyl kalorie i miescil sie w tym dziennym maksimum + jakies bieganie czy inny ruch w tygodniu to moze by cos dalo


    2x up
    no wlasnie wiem, ale korzystasz z jakiejs serii cwiczen znalezionej na necie czy tak o sobie robisz pompki/brzuszki i tyle xD
    Ostatnio zmieniony przez Genway : 25-09-2017, 19:51

  8. #7
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    w szkole jak nie masz co to opierdol serek wiejski i chleb z maslem i zoltym serem oraz warzywo

  9. #8
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    no jak sobie zrobią diete na 1000 kalorii jak Ty masz zamiar to chudną, ale przez 2tyg.

  10. #9
    Avatar Genway
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,758
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    ^
    czyli mowisz, ze bez podejscia do tego na bardzo powaznie tj. dosyc mocno trzymac sie dobrze przygotowanej diety + regularnych tez dobrze wybranych cwiczen raczej chuja by z tego wyszlo?
    zawsze myslalem, ze ograniczenie zarcia syfow + trzymanie sie tam jakiejs nawet byle jakiej diety + cwiczenia np bieganie czy cos, moga przyniesc jakiekolwiek efekty no ale widac, ze chuja sie znam i zle myslalem

    2x up wlasnie o serze i jakims warzywie tez myslalem xd

  11. #10
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,373
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Genway napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no wlasnie wiem, ale korzystasz z jakiejs serii cwiczen znalezionej na necie czy tak o sobie robisz pompki/brzuszki i tyle xD
    Robię kilka serii po x powtórzeń i co jakiś czas zwiększam. Jedyne czego pilnuję to aby przerwa między seriami nie trwała więcej niż minutę.
    Możesz spróbować tego
    http://www.100pompek.pl

    Będziesz miał miłe zaskoczenie, jak zrzucisz sadło i na wierzch wyjdą mięśnie, więc nie ma sensu zwlekać.

  12. #11

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Derby
    Wiek
    28
    Posty
    777
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Tu nie trzeba być ekspertem a po prostu na logike rozpatrzyć jak działa nasz organizm- jesz więcej niż to przysłowiowe 2.5k kalorii -> tyjesz, jesz mniej -> chudniesz.
    Nie chodzi o to ile jesz a co jesz, tak jak sam zaznaczyłeś ograniczenie syfiastego żarcia i zastąpienie go czymś czym najesz się podobnie a będzie zawierać mniej fat'u zacznie dawać efekty. Dorzuć do tego jakiegoś bieganie, pompki + drążek na chacie i zobaczysz progress. Simple as that

  13. #12
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,373
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Bullas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tu nie trzeba być ekspertem a po prostu na logike rozpatrzyć jak działa nasz organizm- jesz więcej niż to przysłowiowe 2.5k kalorii -> tyjesz, jesz mniej -> chudniesz.
    Nie chodzi o to ile jesz a co jesz, tak jak sam zaznaczyłeś ograniczenie syfiastego żarcia i zastąpienie go czymś czym najesz się podobnie a będzie zawierać mniej fat'u zacznie dawać efekty. Dorzuć do tego jakiegoś bieganie, pompki + drążek na chacie i zobaczysz progress. Simple as that
    Nie no co ty, tylko specjalnie wyselekcjonowane pełnowartościowe produkty za chuj wie jakie pieniądze przyniosą efekty. Powie ci to każdy trener personalny fit&lifestyle, czyli obecnie mniej więcej co druga osoba na tej planecie XD

  14. #13
    Avatar Merinksban
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    28
    Posty
    1,551
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Bullas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tu nie trzeba być ekspertem a po prostu na logike rozpatrzyć jak działa nasz organizm- jesz więcej niż to przysłowiowe 2.5k kalorii -> tyjesz, jesz mniej -> chudniesz.
    Nie chodzi o to ile jesz a co jesz, tak jak sam zaznaczyłeś ograniczenie syfiastego żarcia i zastąpienie go czymś czym najesz się podobnie a będzie zawierać mniej fat'u zacznie dawać efekty. Dorzuć do tego jakiegoś bieganie, pompki + drążek na chacie i zobaczysz progress. Simple as that
    Od kiedy jak coś ma więcej tłuszczu to jest gorszym jedzeniem? xD

  15. #14
    Avatar Genway
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,758
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Bullas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tu nie trzeba być ekspertem a po prostu na logike rozpatrzyć jak działa nasz organizm- jesz więcej niż to przysłowiowe 2.5k kalorii -> tyjesz, jesz mniej -> chudniesz.
    Nie chodzi o to ile jesz a co jesz, tak jak sam zaznaczyłeś ograniczenie syfiastego żarcia i zastąpienie go czymś czym najesz się podobnie a będzie zawierać mniej fat'u zacznie dawać efekty. Dorzuć do tego jakiegoś bieganie, pompki + drążek na chacie i zobaczysz progress. Simple as that
    o wlasnie o to mi chodzilo, dzieki
    bo na ten moment waze ~85kg przy 193cm co nie jest jakos zadowalajace xd

  16. #15
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    no nie wierzę, że nie masz gdzieś siłowni w okolicy. ustalasz sobie kaloryke na poziomie ~2500kcal, wypierdalasz przetworzone żarcie, jesz w miarę zdrowo, chodzisz 3x na siłownie na jakimś planie dla początkujących = profit

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odszkodowanie za kontuzję podczas ćwiczeń w szkole?
    Przez Sehare Etex w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 10-03-2015, 17:37
  2. Muzyka do ćwiczeń
    Przez bubelssj2 w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 20-08-2014, 16:30
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 27-01-2014, 21:46
  4. Matura Success - odpowiedzi do ćwiczeń.
    Przez Russel12 w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 09-10-2011, 13:42

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •